Bajnokok Ligája 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2021-22-es BL-döntőt?

Liverpool
5 (55.6%)
Real Madrid
4 (44.4%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: május 28, 2022, 13:41:03

 ;D ;D ;D

Breaking! Hivatalos: a mai BL-sorsolást annulálták. 15 órakor újra megrendezik.

A sorsoláson három bakit követtek el:
1. A Manchester Unitedet kihúztak a Villarreal mellé, miközben egy csoportban voltak; ezt később visszavonták;
2. Amikor az Atlétit húzták ki, utána csapatunk ott volt a lehetséges ellenfelek között, holott csoportellenfelek voltunk velük;
3. Amikor az Atlétinek választottak ellenfelet, a United nem volt ott a lehetséges ellenfelek között, véletlenül.

Kínos, nagyon kínos. Jürgen közben már nyilatkozott a Salzburgról, dicsérte őket, miszerint erősek, technikásak, és nagyon hajtani fognak, hiszen ez az első BL-tavaszuk.
Jó eséllyel nem őket fogjuk kapni. Még egyszer tehát: sorsolás 15 órakor


Remelem marad az Atletico, igaz az ujrasorsolassal a PSG-t leszamitva csak konnyebb ellenfel johet.

Arshavin mielott kihuzta a Juvet megfogta az osszes golyot, de hat az oroszoknak mas a hoerzekuk.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 13, 2021, 13:52:15
;D ;D ;D

Breaking! Hivatalos: a mai BL-sorsolást annulálták. 15 órakor újra megrendezik.

A sorsoláson három bakit követtek el:
1. A Manchester Unitedet kihúztak a Villarreal mellé, miközben egy csoportban voltak; ezt később visszavonták;
2. Amikor az Atlétit húzták ki, utána csapatunk ott volt a lehetséges ellenfelek között, holott csoportellenfelek voltunk velük;
3. Amikor az Atlétinek választottak ellenfelet, a United nem volt ott a lehetséges ellenfelek között, véletlenül.

Kínos, nagyon kínos. Jürgen közben már nyilatkozott a Salzburgról, dicsérte őket, miszerint erősek, technikásak, és nagyon hajtani fognak, hiszen ez az első BL-tavaszuk.
Jó eséllyel nem őket fogjuk kapni. Még egyszer tehát: sorsolás 15 órakor

Azé minden rosszban van valami jó, a Barca-fanoknak nem kell ezen izgulni, hogy kit kapnak a tavaszi BL-folytatásban  ;D


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 13, 2021, 14:22:28
Azé minden rosszban van valami jó, a Barca-fanoknak nem kell ezen izgulni, hogy kit kapnak a tavaszi BL-folytatásban  ;D
Tehát lódított, aki az Arsenal - Barcelona párharcot mondta?  ;)

A sorsolás közjegyző jelenlétében zajlik. :police: :crazy:


#262 december 13, 2021, 15:18:39, RedMunchen
A liverpooli fanok mar erdeklodnek, hogy miert nem kerulhettek ossze a Villarreallal. 
salzburg  sokkal jobb ellenfel.  :beerchug:

Ez mekkora égő.... :bash:
Ilyen bakit még nem is láttam!
Természetesen így nem is volt csoda, hogy a végére maradt a MU! (bár azt nem láttam, hogy visszatették-e azt a MU golyót amit korábban már kinyitottak)
Teljesen jogos az új sorsolás!
Természetesen így nem is volt csoda, hogy a végére maradt a MU! (bár azt nem láttam, hogy visszatették-e azt a MU golyót amit korábban már kinyitottak)
Azt azért picit sajnálom, hogy nem lesz Messi - Ronaldo... bár ki tudja!! :great:

én most nem tudom mi  az égő és mi nem :D

 ;D ;D ;D
és mi az a Lyon??? :great:
Úgy látszik ma senki nincs TOPon!! :great:

Jajj neee csak nem PSG-REAL.... jól láttam!!??? :redchug: :'(
rohadjon meg... kérem vissza az előző sorsolást!! :bash:

Idézetet írta: Experte Dátum december 13, 2021, 15:49:19
;D ;D ;D
és mi az a Lyon??? :great:
Úgy látszik ma senki nincs TOPon!! :great:

Jajj neee csak nem PSG-REAL.... jól láttam!!??? :redchug: :'(
rohadjon meg... kérem vissza az előző sorsolást!! :bash:

Ja és nebassza meg.. most tényleg a Chelsea újra a Lille-t kapta!!!
ez hányinger.... :crazy: :crazy:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 13., 15:00CET   


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 13., 15:00CET   


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 13., 15:00CET