Infós tippek by hillandkimi

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#810 június 08, 2021, 16:43:12, hillandkimi
ÁZSIA: VB - Selejtező - Második szakasz - 9. forduló

Ausztrália vs. Tajvan

Tipp: +8.5 HC Tajvan

Odds: 1,60

Office:bet365

Indoklás: Ausztrália kétszer is 8:0-ra verte a tajvani legényeket, ezért ez a hendikep határ akár még jól is elsülhet.

#811 június 08, 2021, 21:53:16, hillandkimi
Magyarország vs Írország

Tipp: Mindkét csapat gólt szerez:NEM és Döntetlen

Odds: 6,00

Office:bet365


Indoklás: Kemény meccs lesz, de sok kreatív játékosunk hiányozni fog, ezért nem számítok nagy játékra.. Eléggé underes és főleg X-es meccs.

#812 június 08, 2021, 21:53:26, hillandkimi
Csehország vs Albánia

Tipp: 1. félidő 0,5 gól alatt

Odds: 2,60

Office:bet365


Indoklás: nem igazán győztek meg a csehek, mintha akadozna náluk a támadás építés. Ma stílusban picit skótos albánokkal mérkőznek. Kevés gólra számítok


#813 június 09, 2021, 16:42:52, hillandkimi
É. ÉS K.-AMERIKA
VB - Selejtező - Első szakasz

Haiti vs Nicaragua

Tipp: Első félidő X

odds: 2,20

Office:bet365


Indoklás: A két legjobb csapat összecsapása a csoportban. Mindegyik0 kapott gólos... sztem első félidőben ez nem fog változni.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 08, 2021, 16:46:14
Magyarország vs Írország

Tipp: Mindkét csapat gólt szerez:NEM és Döntetlen

Odds: 6,00

Office:bet365


Indoklás: Kemény meccs lesz, de sok kreatív játékosunk hiányozni fog, ezért nem számítok nagy játékra.. Eléggé underes és főleg X-es meccs.
Ezt kár volt így megkavarni, ez a sima correct score 0:0.
Hajrá egyébként, én is underes meccset várok.

a nagy szorzó :D

Friss hír: :(

Kulusevski pozitív covid tesztet produkált.
A svéd válogatott szövetségi kapitánya Janne Andersson adta hírül nyilatkozatában, hogy a Juventus 21 éves szélsője elkapta a kórokozót. Kulusevskinek megfázásos tünetei vannak, ezért vizsgálta ki a svéd válogatott orvosi csapata, és sajnos pozitív tesztet produkált. A csapat ma utazott el Stockholmból, de Kulusevski így természetesen nem utazhatott velük és azonnal elkülönítésre került.
A kapitány elmondta, hogy szomorúak, de főképp a fiatal szélső keseredett el. A helyére nem terveznek behívni senkit, bár a spanyolok elleni jövő hétfőn sorra kerülő első EB összecsapást biztosan kihagyja, bíznak a gyors felépülésben. Már amennyire biztosra lehet venni az összecsapást, ugyanis az ibériaiaknál Busquets lett covidos, emiatt egyelőre a teljes spanyol és portugál keret karanténba került.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 08, 2021, 16:46:14
Magyarország vs Írország

Tipp: Mindkét csapat gólt szerez:NEM és Döntetlen

Odds: 6,00

Office:bet365




Indoklás: Kemény meccs lesz, de sok kreatív játékosunk hiányozni fog, ezért nem számítok nagy játékra.. Eléggé underes és főleg X-es meccs.

kicsit izgulós volt, de a kapusok a helyén voltak :D

Folytatva az EB-tippjeim

Lengyelország vs Szlovákia

Tipp: Glik sárgát kap a mérkőzésen

Odds: 4,00

Office:bet365


Indoklás: Kemény összecsapásra számítok, főleg annak tükrében ,hogy itt a lengyeleknek győzniük kellene, különben a folytatás nehézkes lesz számukra. A spanyolok és a svédeken keresztül vezetne az út...hát nem egyszerű. Elolvastam egy csomó előzetest (külföldi forrásokat), plusz meghallgattam a büntető.comos podcasteket. Kiderült, hogy a lengyelek az egyik legszabálytalanabb csapat az EB-n. Rengeteget ütköznek, faultolnak, aminek a fele felesleges--- Glik-et néztem ki magamnak, mert a Benevento-ban is szépen gyűjtögette a lapokat. A 20/21-es szezon mérlege 7 sárga 1 piros lap.

#818 június 09, 2021, 23:02:02, hillandkimi
Barátságos

Portugália vs Izrael

Tipp: -1.5 HC H

Odds: 1,72

Office:bet365


Indoklás: Élesítés folyik... szerintem az első félidőben az a kezdő állhat fel ,amely ellenünk is fog.

#819 június 10, 2021, 21:41:10, hillandkimi
URUGUAY
Segunda Division

Juventud vs. Albion

Tipp: H

Odds: 1,95

Office:bet365

Ez holnap lesz. de még oké a szorzó:


KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Play Off - Elődöntők 10.06.2021 23:00

Junior vs. Millonarios

Tipp: H

Odds: 1,61

Office:bet365


Indoklás: Komoly gondok vannak a vendégeknél. Négy pozitív eset volt Alberto Gamero csapatában (Elvis Perlaza, Juan Carlos Pereira y Juan Camilo Salazar,  Harrison Mojica)  így ezek a játékosok kimaradtak értelem szerűen az utazó keretből. A 4 játékos mellett Kliver Moreno-ra és Juan Pablo Vargas-ra, valamint az eltiltott Emerson Rivaldo Rodríguez-re sem számíthat a vendégek edzője. Komoly előnyben, így a hazai gárda. Tippem 2:0
Üzenet módosítása




Harmadik :Első körben elég szerintem ennyi.