Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 35 vendég van a témában


Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 17, 2014, 15:39:14
Elfelejtettem a Skrilles jelszavam, majd sokszor rosszul írtam be, gondolom zároltak is. A normális jelszóemlékeztető sem működött ezek után. Végül pénteken a személyim másolatának az elküldését választottam, mint egyetlen utolsó megoldás. Mikorra várható, hogy válaszoljanak? Vagy valszeg nem is fognak, és feleslegesen csináltam ezt?

Sajnos új Skrillt sem tudok regisztrálni, mert az adataim már ott meg voltak adva, valótlan adatokkal meg hiába csinálnám.

Milyen mail cimre kuldted? Probald meg erre : [email protected]. Bar vip tagoknak van fenntartva ez a kontakt, de nekem is valaszoltak regen, megsem voltam vip.

Mivel minden nap be írsz 2x gumiszobába, én azt javasolnám hagy a francba.

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 17, 2014, 21:22:22
Mivel minden nap be írsz 2x gumiszobába, én azt javasolnám hagy a francba.

??

#1683 augusztus 18, 2014, 00:35:42, Tomikaa
Sziasztok!

Új vagyok még a fórumon, nagyon sokat visszaolvastam és kerestem is, de csak OTP-s problémák voltak eddig, K&H-s még nem.
Valaki esetleg utalt már k&h-s magyar bankszámláról a skrill-re mint befizetés?
Kiválasztottam skrill-en befizetésnél a currency résznél a HUF-ot, de amikor megpróbáltam deviza módon utalni pénzt, nem lehetett mert a k&h-s résznél is HUF-ot jelöltem be.

Tudna nekem valaki segíteni ezzel kapcsolatban, hogy hol mit kell bejelölni és utalni K&H-ról?
Az esetleges költségek mik?

Nagyon szépen köszönöm.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum augusztus 17, 2014, 21:18:44
Milyen mail cimre kuldted? Probald meg erre : [email protected]. Bar vip tagoknak van fenntartva ez a kontakt, de nekem is valaszoltak regen, megsem voltam vip.

A jelszóemlékeztető kérőnél jött be egy ablak, ott küldtem el, nem külön e-mailre.

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 17, 2014, 21:22:22
Mivel minden nap be írsz 2x gumiszobába, én azt javasolnám hagy a francba.

Már bocs, de ez most hogy jön ide? Először is oda írok, ahova akarok, másodszor pedig olvasd szépen vissza a legutóbbi 6-7 oldalt...

#1685 augusztus 29, 2014, 03:07:38, benedek185
Skrill uraságéknál mennyi idő míg válaszolnak egy nyamvadt email-re? Már 3 hete, hogy írtam nekik, nevetséges...
Ha ez lesz mindig, megyek a Netellerhez végleg.  ;D
Magával a rendszerrel nincs bajom, de ez a support egyenlő  a 0-val.  :)

Sziasztok!

Skrillen a bankkártya megerősítésénél folyamatosan azt írta ki, hogy "Transaction failed"("gaming"-re kattintottam). Viszont ha a 'non gaming"-re kattintottam, úgy elfogadta és levont 1.8 eurot, amit beírtam és így hitelesítette a kártyát. Ezután feltöltöttem még pénzt, itt is a "gaming"-et jelöltem be és itt elfogadta. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor azt az 1,8 eurot azt nem használhatom fel szerencsejátékra, a többit viszont igen?

Idézetet írta: caparso Dátum augusztus 29, 2014, 09:57:44
Sziasztok!

Skrillen a bankkártya megerősítésénél folyamatosan azt írta ki, hogy "Transaction failed"("gaming"-re kattintottam). Viszont ha a 'non gaming"-re kattintottam, úgy elfogadta és levont 1.8 eurot, amit beírtam és így hitelesítette a kártyát. Ezután feltöltöttem még pénzt, itt is a "gaming"-et jelöltem be és itt elfogadta. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor azt az 1,8 eurot azt nem használhatom fel szerencsejátékra, a többit viszont igen?
Igaz en masik nagy penztarcaval jartam ugyanigy de nekem engedte sz.jatekra felhasznalni a non-gamblinges ellenorzos feltoltest

Üdv!

Mekkora forintösszegnél nem kell még megadni a kifizetésnél bankszámlára opciónál személyi másolatot és/vagy közüzemi számlát?
Egy 27 ezres kifizetés simán ment még, de most egy pár százezresnél már kéri a fenti megerősítéseket.  ???

OK, már megtaláltam, 1000 euró.  :angel:

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 29, 2014, 10:02:41
Igaz en masik nagy penztarcaval jartam ugyanigy de nekem engedte sz.jatekra felhasznalni a non-gamblinges ellenorzos feltoltest

Oké! Köszönöm!

Sziasztok!Jól tudom,hogy több skrill számlát és e-mail címet lehet egy fő skrillre csatolni,vagy rosszul tudom?Ha igen,akkor mi ennek a pontos folyamata?

Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 31, 2014, 15:45:20
Sziasztok!Jól tudom,hogy több skrill számlát és e-mail címet lehet egy fő skrillre csatolni,vagy rosszul tudom?Ha igen,akkor mi ennek a pontos folyamata?

Igen egy számlához több email címet is lehet megadni. El kell dönteni melyik legyen az elsődleges.
Bent a Skrill számlán : jobbra fent Settings
majd Personal info
Email addresses  Edit

itt lehet több email címet megadni

De előtte kell gondolom regisztrálni a másik e-mail címet is külön a skrillre,vagy nem kell,hanem csak be kell írni??

Tehát van 1 Skrill számla : az elsődleges email címmel van regisztrálva.

email címet lehet még hozzárendelni másikat is, ha jól emlékszem az új email címre is küldenek valami megerősítő emailt, csak rá kell kattintani és kész, de az is lehet, hogy lesz benne valami kód amit a Skrill fiokban kell megadni ugyanott ahol hozzá is adtuk a 2. email címet.