BetVictor (Victor Chandler)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem nem kell aggódnod, meg fogod kapni a nyereményt. Legalábbis nagyon meglepődnék, ha nem.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 27, 2013, 11:32:13
Szerintem nem kell aggódnod, meg fogod kapni a nyereményt. Legalábbis nagyon meglepődnék, ha nem.

Úgy lett, reggel 9 után küldtek is róla egy emailt.

Pár nappal ezelőtt órákig tartott, hogy jóváírjanak a késő esti órákban egy nyereményt, most meg ugye attól féltem, hogy már a meccs előtt törölték és akkor 100 eurót buktam volna rajta...

Azért az éjszakai műszak náluk sem lehet a toppon, hibáznak, lassúak és még a javításhoz sincs joguk. (valószínűleg ezért kellett reggelig várni)

Idézetet írta: Irtis Dátum október 26, 2013, 11:43:04
Nem értem, hogy miért csinálják ezt egyes emberekkel. Nekem már évek óta teljesen rendben van a számlám. Bónuszt ugyan nem adtak, de szeretem őket, mert nagy a kínálat, jók a szorzók, magasak a limitek és nem korlátoznak. Egyébként ez egy elég jó nevű iroda Angliában.

Ez a poén éppen, hogy ez egy B kategóriás iroda SBR szerint.  Volt ugye ahogy írtam 6 fogadásom, abból mikor a számlámat lezárták 1 volt lezárt, az vesztes volt, a másik 5 akkor még nyitott. Azóta viszont mind lezárt már, ugye vasárnap este van, lejátszottak mindent és az a helyzet jöttek, ráadásul van benne 8.50-es odds is a ( Honvéd a Vidi ellen ).
Utólag gyanús hogy pont ezért zárolták magát a számlát mert ez kiverte a biztosítékot, bár akkor még nem lehetett tudni hogy jön, most hogy ráadásul jött is, hát nemtom, kíváncsi leszek, hogy kifizetnek-e, meglepődnék ha simán menne és nem találnának ki valamit.
Legvalószínűbbnek tartom, hogy azzal fognak bepróbálkozni hogy "sajnos utólag töröltük a fogadást" . De azt nem fogom annyiban hagyni, minimum SBR review-ra beírok akkor. És a legjobb, hogy az e-mailben amit küldtek hogy a számlám le van zárva szépen felsorolták az összes függő fogadásomat, esemény, tét stb. A végére meg odaírták hogy a lehetséges nyereményt utalják az MB számlámra, majd meglátjuk.

Rendesen ki fogják értékelni a fogadásaidat, aztán kifizetnek, ezek miatt nem kell aggódnod. Ettől persze még gané egy iroda, nem tudom mit képzelnek magukról. Ez kb. olyan, mint pl. ha nyitnék egy éttermet, bejön egy vendég akinek nem tetszik a képe, még ugyan kiszolgálom, de aztán közlöm vele, hogy ide többet be nem teheti a lábát. Hát megnézhetném magam, amit ezért kapnék. Ők viszont vígan megtehetik.

Idézetet írta: benson Dátum október 27, 2013, 22:44:46
Rendesen ki fogják értékelni a fogadásaidat, aztán kifizetnek, ezek miatt nem kell aggódnod. Ettől persze még gané egy iroda, nem tudom mit képzelnek magukról. Ez kb. olyan, mint pl. ha nyitnék egy éttermet, bejön egy vendég akinek nem tetszik a képe, még ugyan kiszolgálom, de aztán közlöm vele, hogy ide többet be nem teheti a lábát. Hát megnézhetném magam, amit ezért kapnék. Ők viszont vígan megtehetik.

Az a helyzet hogy egyik iroda sem nagyon szereti ha nyersz, ők már csak ilyenek. Csak a tűréshatár változik, de ott aztán nagy a szórás. Van a bet365 az egyik végén aki még akkor sem dob ki mikor már egy bwin vagy egy unibet kb. 5x kitett volna. És van a másik véglet  mint a betvictor akik előre kizárnak már önmagában attól hogy megteszel egy-két "gyanús" meccset meg főleg túl nagy oddsszot, meg sem várják hogy mi lesz velük. Ez van.

Sajnos Magyarország a többi kelet-európai országgal egy kalap alá van véve, és eléggé fekete listásan kezelik az itteni játékosokat. Ezt direkt megkérdeztük most októberben több irodától, és sokan nem is nagyon akarnak hallani a magyar játékosokról. Köztük van a Betvictor és a Ladbrokes is.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 28, 2013, 08:52:04
Az a helyzet hogy egyik iroda sem nagyon szereti ha nyersz, ők már csak ilyenek. Csak a tűréshatár változik, de ott aztán nagy a szórás. Van a bet365 az egyik végén aki még akkor sem dob ki mikor már egy bwin vagy egy unibet kb. 5x kitett volna. És van a másik véglet  mint a betvictor akik előre kizárnak már önmagában attól hogy megteszel egy-két "gyanús" meccset meg főleg túl nagy oddsszot, meg sem várják hogy mi lesz velük. Ez van.

Ha már végletek: én a bet365-öt semmiképp nem tenném a pozitív végletre, hanem inkább középtájra. Amelyik iroda személyre szabott tétlimiteket alkalmaz, azt nem lehet egy lapon említeni a valóban a pozitív végleten lévő irodákkal (pl. Pinnacle, Betfair, vagy néhány ázsiai).

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 28, 2013, 09:52:54
Sajnos Magyarország a többi kelet-európai országgal egy kalap alá van véve, és eléggé fekete listásan kezelik az itteni játékosokat. Ezt direkt megkérdeztük most októberben több irodától, és sokan nem is nagyon akarnak hallani a magyar játékosokról. Köztük van a Betvictor és a Ladbrokes is.

Már megbocsáss, de akkor miért van az ajánlott fogadóirodák között mindkettő?

#38 október 28, 2013, 12:23:37, benson
Idézetet írta: La Guerta Dátum október 28, 2013, 12:14:07
Már megbocsáss, de akkor miért van az ajánlott fogadóirodák között mindkettő?

Nagy a hátszelük Milanéknál.  ;D

Idézetet írta: benson Dátum október 28, 2013, 12:09:24
Ha már végletek: én a bet365-öt semmiképp nem tenném a pozitív végletre, hanem inkább középtájra. Amelyik iroda személyre szabott tétlimiteket alkalmaz, azt nem lehet egy lapon említeni a valóban a pozitív végleten lévő irodákkal (pl. Pinnacle, Betfair, vagy néhány ázsiai).

Hát igen, de ezek a legpozitívabb példák, Pinnacle A+ -os iroda, Betfair meg más téma, ott egymástól nyerik el a pénzt az emberek, mindegy mit csinálsz, felőlük 1 millió eurót is nyerhetsz ha tudsz mert a többi fogadótól nyered el, ők csak a százalékot veszik le.
Ázsiaiak mint 188bet, SBO stb. annyira jó tapasztalatom nincs, lazán lekorlátoznak, hamarabb mint bet365, főleg meg ha nem csak focira fogadsz. Igazából Pinnacle is csak addig jó míg valaki NFL-re, NHL-re meg foci BL-re akar tenni, amint magyar NBI-re, ne adj Isten "kisebb" sportágakra akarsz tenni elég alacsony limitek jönnek sokszor.
De érthető valahol mert ha iroda lennék én is a saját érdekeimet védeném nyílván, csak a hogyan meg a határok a nem mindegy.

Idézetet írta: benson Dátum október 27, 2013, 22:44:46
Rendesen ki fogják értékelni a fogadásaidat, aztán kifizetnek, ezek miatt nem kell aggódnod. Ettől persze még gané egy iroda, nem tudom mit képzelnek magukról. Ez kb. olyan, mint pl. ha nyitnék egy éttermet, bejön egy vendég akinek nem tetszik a képe, még ugyan kiszolgálom, de aztán közlöm vele, hogy ide többet be nem teheti a lábát. Hát megnézhetném magam, amit ezért kapnék. Ők viszont vígan megtehetik.

Ma kifizettek, de ehhez tegnap beszélnem kellett a live supporttal és fenyegetőznöm is sajnos SBR-el meg egyebekkel.  Rá 10 percre jött egy e-mail hogy kifizetnek, meg az összeg is kiszámolva.
Sajnálom ezt az irodát mert az ajánlat nagyon jó náluk, szinte bwin és bet365 szintű. Azért arra borzasztó kíváncsi lennék hogy kezelnek egy angol ügyfelet pl. mert gyanítom hogy nem így mint itt többeket.

Idézetet írta: La Guerta Dátum október 28, 2013, 12:14:07
Már megbocsáss, de akkor miért van az ajánlott fogadóirodák között mindkettő?
Mert próbáljuk meggyőzni őket, hogy Magyarországot másképp kezeljék. :) S ez nem is vicc.

#42 október 30, 2013, 10:43:04, benson
Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 29, 2013, 22:41:26
Mert próbáljuk meggyőzni őket, hogy Magyarországot másképp kezeljék. :) S ez nem is vicc.

Ez dicséretes, viszont talán nem a legszerencsésebb a végeredmény ismerete nélkül már most előre berakni őket az ajánlottak közé. Aki valahonnan az oldalra téved, és nem olvasgatja előtte a fórumot, joggal gondolhatja, hogy ezek jó, megbízható, hosszú távon is használható fogadóirodák magyarok számára is (a Betvictornál a megbízhatóságot ki is hangsúlyozzátok), aztán majd koppan egy nagyot, ti meg sűrűn csuklani fogtok.
Az is fura nekem, hogy már 2 értékelés esetén felkerül egy iroda az ajánlott listára (lásd paddy vagy betvictor), holott ez minden, csak nem használható minta. Tudom, nem sokan értékelnek, de talán jó lenne egy minimumot meghatározni erre.

Üdv!

Regisztráltam, megtettem az első fogadásom, ami nyertes is lett. De ma nem tudtam belépni hozzájuk, pedig a böngésző ugye menti a jelszavam.. kértem újat, azzal már be tudtam lépni.
Most viszont a kifizetést nem engedi, pedig ugye skrillről fizettem be, ezt írja ki:
Error Processing Request

There was a problem processing your payment request. There seems to be a problem with the payment method you have chosen. Please try again later.

Többször próbáltam már, de sikertelen folyton.
Másnak volt hasonló panasza?
Köszönöm előre is.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 14, 2013, 21:13:17
Üdv!

Regisztráltam, megtettem az első fogadásom, ami nyertes is lett. De ma nem tudtam belépni hozzájuk, pedig a böngésző ugye menti a jelszavam.. kértem újat, azzal már be tudtam lépni.
Most viszont a kifizetést nem engedi, pedig ugye skrillről fizettem be, ezt írja ki:
Error Processing Request

There was a problem processing your payment request. There seems to be a problem with the payment method you have chosen. Please try again later.

Többször próbáltam már, de sikertelen folyton.
Másnak volt hasonló panasza?
Köszönöm előre is.
Nemhogy szóltak volna maguktól.. kellett igazolnom a korom, annyi csak.

De a jelszócserére azóta se találtam megfejtést.