Z-man és a sportfogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#46 december 30, 2011, 19:35:20, Z-man
Idézetet írta: Szotyori Dátum december 30, 2011, 19:03:59
2.87ért szud?

Erre ennyi a válaszom :)

Szuper Divatáruház - Koroknai Autósiskola (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Szuper Divatáruház
Tét: 1150.00
Odds: 2.00

Szerkesztés: 3:1-re ment a Szud, utána elkezdtek fél gőzzel játszani és ki is kaptak. Megérdemelték. A baj csak annyi, hogy emiatt piros fogadással ért véget a Real Team kupa számomra. Viszont egy igen szép kis diadalmenet volt. A három nap alatt kb. 200%-t nőtt a bankom :) Pedig megfontolt, óvatos tétekkel játszottam. Remélem jövőre is közvetítik, mert akkor ismét szétnézek rajta :P

#47 január 02, 2012, 10:25:21, Z-man
Sziasztok! :)

Remélem volt aki tette tegnap a Viktort 5,5-n :) Mondtam, hogy 50-50 a meccs, ezért az is ajándék volt. Sajnos nálam megfőtt a bwin estére. Viszont, vége lett a kupának, ezért vissza a régi kerékvágásba! :)

A mai szelvényem:

Manchester United - Blackburn Rovers (Hendikep 0:1 )
Tipp: Manchester United

   
Arsenal - Queens Park Rangers (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Arsenal

Tét: 2000.00
Teljes Odds: 1.67

A MU nagyon egyben van most, és ez a Blackburn hihetetlenül gyenge. Szerintem a 2:0 a minimum, aztán majd kiderül :) Az Arsenal pedig múlt héten csúnyát égett otthon, 1-1 egy kutyaütő társaság ellen. Még egyszer nem teszik meg ezt a közönségükkel. Ráadásul kölcsönvették Henry-t, aki ha pályára lép majd, szerintem szétszaggatja a pályát :) Na Hajrá! :)

#48 január 02, 2012, 10:26:16, Z-man
Elment 2:0-ra a Blackburn. Aztán hirtelen pár perc alatt kiegyenlített a MU. Nagyon nyomnak, nem hiszem, hogy kibírja végig ezt a nyomást a Blackburn. 68. percben született a fogadás

Manchester United - Blackburn Rovers
Tipp: Manchester United
Tét: 2000
Odds: 1,5

Szurkoljunk! :)

A MU még talán kibírta volna Berbatov idiótaságát amiből a tizenegyes lett, de De Gea pancsersága véget vetett a Mu és a szelvényeim reményeinek is. Azt hiszem ma már nem teszek semmit.

Tegnap sajnos nem volt időm beírni a tippeket. Megtettem, hogy nyer a Mancity, tudjuk mi lett az eredmény. :) Éjszaka viszont a Giants, Bedrych és Petkovic visszahozta, sőt kissé plusszba is fordította a napot. :) Remélem ma jobban sikerül :)

#51 január 02, 2012, 17:55:04, Z-man
Aston Villa - Swansea City (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Aston Villa
Tét: 1000.00
Odds: 1.80

Alapból jobb csapatnak gondolom az Asztalon villát. Ehhez még jön az is, hogy az utolsó három hazai meccsüket (igaz mindegyik meccset nagy csapat ellen játszották) elvesztették. Szeretnék megörvendeztetni a szurkolóikat, hiszen erről is szól a labdarúgás. Ráadásul a Swansea idegenben a harmatos lepkefing erejével rendelkezik.

Edouard Roger-Vasselin (FRA) - Go Soeda (JPN) (Kétesély)
Tipp: Edouard Roger-Vasselin (FRA)
Tét: 1500.00
Odds: 1.50

Ezt a tippet Titti7-ről koppintom. Bízom a tippjeiben, reméljük jól sül el :)

Szerkesztés: Mr. Vazelin ezt a meccset agyban veszítette el. Amikor lehetősége lett volna breakelni, összeomlott... A lehetőség kapujában, rendre rossz döntést választott. Szomorú... :(

#52 január 02, 2012, 17:55:48, Z-man
Dunfermline - Celtic   (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Celtic
Odds: 1.26
   
Blackburn Rovers - Stoke City (Hendikep 0:2)
Tipp: Stoke City
Odds: 1.15
   
Queens Park Rangers - Norwich City (Hendikep 0:2)
Tipp: Norwich City
Odds: 1.23

   
Aston Villa - Swansea City (Hendikep 1:0)
Tipp: Aston Villa
Odds: 1.18


Teljes Odds 2.1
Tét: 1500

Ez pedig a mai csemege szelvény. A Celtic az ezt megelőző fordulóban legyőzte a nagy riválisát, most pedig a tök utolsóhoz látogatnak. Nem ebben a fordulóban fog visszaelőzni a Rangers. A Blackburn idegenben verte a MU-t. Illetve ott voltak, amikor a MU megverte magát. Azért a Stoke annál sokkal stabilabb csapat, hogy ettől a Blackburntől nagyobb verést kapjon. Sőt alapból egy X2-t gondolok erre a meccsre, de ez így még barátságosabb. Ugyanezt gondolom a QPR-Norwich meccsről. Jobbnak vélem a vendégeket, nem hiszem, hogy itt is nagyobb meglepetés születik. Az utolsó meccsről meg már leírtam mit gondolok.

Pffff. Olyan az Aston Villa mint egy 70 éves nyugdíjas... Nyom, erőlködik, de nem jön semmi...  :redchug:

#54 január 04, 2012, 10:10:11, Z-man
Az utóbbi napokban a tippjeim rendre elhaláloznak, de szerencsére pókerben visszanyerem amit itt elvesztek :) Nem baj, tovább próbálkozom! :)

Manchester City - FC Liverpool (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Manchester City
Tét: 1200.00
Odds: 1.88

Az utóbbi időben eléggé rosszul megy a hazai csapatnak. Minden helyzet kimaradt. Talán erre most orvosságot jelent majd Szuper Mario visszatérése. A pool legjobbja eltiltását tölti, a többi csatár nem klasszis. Márpedig nem hiszem, hogy a mai meccsen a hazaiak ne lőnének gólt/gólokat, márpedig ha nem érkezik rá válasz, akkor megvan a hazai győzelem.

A másik két PL meccsre is fogadtam, ez a szelvény így néz ki:

Wigan Athletic - Sunderland (Hendikep 0:2)
Tipp: Sunderland
Odds: 1,12
   
Tottenham - West Bromwich (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Tottenham
Odds: 1.33
Tét: 1500.00
Teljes Odds:1.49

Otthon a Tottenham félelmetes! A West brom az utolsó pár fordulóban nagyon vitézkedett idegenben, de ennek a sorozatnak most vége szakad szerintem. A Wigan-Sunderland meccsnél pedig kicsit esélyesebbnek tartom a vendégeket, de egy X közeli meccset várok. Az pedig máris tökéletes eredmény.

Elnézést kérek, de téves információval szolgáltam. Most láttam meg, hogy Suarezt a kezdőbe teszik. Így kicsit többet kell majd izgulni a meccsért. Sajnálom.

#56 január 04, 2012, 20:35:19, Z-man
M. Lopez/A. Ramos - D. Tursunov/N. Zimonjic (Kétesély)
Tipp: D. Tursunov/N. Zimonjic

   
M. Bhupathi/R. Bopanna - X. Malisse/K. Skupski (Kétesély)
Tipp: M. Bhupathi/R. Bopanna

Tét: 1000.00
Teljes Odds: 1.65

Tegnap este olvasgattam itt a fórumon, megtetszett két tipp, bárcsak csúnyábbak lettek volna. Az egész tegnapomat szép minuszba tette. Most megint építkezhetek...

#58 január 04, 2012, 15:35:36, Z-man
P. Kvitova/T. Berdych - B. Mattek-Sands/M. Fish (Kétesély)
Tipp: P. Kvitova/T. Berdych
Tét: 1000.00
Odds: 1.62

Jobbnak érzem a cseheket, szerintem verik az amcsikat :)

Idézetet írta: Z-man Dátum január 04, 2012, 14:37:09
P. Kvitova/T. Berdych - B. Mattek-Sands/M. Fish (Kétesély)
Tipp: P. Kvitova/T. Berdych
Tét: 1000.00
Odds: 1.62

Jobbnak érzem a cseheket, szerintem verik az amcsikat :)

Jobbak is, csak az a baj, hogy nincs már tétje a meccsnek így lutri.