OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum május 14, 2021, 19:23:53
Lassan kezdhetnenk amúgy... ::)

@peshark hát remélem ma bejelentik, hogy 5 millától mehettek focizni a műfüvesre ;D

Idézetet írta: TiB Dátum május 19, 2021, 13:47:46


Mindez onnan jutott eszembe, hogy nemrég mondták nekem, hogy ebben az országban semmi nincs. Szerintem rengeteg, rejtett apró kincs van, amiket fel lehet fedezni.
Aki ilyet mond, annak javasolnám, hogy sétálja végig a Kék túra útvonalát, be fog szarni a gyönyörtől, olyan szép.

A gimnáziumi érettségi után négyen megindultunk egyhónapos országjáró túrára biciklivel ( a 4 bicikli összesen 4 sebességes volt), két sátorral, és mindenütt vadkempingezéssel. Akkor még sok kék nyomós kút volt mindenütt, ott fürödtünk legtöbbször, megnéztünk mindent, bejártuk a teljes Dunántúlt. 1988-ban még lehetett ilyet csinálni, nem lopták el a sátrat meg a bicikliket éjjel. Nem volt semmi terv, ahol ránk esteledett, ott kerestünk az út mellett egy sátrazáshoz megfelelő területet, és letáboroztunk. Egyik legjobb egy hónapja volt az életemnek. Gyönyörű ez az ország.
Volt, hogy bekúsztunk egy dinnye földre, loptunk dinnyét, elkaptak, a tulajnak meséltük, hogy honnan jöttünk, mondta, hogy minek lopni, adott volna ingyen is, összehaverkodtunk, közösen sütöttünk szalonnát.
Megnéztünk mindent, 1100 kilométer volt a teljes út,  30 nap alatt az kellemes, volt idő mindenre. Ha strandolni volt kedvünk, strandoltunk, egy csomót zsugáztunk, sokat fociztunk, zseniális volt.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 21, 2021, 07:02:50
@peshark hát remélem ma bejelentik, hogy 5 millától mehettek focizni a műfüvesre ;D
Es ossze is jott :D de remelem a mehetteket csak elirtad  ::)

HVG hír: Egy puma mászkált a házak között San Franciscoban.

Alá komment: ennél csak az lenne ijesztőbb, ha egy Adidas mászkált volna.

Zseniális

Ma délelőtt új állás ügyében telefon.

Előtte ébredtem, a 2. mondatnál el is dőlt a dolog:

Mondta a faszi, hogy szerdán 10-re menjek be interjúra.

Én meg visszakérdeztem, hogy ezen a héten vagy a jövő héten???

Gondolhatta bazzeg, hogy ez debil, azt se tudja milyen nap van! És tényleg, hirtelen nem tudtam ;D

Azért bemegyek szerdán, de eléggé hendikepről indulok  8)

Én simán felvennélek, nálam a stílus a nyerő mindig, neked meg van.

Nekem tegnap mondták, hogy nem szombat van, kvázi nyertem egy napot. :D

Az lenne a kérdésem, hogy ekkora üvegből hogy lehet inni? Alig éred körbe a felemelésnél, vagy közlekedőedényes megoldás kell? ???


Idézetet írta: TiB Dátum május 29, 2021, 16:25:47
Az lenne a kérdésem, hogy ekkora üvegből hogy lehet inni?

Szívószál

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 29, 2021, 17:30:46
Szívószál

És tényleg, egyszerű de tökéletes megoldás.

Ez az egyik kedvencem, zseniális

Hadházi hajmosás

https://m.facebook.com/watch/?v=157699772797772&_rdr

Remélem Index olvassa, napi tanulság számukra: NE HOZZ LE EGY HÍRT, HA FOGALMAD SINCS A HÁTTERÉRŐL
https://index.hu/mindekozben/poszt/2021/05/31/napi-tanulsag-sose-dobjunk-meg-vizes-palackkal-az-nba-egyik-sztarjatekosat-mert-elvisz-a-rendorseg/

A fake news írója ezt hozta le következtetésnek:
"De miért tett ilyet egy rajongó? Hát mert az ellenfél csapat rajongója volt. ÉS igen, ezen a meccsen, a Brooklyn Nets (Kyrie Irving csapata) 141-126-ra verte meg a Boston Celticset. Ez a végeredmény lehetett a palackdobálás indikátora, ha nagyon indítékon kellene keresni."

Ez pedig a valóság, az ok és okozat:
Idézetet írta: Pozzato Dátum május 31, 2021, 18:28:19
Kyrie "laposföld" Irving megint csinálta a balhét, előbb megtaposta a Celtics logóját, majd utána csodálkozott, hogy irányába dobtak egy flakont. Azon csodálkozom, hogy nem verték meg a kijáróban. Utána meg még fel volt háborodva, mit képzelnek magukról a szurkolók, ráadásul még a drukkert tartóztatták le... no komment. Az ötödik meccsen lesz bunyó és Irving kapni fog: 1.20  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=NR8AlpFrM6Q&t=2s


Pontosan ez a bajom a magyar médiával, hogy fogalmuk sincsen semmiről. Átvesznek híreket, ahogyan nekik tetszik, nem tudnak angolul, nem nézik meg az egész eseményt, utána sem járnak. Az elmúlt években sok-sok "újságíró" került ki a különböző oktatási intézményekből úgy, hogy fingjuk sincs a szakmáról. Kapják a nagy pénzeket, aztán annyi hülyeséget írnak, hogy már lassan olvasni sincs kedvem a magyar felületeket. Ez a hír, ami megjelent az Indexen, színtiszta ferdítés, semmi több.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 01, 2021, 13:58:34
Remélem Index olvassa, napi tanulság számukra: NE HOZZ LE EGY HÍRT, HA FOGALMAD SINCS A HÁTTERÉRŐL
https://index.hu/mindekozben/poszt/2021/05/31/napi-tanulsag-sose-dobjunk-meg-vizes-palackkal-az-nba-egyik-sztarjatekosat-mert-elvisz-a-rendorseg/

A fake news írója ezt hozta le következtetésnek:
"De miért tett ilyet egy rajongó? Hát mert az ellenfél csapat rajongója volt. ÉS igen, ezen a meccsen, a Brooklyn Nets (Kyrie Irving csapata) 141-126-ra verte meg a Boston Celticset. Ez a végeredmény lehetett a palackdobálás indikátora, ha nagyon indítékon kellene keresni."

Ez pedig a valóság, az ok és okozat:

Pontosan ez a bajom a magyar médiával, hogy fogalmuk sincsen semmiről. Átvesznek híreket, ahogyan nekik tetszik, nem tudnak angolul, nem nézik meg az egész eseményt, utána sem járnak. Az elmúlt években sok-sok "újságíró" került ki a különböző oktatási intézményekből úgy, hogy fingjuk sincs a szakmáról. Kapják a nagy pénzeket, aztán annyi hülyeséget írnak, hogy már lassan olvasni sincs kedvem a magyar felületeket. Ez a hír, ami megjelent az Indexen, színtiszta ferdítés, semmi több.

Karácsony fordított nekik.  :beerchug:

Kezembe került a Klampár életrajzi könyv. Gyorsan elolvastam, érdekes volt nagyon.

Megnéztem a youtube-on is pár meccset, interjút, a konklúzió:

Ez a faszi elképesztő tehetség volt (+a rengeteg melót is belerakta), és ha nem lett volna ilyen buta, akkor 10-szeres világbajnok lenne kb. Tényleg így gondolom, nem bántani akarom, de ha 50-nél nagyobb az IQ-ja, bármi legyek.

Ami még érdekes volt, hogy mekkora zsét ki lehetett szedni a 70-es, 80-as években a pingpongból.


Idézetet írta: TiB Dátum május 29, 2021, 09:21:19
Én simán felvennélek, nálam a stílus a nyerő mindig, neked meg van.

Nekem tegnap mondták, hogy nem szombat van, kvázi nyertem egy napot. :D
Sima volt, mert volt egy bekeretezett régi pingpingütő a falon. Gyorsan odatereltem a témát, onnantól a tenyeremből evett a faszi. ( Játszott Klampár ellen, pont most olvastam a könyvet, képben voltam, aztán fociztunk egy picit, ő is játszott, így a mínuszos hendi hamar eltolt pluszos lett) 8)

Ma azt álmodtam, hogy Palvin Barbival gokartozok. Mellette ültem, nem tudom hogy, mert egyedül se férnék be. Ő vezetett.

Bazzeg, miért pont gokart? Annyi minden lehetett volna, ahol nem overallban és bukósisakban van.

Faszom. :D