BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnap nem,de ma reggel 9-kor válaszoltak hogy valami technikai hiba miatt nekem más kifizetés nem volt elérhető.11-re viszont meg is oldották.Viszonylag hamar sikerült megoldani a problémát a betclicnél.Ez a galiba hogy jött össze mondjuk azt nem értem,de mindegy is.

Ha mérkőzés előtti fogadást tesz bármelyik Bajnokok Ligája mérkőzésre, akkor első élő fogadását kockázatmentesen megteheti.

Ez minden meccsre vonatkozik,vagy csak napi 1 meccs?

Feltételek 8. pont: "A játékosok legfeljebb egy darab 3 000 Ft / 10 euró (vagy ezzel egyenértékű valuta) értékhatárig terjedő sportfogadási bónuszban részesedhetnek naponta."
Tehát napi 1 meccs.

Sziasztok!Kellene segitség!Volt számlám a Betclicnél,de megszüntettem.Szeretnék ujra reggelni,de nem engedi mert ugyan az az imailem és kidob.Mit tehetnék?Más nevében vagy másik imailen.Ugy szeretném ha az adataim a sajátom legyen.Kérném a tanácsaitokat Köszönöm!

Hitelesítve volt a számlád? Ha igen, akkor valószínűleg nem lehet már számlád a saját adataiddal. Esetleg írj nekik, hogy szeretnél újra játszani, de nem hiszem, hogy engedik. A megoldás egy új regisztráció más adataival, irataival, másik IP címről és lehetőleg másik eszközről.

Sajnos én csesztem el.Én zárattam ki magam.Ez volt az első iroda ahová bejelentkeztem.Tudatlanul nem vettem igénybe semmilyen promót.Igaz volt befizetésem és játszottam is,de csak kevésszer.Köszi a segitségedet!Üdvözöllek Tisztelettel.

Ti megkaptátok már a magyar kupás promóból a pénzt?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 08, 2016, 17:34:23
Ti megkaptátok már a magyar kupás promóból a pénzt?

"7. A sportfogadási bónusz a Jogosult Játékosok számláján május 11-én lesz jóváírva."

Nektek is törölték a Sevillára tett fogadásokat?
Délután tettem 3ezret a Sevillára,
meg élőben megint 3ezret a Sevillára ,
a meccs végén jött email, hogy törölték mind a kettőt.
:noway:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 18, 2016, 23:34:41
Nektek is törölték a Sevillára tett fogadásokat?
Délután tettem 3ezret a Sevillára,
meg élőben megint 3ezret a Sevillára ,
a meccs végén jött email, hogy törölték mind a kettőt.
:noway:
Ez szép! Vajon miért csinált ilyent ez az iroda?
Mert nyertes lett és nem akar fizetni?

Én nem használtam, nem fogadtam most.

Talán érdemes lenne rákérdezned a chat-en, hogy ez miért volt.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 19, 2016, 10:28:53
Ez szép! Vajon miért csinált ilyent ez az iroda?
Mert nyertes lett és nem akar fizetni?

Én nem használtam, nem fogadtam most.

Talán érdemes lenne rákérdezned a chat-en, hogy ez miért volt.

Mert így könnyű az irodának profitot termelni :o
A nyertes fogadásokat töröljük, a vesztesek meg tiszta haszon :noway: :noway:
Pedig az élőfogadást nem is Liverpol vezetésénél raktam 12.00 oddson,
hanem 18'perc környékén 3,05 oddson... a Sevillára.
Nem kérdezek tőlük semmit ha nekik ez a fair játék, akkor keressenek más balekot...
Nem szólnék semmit ha meccs előtt over 2,5-re élőben meg under 2,5-re raktam volna és törölnek....

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 19, 2016, 11:41:04

Nem szólnék semmit ha meccs előtt over 2,5-re élőben meg under 2,5-re raktam volna és törölnek....

Akkor se lenne érthető a törlés, maximum az, hogy nem adják meg az ígért visszatérítést.
A meccs elején már kockáztatsz, ha vársz az under fogadásra, hisz bármikor jöhet a gól.

Szerintem csak a bónuszvadászokat akarják most ezzel szívatni.

Nekem is törölték, de mivel nekem a freebet lett volna bukta, így örülök neki :)

Na most valamit javítottak a helyzeten,
megint jött email 18 órakor, hogy elszámolták a tegnap délután megrakott 3,20 oddsú Sevillát
9600ft :ok: :ok:
Az élőfogadást meg függőbe tették... Akkor van remény arra is kifizetik a 9000ft-ot
Jó lenne.

Aki bukta az élőben megtett tétjét, annak visszafizették már? A feltételek szerint 24 órán belül írják jóvá, de az már letelt, és én speciel még nem kaptam meg.  :-\