Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Linket vissza Csacsa! Én szavazok becsülettel mindennap kétszer (itthon+melóhely), de azt a qurva kínai gumipapucsot nem sikerül fair play módon behozni...
Mikor indítod a nem konvencionális szavazatokat ellenük?

Kedves Coward, F_Kazarian és misk@!

vmlinuz pár napja kérdezte, hogy szavazhat-e úgy, ahogy a papucs teszi. Írtam neki / offtopic /, hogy hétfőtől mehet a játék, de még úgy tűnik, hogy nem indult be a gépezet. Sőt, oakland23 is jelezte, hogy a fent említett módon szívesen besegít. Természetesen van benne kockázat, de az a helyzet, hogy nincs mit tenni, fel kell vállalni. A papucs az ügyes módszerével ránk vert 1300 szavazatot. Most leállt, mert senki nem veszélyezteti. A linket visszatettem, igazatok van, minden egyes tiszta pontra szükség van. A játékszervező szarik a leveleimre, semmit nem értem vele, hogy kétszer is tájékoztattam a csalás gyanújáról. Ígéretem van egy programra, ami segíthet a szavazásban, várom...

Köszönöm, hogy továbbra is szavaztok és figyelemmel követitek a történéseket! :beerchug:

 

#1502 november 25, 2009, 07:40:31, csacsa44
egy lemaradt szeló, szépen jött...

tét: 200.00 HUF
nyeremény 842.00 HUF

Wed 09-11-25 01:30    Montreal - Columbus   kombinációs fogadások    NHL    1    1 (5-3)    2.25

Wed 09-11-25 02:30    Dallas Mavericks - Golden State Warriors   hendikep    NBA    2 (+12.5)    2 (+12.5) (103-111)    1.87
                        

HidemyIP 2009 le lehet tölteni, és pörgessék......

Üdv

Idézetet írta: dzsin771 Dátum november 25, 2009, 07:44:55
HidemyIP 2009 le lehet tölteni, és pörgessék......

Üdv

Köszi, mindig is tudtam, hogy te egy nagyon tökös legény vagy!  ;D  :beerchug: 

#1505 november 25, 2009, 18:09:48, csacsa44
tét: 500.00 HUF
Lehetséges nyeremény 735.00 HUF

Wed 09-11-25 15:20    Djokovic Novak - Söderling Robin   Ki nyeri meg a(z) 1 szettet?    ATP Tour    Djokovic Novak       1.47
                        

Idézetet írta: dzsin771 Dátum november 25, 2009, 07:44:55
HidemyIP 2009 le lehet tölteni, és pörgessék......

Üdv
Hello!
De honnan töltsem?:)

Idézetet írta: kecso Dátum november 25, 2009, 12:36:05
Hello!
De honnan töltsem?:)

Szia kecso!

Jó a kérdés. Utánanézek, aztán közhírré teszem!  :beerchug:

http://www.hide-my-ip.com/
14 napig ingyenes
Upps, ahogy elnézem, van egy olyan beállítási lehetősége, hogy PERCENKÉNT megváltoztassa az IP címet, ami kb. annyit jelent, hogy percenként lehetne szavazni. (hogy lehet-e gyakrabban, azt nem néztem, sorry)

Bocsi az offért csacsa, csak most nézem, hogy coward kolléga itt postolt legutoljára, hátha visszanéz. Szóval coward, ha jól tudom régebben volt egy olyan topic, ahol kül. oldalak fizetős tippjeit írkáltátok be, többek között a Ferringo-ét is. A tippeket honnan szereztétek? Mert a Ferringo tippjei mostanában nagyon ülnek NCAAB-re, de elég drágák, szóval ha tudsz valamit, pls help. ELőre is köszi és mégegyszer sry az offért.
Ja egyébként ebbe a hidemyip progival való szavazásba én is beszállok, a papucs nem nyerhet... :nu:

#1510 november 25, 2009, 16:14:47, csacsa44
Idézetet írta: Coward Dátum november 25, 2009, 13:07:09
http://www.hide-my-ip.com/
14 napig ingyenes
Upps, ahogy elnézem, van egy olyan beállítási lehetősége, hogy PERCENKÉNT megváltoztassa az IP címet, ami kb. annyit jelent, hogy percenként lehetne szavazni. (hogy lehet-e gyakrabban, azt nem néztem, sorry)

Letöltöttem a linket, szorgalmasan változtatja az ip címeket, de szavazni nem enged. A lehetőséget feldobja, aztán azt írja, hogy már korábban szavaztam... Lehet, valamit rosszul állítottam be, de már kezdem unni.....  >:(  Újraindítottam a gépet, így tudtam szavazni, mondjuk ez így gáz. Amúgy tényleg percenként változtatja az ip címeket, ja ezt már írtam, mindegy, fasza kis progi!   ;D :ok:

Nekem "ócsó" net-em van, az IP dinamikus.
Nem kell kikapcsolni a gépet, és újra bekapcsolni, nálam (és még sok mindenkinél, lehet hogy Nálad is) elég ha jobb alsó sarok "disconnect" (jobb alsó sarok, ott ahol az óra is van, olyan ikon hogy két számítógép egymás mögött. Ebből kettő is van(talán). az egyik a hálózat, a másik a net. Egér a net-es gépekre (digi, UPC,...) jobb egér gomb , a felugró menüben legfelül disconnect, leválaszt vagy valami ilyesmi, ekkor leválasztottad a géped a netről. Most újra csatlakozol . Az emberek nagy része nem kért fix IP címet plussz pénzért, így minden csatlakozásnál más IP címet kap (szerintem))

Ez nálam így működik kikapcsolás és Hide-My-IP nélkül is, lehet hogy Nálad is.

A ki-be kapcsolást szerintem így meg lehet úszni, de még így is macerás. Jó lenne tudni, hogy Oakland, és Vmlinuz milyen progikra gondoltak, mert szerintem nem erre a Hide-My-IP-re.

Csacsa ! Próbáld meg ezt a jobb alsó sarkos, disconnect-es valamit. Nem kell kikapcsolni a gépet, nem kell bezárni a böngészőt. Ha működik, akkor nincs szükség a Hide-My-IP-re sem. De akár működik, akár nem, jó lenne noszogatni Oakland, és Vmlinuz szakikat.

#1512 november 25, 2009, 18:10:34, csacsa44
tét: 600.00 HUF
Lehetséges nyeremény 930.00 HUF

Wed 09-11-25 15:40    Djokovic Novak - Söderling Robin   kombinációs fogadások    ATP Tour    2    (0-0)    1.55
                        1.55

Idézetet írta: Coward Dátum november 25, 2009, 17:01:22
Nekem "ócsó" net-em van, az IP dinamikus.
Nem kell kikapcsolni a gépet, és újra bekapcsolni, nálam (és még sok mindenkinél, lehet hogy Nálad is) elég ha jobb alsó sarok "disconnect" (jobb alsó sarok, ott ahol az óra is van, olyan ikon hogy két számítógép egymás mögött. Ebből kettő is van(talán). az egyik a hálózat, a másik a net. Egér a net-es gépekre (digi, UPC,...) jobb egér gomb , a felugró menüben legfelül disconnect, leválaszt vagy valami ilyesmi, ekkor leválasztottad a géped a netről. Most újra csatlakozol . Az emberek nagy része nem kért fix IP címet plussz pénzért, így minden csatlakozásnál más IP címet kap (szerintem))

Ez nálam így működik kikapcsolás és Hide-My-IP nélkül is, lehet hogy Nálad is.

A ki-be kapcsolást szerintem így meg lehet úszni, de még így is macerás. Jó lenne tudni, hogy Oakland, és Vmlinuz milyen progikra gondoltak, mert szerintem nem erre a Hide-My-IP-re.

Csacsa ! Próbáld meg ezt a jobb alsó sarkos, disconnect-es valamit. Nem kell kikapcsolni a gépet, nem kell bezárni a böngészőt. Ha működik, akkor nincs szükség a Hide-My-IP-re sem. De akár működik, akár nem, jó lenne noszogatni Oakland, és Vmlinuz szakikat.


Sajnos nálam nem működik ez a dinamikus ip-s dolog..

#1514 november 25, 2009, 20:11:02, Coward
Sorry, nálam simán megy.