PKR sportbetting

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gondolom sokaknak ismerős az iroda a póker programja miatt. Úgy alakult hogy kaptam ingyen tíz eurót ide (ha kell én tudok meghívót küldeni az oldalra ahol adták  :D), és benéztem a sportfogadásra. Elég gyér, szinte semmi élő fogadás, az oddsok elég gyengék, és a kombikat is nehézkes megjátszani. Ennek ellenére sikerült megtriplázni a kezdőtőkét.

Viszont. Írtam nekik, rákérdeztem egy-két dologra(pl kell-e személyi vagy valami), de 4 nap után sem válaszoltak. Valakinek több tapasztalat? Megéri ide befizetni? Milyen a kifizetés? Vagy inkább bukjam el a zsét :D

Pókeres részre nem tudod áttenni a pénzt, és onnan kiutalni?
Anno a pókeres és blackjackes résszel játszottam, és eléggé jó kis összeget kerestem (főleg Blackjackel).

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 07, 2014, 12:49:25
Pókeres részre nem tudod áttenni a pénzt, és onnan kiutalni?
Anno a pókeres és blackjackes résszel játszottam, és eléggé jó kis összeget kerestem (főleg Blackjackel).

Nem azzal van baj. Tudom szabadon mozgatni póker és sportfogadás között. Csak ahhoz be is kell fizetnem hogy kivegyem. Viszont ha problémás a kifizetés (idióta dokumentumok kérése, nem elfogadása, lassú stb.) akkor hagynám a francba.

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 07, 2014, 12:59:34
Nem azzal van baj. Tudom szabadon mozgatni póker és sportfogadás között. Csak ahhoz be is kell fizetnem hogy kivegyem. Viszont ha problémás a kifizetés (idióta dokumentumok kérése, nem elfogadása, lassú stb.) akkor hagynám a francba.

Írtam privátot,én eddig még csak pokereztem náluk, személyi elég volt nekik és közüzemi számla, és gyorsan fizetnek.

Pár hónapja beregisztráltam ide pókertőke miatt. A regisztrációm él náluk, de semmmilyen jelszóval nem tudok belépni. Akkor írtam nekik e-mailt, de azóta sem válaszoltak.. :redchug:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 07, 2014, 16:42:45
Pár hónapja beregisztráltam ide pókertőke miatt. A regisztrációm él náluk, de semmmilyen jelszóval nem tudok belépni. Akkor írtam nekik e-mailt, de azóta sem válaszoltak.. :redchug:

Ehh, akkor várhatom  :D
Abban azóta többen is megerősítettek hogy a kifizetés és dokumentum küldés rendben megy, köszönöm ezúton is.

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 07, 2014, 12:40:19
Gondolom sokaknak ismerős az iroda a póker programja miatt. Úgy alakult hogy kaptam ingyen tíz eurót ide (ha kell én tudok meghívót küldeni az oldalra ahol adták  :D), és benéztem a sportfogadásra. Elég gyér, szinte semmi élő fogadás, az oddsok elég gyengék, és a kombikat is nehézkes megjátszani. Ennek ellenére sikerült megtriplázni a kezdőtőkét.

Viszont. Írtam nekik, rákérdeztem egy-két dologra(pl kell-e személyi vagy valami), de 4 nap után sem válaszoltak. Valakinek több tapasztalat? Megéri ide befizetni? Milyen a kifizetés? Vagy inkább bukjam el a zsét :D
hogy sikerült 10  eurót szerezned?:)

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 07, 2014, 12:40:19
Gondolom sokaknak ismerős az iroda a póker programja miatt. Úgy alakult hogy kaptam ingyen tíz eurót ide (ha kell én tudok meghívót küldeni az oldalra ahol adták  :D), és benéztem a sportfogadásra. Elég gyér, szinte semmi élő fogadás, az oddsok elég gyengék, és a kombikat is nehézkes megjátszani. Ennek ellenére sikerült megtriplázni a kezdőtőkét.

Viszont. Írtam nekik, rákérdeztem egy-két dologra(pl kell-e személyi vagy valami), de 4 nap után sem válaszoltak. Valakinek több tapasztalat? Megéri ide befizetni? Milyen a kifizetés? Vagy inkább bukjam el a zsét :D

Engem is érdekel, hogy melyik oldal az, illetve a meghívó is érdekel :)

Regisztráció, befizetés, első fogadás: december 22.
free bet visszatérítés: december 28.
kifizetés igénylése Skrillre: január 5.
pénz Skrillen: január 8.

Élő kínálat gyakorlatilag nincs, a fogadási lehetőségeik is korlátozottak, a kifizetés is lassú volt.
A dokumentumok elfogadása közel egy hetet vett igénybe.
A fogadásokat gyorsan kiértékelték, illetve az első fogadásomat leszámítva minden tippem nyertes volt.



Igen, akkor sajnálom... azért hátha.

Limitált ideig 2-es szorzó van a Chelsea illetve a MU mai győzelmére.
10-10 dollárral lehet max . játszani.

#13 október 21, 2015, 17:44:03, RedMunchen2013
Nem kerestem meg az iroda kaszinó naplóját. A lényeg, hogy e-mailben jött $10 no deposit ajánlat, 60x forgatási követelménnyel. Sok sikert!
Én az elmúlt 3 órában kipörgettem.  :great:

Most jött tőlük:

As a result of changes to Hungarian banking rules and regulations, from 29 October we can no longer accept deposit or withdrawal requests via bank transfer from Hungarian players.

You will still have access to a wide variety of payment options including Credit or Debit cards and Entropay.