OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lúzer SC Dátum november 03, 2009, 20:59:29
Adminoktól kérdezném, hogy a naplóba berakott szavazásokat, hogy lehet törölni teljesen ?
Most már tudod törölni, beállitottam. Valamiért ez a jogosultság nem volt jól beállitva.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 03, 2009, 21:14:30
Idézetet írta: Lúzer SC Dátum november 03, 2009, 20:59:29
Adminoktól kérdezném, hogy a naplóba berakott szavazásokat, hogy lehet törölni teljesen ?
Most már tudod törölni, beállitottam. Valamiért ez a jogosultság nem volt jól beállitva.

Bocsi, de még mindig nem tudom, hogy kell... Nekem az látszik, hogy szavazás szerkesztése és szavazása megnyitása/lezárása. De törölni, hogy lehet? A szerkesztéssel ?

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum november 04, 2009, 08:41:00
Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 03, 2009, 21:14:30
Idézetet írta: Lúzer SC Dátum november 03, 2009, 20:59:29
Adminoktól kérdezném, hogy a naplóba berakott szavazásokat, hogy lehet törölni teljesen ?
Most már tudod törölni, beállitottam. Valamiért ez a jogosultság nem volt jól beállitva.

Bocsi, de még mindig nem tudom, hogy kell... Nekem az látszik, hogy szavazás szerkesztése és szavazása megnyitása/lezárása. De törölni, hogy lehet? A szerkesztéssel ?

;D  Közbe gyorsan rájöttem. Alul van a szavazás törlése gomb! Köszi !

Bet365-ön van valami kosárlabda és élőben lehet nézni és fogadni rá. A két csapat neve: Burger King és Alaska Aces ;D

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum november 06, 2009, 10:11:59
Bet365-ön van valami kosárlabda és élőben lehet nézni és fogadni rá. A két csapat neve: Burger King és Alaska Aces ;D

Fenébe csak most vettem észre :-\ Pedig lett volna egy allinem az alaszkai ászokra ;D

Kedves Fogadótársak!

Nem szoktam ilyet kérni, de most szokok!   :D Csenge kislányomat beneveztem egy fotópályázatra, ha ötletesnek találod a fotónkat, kérlek szavazzatok rá!

Kb. 15 másodperces történet..

A fotó:  http://magyartermekharsona.hu/hu/kep-megtekintese/57

Köszi mindenkinek!

Üdv,

Csacsa

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 12, 2009, 12:01:41
Kedves Fogadótársak!

Nem szoktam ilyet kérni, de most szokok!   :D Csenge kislányomat beneveztem egy fotópályázatra, ha ötletesnek találod a fotónkat, kérlek szavazzatok rá!

Kb. 15 másodperces történet..

A fotó:  http://magyartermekharsona.hu/hu/kep-megtekintese/57

Köszi mindenkinek!

Üdv,

Csacsa

Szavaztam, mert ötletesnek találtam  ;D. Lehet, hogy plagizálom is az ötletet, és Dániel Mihály fiamnak én is átalakítom a játszószőnyegét magyar módi szerint!


Köszönöm!!!!  :beerchug:

Gyerünk misk@, nagyon szuper, én most kajolom a játékokat!! ;D

100.001-ik hozzászólás!!!

A 100.000-iket jax irta :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum november 12, 2009, 14:13:04
Csacsa ötletes fotó lett, ment a vote :) Valami NorbiUpdate-t is fellógathattál volna, az is magyar. ;D


Csak nehogy Norbinak a rúdját.... ;D

Idézetet írta: TiB Dátum november 12, 2009, 14:13:04
Csacsa ötletes fotó lett, ment a vote :) Valami NorbiUpdate-t is fellógathattál volna, az is magyar. ;D


Idézetet írta: Milan Dátum november 12, 2009, 15:13:53
Idézetet írta: TiB Dátum november 12, 2009, 14:13:04
Csacsa ötletes fotó lett, ment a vote :) Valami NorbiUpdate-t is fellógathattál volna, az is magyar. ;D


Csak nehogy Norbinak a rúdját.... ;D

Köszi TiB a szavazatot!

Ami Update-t illeti: igazad van, fel lehetne lógatni... Norbit, a rúdjával együtt..  ;D Mondjuk az Erzsébet-hídra..  ;D


Szavazat ment, este még a barátnőm is besegít majd a nemes ügyben ;)

77.-nek landolt a voksom a kis Tündérre!  :kiss2: neki!  :D

Én vagyok a 84. szavazó HAJRÁ!!! :D :great: