Magyarok az Olimpián!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hány aranyérmet szerez Magyarország?

0-1
1 (3.1%)
2-3
11 (34.4%)
4 vagy több
20 (62.5%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: július 28, 2012, 15:21:28

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 10, 2012, 15:53:37
Janics hozza a kilencedik aranyat. Meg is fogom tolni..  ;D

Mennyi van-lesz rá? Nem lelem perpill.

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 10, 2012, 15:50:58
Mindig ilyen volt. Én eddig pitbullnak hívtam, de a Hatos "duracell" Gábor jobban hangzik!
Azért kellettek ezek a szabályok, mert itt mindenki bivaly. Nem tudnak akciót csinálni a másikon mert eszméletlen gyorsak és erősek. Minden kis "szart" értékelni kell, hogy legyen győztes. Amúgy félórákat tartanának a küzdelmek és egy nap egyet lehetne fejenként tartani.
Igen, azt látom hogy bivalyok, nem is kötözködnék velük :D Csak nem nagyon tudom értékelni ilyen szabályokkal. De ez az én problémám, és továbbra is hajrá Gábor :great:

Egy ezüst is bőven elfogadható Janicstól, ez nem a fő száma. Bár hajtani fog, az biztos.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 10, 2012, 15:46:06
Hatos Gábor az elődöntőben :beerchug: De amúgy mit szed ez az ürge? Felmegy, nyer, miközben felemelik a kezét ugrál, leugrik a szőnyegről, pacsizik aztán fut tovább. Duracell nyuszi feeling ;D Amúgy elnézést az érintettektől de ilyen ratyi szabályokkal megáldott sportot még nem nagyon láttam...

Mikor jön a következő?

Idézetet írta: Stevan87 Dátum augusztus 10, 2012, 18:15:50
Mikor jön a következő?

Kikapott az elődöntőben, elvileg bronzért játszik majd, de nem tudom mikor...

#425 augusztus 10, 2012, 20:05:22, Stevan87
Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 10, 2012, 18:43:13
Kikapott az elődöntőben, elvileg bronzért játszik majd, de nem tudom mikor...

óóó hogy az a.... :(
Bár még van 1 kis remény?! Nem?

"Hatos Gábor magyar idő szerint este fél 9-kor birkózik a bronzmeccsen a 74 kg-osok között, ellenfele az olimpiai ezüstérmes üzbég Szoszlan Tyigijev lesz."

A magyarok vizilabdában maguk ellen fogadtak??

Ha megnyeri a bronzot, akkor jó a fogadás! Nyernie kell Tyigijev ellen!

Bocs srácok, ez nagy szívás. Simán nyernie kellett volna...

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 10, 2012, 20:44:55
Bocs srácok, ez nagy szívás. Simán nyernie kellett volna...

Én nem értek a birkózáshoz... de ilyen semmit mutatván hogyan juthatott el idáig?
Ez,hogy állok,s semmit nem csinálok,nekem furcsa volt. Vagy ha ez mindig ilyen,akkor én kérek elnézést.
Én elvártam volna,hogy valamit csinál,kockáztat.

Jól láttad, ez semmi volt. Illetve semmit nem csinált. Ráadásul a nyilatkozata is bicskanyitogató. Mindenki tudja, hogy ku.va nehéz kijutni az olimpiára, de hogy valaki ezzel megelégedjen úgy, hogy kap egy álom sorsolást (az 5 legesélyesebből 1 van az ő ágán, az is verhető és csak a döntőbe jutásért találkoznak...) az nagyon szomorú. Benne volt, hogy az iránitól kikap a döntőért, de mindenki mást vernie kellett volna az ágán. A bronzos ellenfele jó birkózó, csakhogy már abbahagyta a sportot egyszer 1-2 éve, 1-2 évre. Szét kellett volna tépnie... :noway:

Douchev-Janics Natasa bronzérmes lett!  :great: :beerchug:

Szép volt Natasa, igaz nem jött össze az arany, de szerintem így is le a kalappal előtte. Szülés után két olimpiai érmet nyerni nem semmi! :ok:

Szegény hogy sír, pedig tényleg szülés után visszatérni egy ezüst és egy bronzzal, nem semmi. Sajnálom szegényt, mindent beleadott, ennyi lett belőle ezúttal, de ezek is szépen csillognak, szép volt Natasa :ok:

Magyarország szereplése kajak-kenuban: 3 arany, 2 ezüst, 1 bronz!

http://olimpia2012.org/kajak-kenu-dobogosok-eremtablazat-a-magyarok-helyezese/

Hatalmas bravúr!  :beerchug: