Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 21, 2015, 16:10:20
Példaként írtam Nagy Lacit és Sulicot, nem arra céloztam hogy miattuk rúgták volna ki.

Nem arra reagáltam, bocs. Egyszerűen Lacika reakciója ez a történethez. Én is úgy gondolom maszatolás megy, a vezetői nyilatkozat meg felháborító. Úgy gondolják Ortega nem elég a Vp-hez és most elkezdték pocskondiázni.
Az általuk felrótt hiányosságok miatt a vezetőségnek azonnal le kellene mondani. Ha ezt már nyáron látták, miért engedték az új szezonba belevágni? Idióta politikai ejtőernyős vezetés!!!

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 21, 2015, 15:43:22
Ne legyetek naivak. Az igazi okokat (ha nem a gyengébb eredmények) sosem tudjuk meg. Nem fogják azt mondani, hogy hé magyar nép és veszpérmi szurkolók. Kirúguk az edzőt mert nem jött ki Suliccal vagy Nagy Lacival.

Én biztos vagyok benne, hogy az igazi ok itt nem a hétvégi X vagy a Globe döntős vereség.

Megbízható forrásból értesültem hogy márpedig ez a két eredmény(a Globe és az X) tette be a kaput a vezetőségnek.Korábban tudni lehetett hogy nem maradéktalanul elégedettek Ortegával,ráadásul volt valami nyilatkozata hogy egy-két gyengébb meccs becsúszhat idén,ez sem tetszett Fonyóéknak.Ők ezzel a kerettel kimondatlanul is BL győzelmet várnak és úgy érezték ezek az eredmények már nem férnek bele és Ortegat sem érezték ehhez elég jónak.
Mondjuk ezt megléphették volna a nyáron is de még most sem késő az edzőváltás,egy jó edző simán összecsiszolja a szezon 2. felére a csapatot.A játékosok úgy hírlik nagyon szerették és sajnálják a távozását.
Sulic meg pénteken összeszedett valami sérülést azért nem volt a keretben.

#1202 szeptember 22, 2015, 01:19:36, firgabácsi
Idézetet írta: csak1tomi Dátum szeptember 21, 2015, 12:59:08
ez hülyeség hogy játékos rugatta ki, nincs olyan játékos akinek lenne beleszólása abba hogy "hé figyelj már fricibá rúgjuk már ki karcsi edzőbát" :D
nyilván super globe elbukott dönté és ugyan úgy elbaszott  plock elleni végjáték beütötte az utolsó szöget a koporsóba :/
egyszerűen elfáradt nem tudott megújulni belefásult, ennyit bírt 3év :(

Én kicsit elhamarkodottnak érzem ezt a döntést. A Globe az komolytalan torna, csak nevében jó, edzőmeccsek igazából, most ennyi erővel a Barca is rögtön edzőt válthatna mert kikaptak ők is ott a Füchse Berlintől és harmadikok lettek csak.
A Plock elleni meccs végjátéka az tényleg gáz volt, de azért idegenben ikszel rajtol egy edző egy nem rossz lengyel csapat ellen a BL csoportban és ezért veheti a kalapját az kicsit erős nekem.
Itt már régóta más okok húzódtak meg a háttérben úgy gondolom, valószínűleg már csak az alkalomra vártak hogy valahogy mégis meg tudják indokolni a menesztését.
Én egyébként értem tökéletesen a Veszprémet, hogy nagyon akarja ezt a BL győzelmet, meg hogy beletettek ennek érdekében egy rakás állami meg ilyen-olyan pénzt ( lásd Nagy Laci leigazolása pl. ) mert ez most nagyon fontos valakiknek, hogy magyar csapat nyerje a BL-t.
Ortega elvitte a csapatot a Final Fourba tavaly, sőt, BL döntőbe vezette őket. Elérte szerintem amit max el lehetett érni a csapattal, most még történt pár igazolás, de azt garantálni sem Ortega sem senki más nem fogja, hogy ez a csapat idén biztosan megnyeri a BL-t, még talán akkor sem ha holnap meg mondjuk Karabaticsot vagy Hansent kivásárolják a PSG-ből valami eszement ajánlattal.
Most jön egy nagyon jó formában lévő Flensburg a Veszprémhez pár nap múlva, ennél rosszabb időpontban edzőt váltani, hát, nem is lehetett volna, mondhatnám durván amatőr döntés. Lehet persze nyer a Veszprém itthon mert kikapni itthon nemigen szokott azért, de a Flensburg 6.50-el jött ki ami szerintem túlzás, már esett is bet365-ön közben, annál sokkal több esélye van azért jelen helyzetben meg formák alapján a németeknek.

A Wisla tavaly a csoportkörben megverte a Barcelonát (is), aztán a spanyolok valahogy mégis meg tudták nyerni a BL-t.  :)

Mondjuk a csoportgyőzelem egyből negyeddöntőt ér idén, a csoport 2-6. helyezettjei meg még játszanak ehhez egy nyolcaddöntős kört, tehát lehetne azt mondani, hogy ez "érzékeny pontveszteség", de szerintem mások is fognak Lengyelországban pontokat bukni.

Azt sem nagyon látom át, hogy miért kéne bomba formában lennie egy csapatnak egy 9 hónapos szezon elején, mikor az összes fontosabb meccse fél év múlva lesz, a játékosok motivációs szintje is ehhez illeszkedik.
A Super Globe döntőjében elbukott 150,000 dollár fájhatott ennyire (és most megspórolják a bérén!   ;D  ) vagy valaki nem kedvelte a vezetőségből?!
Ha Nagy Laci sajnálja a távozását, akkor talán nem a játékosok fúrták meg.


Ez meg mi a f.sz;D 225 centis egyiptomi ló  ;D Ismeri valaki ezt a csókát?

https://www.youtube.com/watch?t=13&v=HJ6YSSPDRy0

Nagy László megsérült
4-6 hetes kihagyás vár a csapatkapitányra.

A ma esti Flensburg Handewitt elleni Bajnokok Ligája találkozón az MVM Veszprém csapatkapitánya, Nagy László a bal kézfején csonttörést szenvedett. A magyar válogatott jobbátlövőt hétfőn műtik Veszprémben, és előreláthatólag 4-6 hetes kihagyás vár rá.

Ezúton is mielőbbi gyógyulást kívánunk Lacinak!
:'(

A MAGYAR NŐI VÁLOGATOTT KERETE
Kapusok: Kiss Éva (Győri Audi ETO KC), Bíró Blanka (Ipress Center-Vác), Janurik Kinga (Érd)
Jobbszélsők: Bódi Bernadett (Győr), Kovacsicz Mónika (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Jobbátlövők: Planéta Szimonetta, Tomori Zsuzsanna (mindkettő Győr)
Irányítók: Görbicz Anita, Kovacsics Anikó (mindkettő Győr), Szucsánszki Zita (FTC)
Beállók: Mayer Szabina (Fehérvár KC), Mészáros Rea, Szamoránsky Piroska (FTC)
Balátlövők: Bulath Anita, Triscsuk Krisztina (mindkettő Dunaújvárosi Kohász KA), Hornyák Dóra (FTC)
Balszélsők: Erdősi Ildikó (Siófok KC), Korsós Dorina (Győr)
Szövetségi kapitány: NÉMETH András
Csapatmenedzser: PÁLINGER Katalin


Több helyen sem értek feltétlen egyet a "mesterrel", de egy helyen nem bírok napirendre térni. KOVACSICZ??? Miért???  :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 30, 2015, 22:27:57
A MAGYAR NŐI VÁLOGATOTT KERETE
Kapusok: Kiss Éva (Győri Audi ETO KC), Bíró Blanka (Ipress Center-Vác), Janurik Kinga (Érd)
Jobbszélsők: Bódi Bernadett (Győr), Kovacsicz Mónika (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Jobbátlövők: Planéta Szimonetta, Tomori Zsuzsanna (mindkettő Győr)
Irányítók: Görbicz Anita, Kovacsics Anikó (mindkettő Győr), Szucsánszki Zita (FTC)
Beállók: Mayer Szabina (Fehérvár KC), Mészáros Rea, Szamoránsky Piroska (FTC)
Balátlövők: Bulath Anita, Triscsuk Krisztina (mindkettő Dunaújvárosi Kohász KA), Hornyák Dóra (FTC)
Balszélsők: Erdősi Ildikó (Siófok KC), Korsós Dorina (Győr)
Szövetségi kapitány: NÉMETH András
Csapatmenedzser: PÁLINGER Katalin


Több helyen sem értek feltétlen egyet a "mesterrel", de egy helyen nem bírok napirendre térni. KOVACSICZ??? Miért???  :noway:

Ha én lennék a kapitány, még akkor is behívnám ha sérült lenne  :D


Sulic gólját láttátok?  :police:

jaja tiszta vizilabdás gól  :ok:


#1212 október 17, 2015, 23:00:41, csak1tomi
amilyen könnyen kikapott a Larvik otthon 21:27re olyasn simán nyert a Győr idegenbe 22:27re :great:
Larvik volt hogy 10el is égett, Győr volt hogy 8al is vezetett :angel:

Grimsbö remélem új sérülése nem komoly

"Gyorshír Kari Grimsböről: szerencsére nem történt komoly sérülés, felhasadt a tenyere, a csapatorvos azonnal össze is varrta 3 öltéssel. 10 nap kihagyásra kényszerül. Jobbulást Kari!" ;)

Idézetet írta: csak1tomi Dátum október 17, 2015, 22:04:18
amilyen könnyen kikapott a Larvik otthon 21:27re olyasn simán nyert a Győr idegenbe 22:27re :great:
Larvik volt hogy 10el is égett, Győr volt hogy 8al is vezetett :angel:

Grimsbö remélem új sérülése nem komoly

"Gyorshír Kari Grimsböről: szerencsére nem történt komoly sérülés, felhasadt a tenyere, a csapatorvos azonnal össze is varrta 3 öltéssel. 10 nap kihagyásra kényszerül. Jobbulást Kari!" ;)

Kiss teljesen korrekt volt tegnap  :beerchug:

Német férfi Bundesliga:

Mit gondoltok behúzza idén a Löwen?

1,4 végső győztes Löwenben lehet érték?

Nekem ez tetszik, a Kiel eléggé meggyengült, a Flensburg beleszaladt pár meglepetés vereségbe, már most komoly hátrányban van.