Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: atosz19 Dátum május 22, 2013, 18:41:20
Üdv!!

valaki segítsen légyszi!
BAH-nál ha már zároltak egy számlát nekem utána nem tudok másikat csinálni!?

2 éve kb a hülyeségemnek köszönhetően zárolták.
viszont 1 éve kb csináltam már másikat,amivel eddig nem is volt gond..
Ma viszont nagy "kuponforgatásban" voltam...lépnék be hogy megtegyem a 3-ik fogadásom már és az vár hogy számlám zárolva.
Az egészben az a furi,hogy mióta megvan ez a számlám már volt befizetésem az oldalra és ez a 3-ik kuponom is.
Supporttól pedig az a válasz jött hogy van több számlám emiatt zárolták!!
valahogy nem értem!!:S

Azért zárolták a korábbi számládat és a mostanit is, mert nem akarják, hogy náluk játssz, ez azért elég egyértelműnek tűnik...
Csinálhatsz új számlákat és ők biztosan örülnek, ha befizetsz így is hozzájuk, de én nem tenném!

Játssz másik irodánál vagy ha annyira ragaszkodsz hozzájuk, akkor más nevében és másik gépről, másik címről!


nem a ragaszkodásról van szó!
hanem hogy azzal jönnek hogy több számlám van,ezért zárolják...holott ez nem igaz,mert egy van/volt.
akkor bezzeg nem volt gond mikor befizettem,csak most kuponnal mire megforgatnám!?
elég érdekes!!:S

A BAH elég rendesen ellenőrzi a multiaccot. Unokatestvéremnek is zárolták két számláját, pedig más néven, más lakcímen játszott, és földrajzilag is más helyről netezett. Persze korábban már fogadott az első számlájáról arról a címről (egyezhetett az IP), de csak igen ritkán.

Személyes véleményem: van elég iroda még :-) Ha nem lennének ide néha napján kuponok, szerintem sosem játszanék itt! Az oddsok alacsonyak, a kínálat (nekem) kevés, elő fogadásban sem megfelelő.
Ha véletlen lenne jobb odds, mint máshol, az olyan kicsi különbséget jelent, mint amennyit a skrill levon, ha forint alapú számlád van náluk (be- és kifizetés során). Tehát tényleg nem éri meg...

Tudom vannak más irodák,vagyok máshol is!!  ;D

csak az bosszantott nagyon hogy ok nélkül jogtalanül zárolták!!
és semmi normális válaszra sem voltak képesek!!
persze az üzi végén volt egy mondat:
" Amennyiben új fogadási számlát nyit, melyre befizetést eszközöl, anélkül, hogy a jövőben bármilyen utalványt beváltana oldalunkon, természetesen szívesen látjuk ügyfeleink között. "


Mindenesetre érdekes az egész.
de az tuti hogy innentől azt sem fogom tudni milyen oldal a BAH

Idézetet írta: drogos Dátum május 22, 2013, 19:32:13
Az oddsok alacsonyak, a kínálat (nekem) kevés, elő fogadásban sem megfelelő.

A kínálat tényleg elég gyér...

Mióta kell kötésekben játszani az irodánál? :o

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum május 23, 2013, 17:54:46
Mióta kell kötésekben játszani az irodánál? :o

Elég sok ilyen esemény van. A bónusz forgatás során tapasztaltam olyat, hogy választanom kellett hozzá még eseményeket, de olyan is volt, hogy visszadobta, hogy nem kombinálható.

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum május 23, 2013, 17:54:46
Mióta kell kötésekben játszani az irodánál? :o

Bundát csak kombiban.  :) Még szerencséd volt.

Módosítanom kellett a hozzászólást, mert el is felejtettem:

NEM! NINCS KUPONOM! ÉS EZ A BEJEGYZÉS NEM AZ INGYENES KUPONOKRÓL SZÓL MOST!

Kaptam tőlük ímélben 100%-os kaszinó bónuszt.
Nézzetek körül, lehet nektek is jött valami...
Szokásos 40X bónuszforgatás 28.-áig.
Pár játék csak alig vagy egyáltalán nem számít bele forgatásba, de a rulett még mindig nincs közte...  ::)

Lehet kihasználom, nem tudom még, nem vagyok nagy kaszinós...

Minden esetre ha valaki ránéz és lát még valamit ami elkerülte a figyelmemet a feltételeket illetően és fontos lehet, nyugodtan írhat...  :ok:

Rámentem - életembe először - a kaszinó bónuszra. Most még jócskán pluszban vagyok - írja is, hogy már óra felett járok játszok-e tovább  ;D, de hogyha negatívra fordul a széria, mondjuk 120-130 euró maradna, akkor a befizetett 100-ast - nagyvonalúan lemondok ekkor a bónuszösszegről - vissza tudom tenni a sportfogadó számlára?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 08, 2013, 13:25:48
Rámentem - életembe először - a kaszinó bónuszra. Most még jócskán pluszban vagyok - írja is, hogy már óra felett járok játszok-e tovább  ;D, de hogyha negatívra fordul a széria, mondjuk 120-130 euró maradna, akkor a befizetett 100-ast - nagyvonalúan lemondok ekkor a bónuszösszegről - vissza tudom tenni a sportfogadó számlára?

Nem tudod, mert akkor a te pénzed lesz 30 euró, meg 100 marad a bónusz.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 08, 2013, 13:28:04
Nem tudod, mert akkor a te pénzed lesz 30 euró, meg 100 marad a bónusz.

Köszönöm! Még annyit, hogy a tét szintjét vagy az érme értékét növeljem? Mert eddig inkább az utóbbit emeltem 4-5 semmis kör után. Vagy nincs jelentősége?

Én meg pillanatok alatt felvittem 15000 euróra  ;D ;D

Elvileg tök mindegy egyébként hogy mit növelsz de én mindig az érme értékét szoktam.
Lehet nem így utólag kéne szólnom de ez egy tök átlagos bónusz amit bárhol megkapsz.Pl az eurogrand nevű WilliamHill-hez tartozó casinó kezdőbónusza 300% és csak 12x kell megforgatni.Én kihasználtam 25 euróval ,nagyon simán elvesztettem.A vak szerencse kérdése kb.Ha van elszórakozni való pénzed kb arra jó,meg néha azért be is jöhet  :)

Kiforgattam. +442 lett a vége. Egész végig +300-450 € között mozogtam.  :ok:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 08, 2013, 20:13:11
Kiforgattam. +442 lett a vége. Egész végig +300-450 € között mozogtam.  :ok:

Gratula! Azt lehet tudni, hogy hogy sikerült ez a nagyszerű eredmény? Mert akkor úgy gondolom, hogy nem a szokásos piros/fekete taktikát választottad.