Z-man és a sportfogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 január 04, 2012, 15:35:09, Z-man
Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 04, 2012, 14:54:31
Jobbak is, csak az a baj, hogy nincs már tétje a meccsnek így lutri.

Már játékban tettem meg, úgy tűnt az elején, hogy komolyan veszik. Viszonylag simán hozták is az első szettet, most a másodikban ökörködnek... Lehet, hogy vissza is fogadok, amíg plusszban jön ki.

Szerkesztés: Ment is a biztosítás, kb. 350 ft plusszban jöttem ki. :)

P. Kvitova/T. Berdych - B. Mattek-Sands/M. Fish (Kétesély)
Tipp: B. Mattek-Sands/M. Fish
Tét: 250.00
Odds: 6.50

Mivel itt arboltam kicsit, mindkettőt zöldnek fogom írni :P

#61 január 04, 2012, 21:36:41, Z-man
Newcastle United - Manchester United (Hány gólt szereznek az 1. félidőben?)
Tipp: Több mint 0,5
Tét: 1500.00
Odds: 1.55

Az elején a MU aludt mint a tej. A Newcastle több helyzetet alakított ki. Kb. 10 perc után átvette az irányítást a MU kapufát is fejeltek. Van potenciál mindkét fél támadásaiban, reméljük vernek egy gólt.

Szerkesztés: ki is zöldült, vezet a Newcastle :) Mondtam én, hogy nem veszélytelenek. :)

#62 január 05, 2012, 10:35:10, Z-man
R. Lindstedt/H. Tecau - P. Hanley/J. Murray (Kétesély)
Tipp: R. Lindstedt/H. Tecau
Tét: 1500.00
Odds: 1.50

Ezt pedig éjszakára/hajnalra teszem.

#63 január 06, 2012, 16:31:02, Z-man
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) - Roger Federer (SUI)
(Jo-Wilfried Tsonga (FRA) legalább 1 szettet megnyer?)
Tipp: igen
Tét: 1500.00
Odds: 1

Ez a tippem hasonló okokból született, mint Titti7 írta. Láttam mindkettőjük szinte összes meccsét idén. Magukhoz képest még mindig fényévekre vannak, de Tsonga motiváltabbnak tűnik, és talán picit jobb formát mutat. Legalább egy szettet hozni fog szerintem. Aztán meglátjuk beindul-e a Fedex :)

Roger visszalépett, így 1-es szorzóval nyert a tipp. :)

#64 január 07, 2012, 19:23:03, Z-man
Tegnap volt egy jól sikerült élő fogadásom, amit azért nem írtam be, mert mire megtettem jött is a gól :) Szóval kezdett szépülni a roll, este leültem kicsit pókerezni. Akkora, de akkora halra leltem, hogy Jónás bálnája picsafüst volt ahhoz képest. Sajnos fortuna nagyasszony úgy szorongatta a kezét annak a nyominak, hogy a harmadik agyvérzés után muszáj voltam abbahagyni a pókert. Az még hagyján, hogy a flop után 5% esély még leesett neki, de volt amikor a szoftver 0%-t írt ki neki, ennek ellenére nyert :) Na itt álltam fel. :) Mára ezt a két meccset néztem ki. 

L. Paes/J. Tipsarevic - S. Lipsky/R. Ram (Kétesély)
Tipp: L. Paes/J. Tipsarevic
Tét: 1500.00
Odds: 1.42

      
M. Bhupathi/R. Bopanna - J. Erlich/A. Ram (Kétesély)
Tipp: M. Bhupathi/R. Bopanna
Tét: 1500.00
Odds: 1.60

#65 január 08, 2012, 10:31:54, Z-man
Cincinnati Bengals at Houston Texans (Összes pont)
Tipp: Több mint 31,5
   
Detroit Lions at New Orleans Saints (Fogadás győztesre)
Tipp: New Orleans Saints
Tét: 1500.00
Teljes Odds: 1.59

--------------------------------------------------------------------------------    
Al Ahly - FC Bayern München (Semleges pálya) (Hendikep 2:0 )
Tipp: Bayern München
Tét: 1500.00
Odds: 1.60

Az első szelvény megérzések alapján született. A bőrnadrágosok az előző edzőmeccsen 7-1-re nyertek, csak meglesz tán a 3:0. Jelenleg 1:0-ra mennek.

Szerkesztés: Nagyon nagy mákom volt a Bayern meccsel. A 70. percben 1:1-nél 1,57 oddson megtettem, hogy nyer a bayern, majd a 86. percben szintén 1:1-nél úgy voltam vele, hogy az már mindegy, hogy 3000-t vagy 3500-t bukok és megtettem 500-al 3.9 oddson, hogy nyernek. A 94. percben jött a győztes gól. Így nyertem ezzel a meccsel, de nagyon necces volt. 

#66 január 09, 2012, 10:39:09, Z-man
Tegnap este jött a kombim és nfl nézés közben megtettem még Mirnyi és Nestor győzelmét is. Plussz pókerben most a "halász" győzött. Szóval egész szépet nőtt tegnap a bankom. A mai nap eléggé mozgalmas lesz.

Udinese - Cesena (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Udinese    
Acqua Paradiso Monza Brianza - Itas Diatec Trentino (Kétesély)
Tipp: Itas Diatec Trentino
Tét: 1500.00
Teljes Odds: 1.82

Az udinese otthon a kiscsapatokat rendre megeszi, és a nagyokat is elkapja. A Cesena legyőzése nem hiszem, hogy gondot okozna, de ez olasz foci, majd kiderül :) A másik röplabda meccsre Gerry hívta fel a figyelmem. Reméljük a legjobbakat :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lecce - Juventus (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Juventus
Tét: 1500.00
Odds: 1.50

Nagyon régóta szeretem a Juvét, leginkább Del Piero miatt. Sajnos az Öreg Hölgy "férje", egyre kevesebbet játszik  :'( Ugyanakkor az idén megkezdett átalakítás nagyon jót tett a Juvénak. Ez most nem lufi mint tavaly, ez nem fog kipukkanni. Most végig harcban lesz a csapat a bajnoki címért.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uniao Leiria - Benfica (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Benfica
   
Espanyol - FC Barcelona (Háromesélyes fogadás)
Tipp: FC Barcelona
Tét: 1500.00
Teljes Odds: 1.54

Tegnap a Porto X-et játszott. Ez egy nagy lehetőség a Benficának, hogy 2 ponttal megelőzze a nagy riválist. Ha most nem szaggatják szét a pályát akkor soha. A Barca ezt a meccset biztosan nagyon komolyan fogja venni. 1, katalán rangadó. 2, a Madrid megint nyert, menni kell utánuk.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Janko Tipsarevic (SRB) - Milos Raonic (CAN) (Kétesély)
Tipp: Janko Tipsarevic (SRB)
Tét: 1500.00
Odds: 1.62

A szerb fiúnak esélye van megnyerni az egyéni és a páros versenyt is. Szerintem legalább az egyiket behúzza. Ha nem ezt, akkor toljuk majd a páros meccsét :)

Szerkesztés: Janko mindent megtett, de Raonic végtelen ászos zsákja nem akart kifogyni. Elképesztően sok ászt ütött...

#67 január 09, 2012, 10:39:59, Z-man
Pittsburgh Steelers at Denver Broncos (Fogadás győztesre)
Tipp: Pittsburgh Steelers
C. Ebelthite/M. Matosevic - M. Fyrstenberg/M. Matkowski (Kétesély)
Tipp: M. Fyrstenberg/M. Matkowski
Tét: 1500.00
Teljes Odds: 1.45

Ez pedig az éjszakai szelvény lesz.

Felemásra sikerült a tegnap. Több tippem is egy hajszálon ment el... Akármilyen rosszul játszott, a barca nem kapott meg két 11-t. A pittsburgh pedig egyetlen negyed kihagyását fizette meg, de még így is majdnem jött. A teniszt nem láttam, de meglepődtem az eredményen. Egy helyben toporgok, remélem egyszer végre az a paraszthajszál nekem fog segíteni...

#69 január 10, 2012, 10:27:14, Z-man
Áhh, eddig nagyon james a nap. Reggel körülnéztem, nem találtam semmi olyat ami egyből tetszett volna. Ezért inkább nem raktam szelót. Pókereztem kicsit és most nagyon adta. Csak egy AA-mat mákolták le és a többi prémium lapom kitartott. Bankrollhoz viszonyítva igen szép summa jött össze. Aztán itt olvasgatva megtettem egy szelvényt is, ami Henrynak köszönhetően jött is. Éjszakára néztem most pár tenisz meccset, gondoltam beírom már, ha az előző szelvényt nem tudtam. :)

J. Isner/R. Sweeting - M. Mirnyij/D. Nestor (Kétesély)
Tipp: M. Mirnyij/D. Nestor    
Dmitry Tursunov (RUS) - Marcos Baghdatis (CYP) (Kétesély)
Tipp: Marcos Baghdatis (CYP)
Tét: 2000.00
Teljes Odds: 1.54
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jelena Dokic (AUS) - Marion Bartoli (FRA) (Kétesély)
Tipp: Marion Bartoli (FRA)

R. Lindstedt/H. Tecau - I. Dodig/Sz. Sztahovszkij (Kétesély)
Tipp: R. Lindstedt/H. Tecau    
Tét: 2000.00
Teljes odds: 1.53

Indoklásként nem sokat tudok mondani, a páros meccseken egyértelműen erősebbek az általam válaszottak, de ez tegnap is így volt... A ciprusi barátunk múlt héten igen szépen menetelt amíg Murray meg nem állította. Szerintem hozni fogja. A női tenisz pedig mindig lutri, de érzem a bugit a tippemben. :)

Szerkesztés: Nem igaz, hogy megint elmegy döntőszettben. Pekaphasssssák...

#70 január 11, 2012, 15:13:19, Z-man
FC Zürich - FC Winterthur (Semleges pálya) (Háromesélyes fogadás)
Tipp: FC Zürich    
Bobby Reynolds (USA) - John Isner (USA) (Kétesély)
Tipp: John Isner (USA)
M. Ebden/J. Nieminen - M. Mirnyij/D. Nestor (Kétesély)
Tipp: M. Mirnyij/D. Nestor

Franciaország - Norvégia (Háromesélyes fogadás)
Tipp: Franciaország

Tét: 2000.00
Teljes Odds: 2.18

Na ez eléggé csalamádé lett. Ezeket éreztem jónak. A zürich játszik egy a másodosztály közepéhez tartozó csapattal. Remélem nyernek, bár csak barátságos mérkőzés. A Franciák szerintem az EB cím legfőbb várományosai, remélem jól fognak melegíteni az eb-re. Isner szerintem nem lehet kérdés. Mirnyij és Nestor pedig már két meccset hozott nekem, szerintem most is ezt teszik majd. 

#71 január 11, 2012, 15:14:40, Z-man
Fabio Fognini (ITA) - Richard Gasquet (FRA) (Kétesély)
Tipp: Richard Gasquet (FRA)

Bobby Reynolds (USA) - John Isner (USA) (Kétesély)
Tipp: John Isner (USA)    
M. Ebden/J. Nieminen - M. Mirnyij/D. Nestor (Kétesély)
Tipp: M. Mirnyij/D. Nestor
Tét: 2772.00
Teljes Odds: 1.56

Ha már a Zürich döntetlent játszott és a franciákról már lemaradtam megtettem ezt a szelvényt. Jó éjt.

Amióta jegyzetelem a tippjeim elmegy szinte minden tippem. A legbiztosabbak is... A mai szelvényem nem írom be, mert csak égetem itt magam...

Azt a rézfánfütyülőjét neki!

Régóta nem írtam már ide, tervezem még, hogy vezetem a naplóm, de most úgy látszik én dönthetem el ki nyer és ki nem :D Elég ha pénzt teszek valakire és az ellenfél máris nyeregben van :D Még csak nem is érzem hibásnak magam, mert szabályaimat betartva játszom, csak totál pechesen. Amióta visszatértem igen szépen felfejlesztettem a bankom, 5000 ft-ból majdnem 30000-re tornáztam magam. A téteim soha nem lépték túl a bankom 10%-t. Ennek ellenére, jelenleg ismét 5000. Federer kikapott Nadaltól, Tsonga Nishikoritól, a magyar kézilabda válogatott Izlandtól és Szlovéniától, Kvitova Sharapovától a Green bay a giantstől és még sorolhatnám. Szünetet nem fogok tartani, de a tétjeimet a legkisebbre veszem és meglátjuk mikor mászom ki a gödörből. Amint érzem magamban a powert írok majd ide is. Sok zöldet mindenkinek!

#74 március 04, 2012, 10:41:03, Z-man
Az 5000 Ft-t sikeresen megdupláztam az utóbbi időben. Írni is szerettem volna, de február eleje óta én is a dolgozók táborát erősítem, kevés időm van :) Hétvégén viszont akad egy kevés leírom a tippjeimet.

Videoton - Kaposvári RFC (Háromesélyes fogadás)
Tipp:Videoton
Ferencvárosi TC - DVSC-TEVA (Hendikep 0:1 )
Tipp: DVSC-TEVA
Tét: 500.00
Teljes odds: 1.68

A mai fő szelvényemen ezek a tippek szerepelnek. A Videoton engem egyáltalán nem győzött meg az előző két meccsén, de szerintem nincs az az isten, hogy ez a jelentősen meggyengült kaposvári csapat pontot szerezzen. A másik mérkőzésről.  A 2,1 odds rendkívül magas, a DNB2 pedig 1,33-t ér ami ajándék. Szerintem reálisabb lenne egy 1,6-1,7 a loki sikerére. A ferencváros a felkészülési meccsein nem brillírozott, egy eléggé megfiatalított gyenge kerettel szállnak harcba a loki ellen. A loki 2002 óta nem nyert az üllői úton, éppen itt az ideje. Ebben a szezonban pedig veretlen a csapat, amit nem hiszem, hogy a jelenlegi ellenfél fog megszakítani. Szerintem Couly ver 2-t és jövünk haza 3 ponttal gazdagabban :)   

Amiket megjátszottam még mára, de tegnapi események is kapcsolódnak hozzá:
Manchester City győzelem hazai pályán és Vlagyimir Klicsko címvédése.