Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem elég jó lett az új design!

Régi vagy új design nem számít, a napi 50 €-s játékban a lengyel hegemónia tovább folytatódik.  :redchug:

A bajnokságok kezdetére valami jó 250 eurós bónuszt bedobhatnának, hogy megismerkedjek az új oldallal... :)

Egész jól néz ki az új felület  :) De a napi 50 eurós bigyót hol tudom megnézni? Mert az egyetlen amit nem találok...

Idézetet írta: Valenciafan Dátum augusztus 06, 2013, 13:22:42
Egész jól néz ki az új felület  :) De a napi 50 eurós bigyót hol tudom megnézni? Mert az egyetlen amit nem találok...

Erre gondolsz?  :)  PROMÓCIÓK --> A nap nyertese

https://www.bet-at-home.com/hu/promotion/winneroftheday


Szerintem is jól sikerült az új felület. Gyors és az elrendezéssel sincs gond.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 06, 2013, 13:58:01
https://www.bet-at-home.com/hu/promotion/betcup

Szerintetek ez valaha befejeződik? Mire vége lesz, antik autó lesz az a Porsche :)


Szerintem még 20-30 év, ahogy csökken a versenyben résztvevők száma úgy egyre elszántabbak. 135 versenyző több mint 5 éve napi szinten teszi a tippeket, ezek már az elszánt kemény mag akiknek napi rutiná vált a napi minimum 1 tipp. Úgy gondolom előbb fog megszűnni az iroda mintsem hogy 1 ember maradna.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 06, 2013, 13:58:01
https://www.bet-at-home.com/hu/promotion/betcup

Szerintetek ez valaha befejeződik? Mire vége lesz, antik autó lesz az a Porsche :)

"A bet-at-home.com fenntartja a jogot és az időpontot, hogy indoklás nélkül visszavonja a bet-at-home.com tippversenyt és egy a bet-at-home.com által megadott esetleges új kezdési időpontot határozzon meg.
A bet-at-home.com fenntartja a jogot, hogy a részvételi feltételeket bármikor indoklás nélkül megváltoztassa."

Ezek alapján bármikor vége lehet. Akár már holnap is.  ;D
Ez amúgy egy nagy biznisz a fogadóirodának. Mintha egy cég kötvényeket bocsátana ki, lejárati idő nélkül. Aki még versenyben van, azok egy része is ezerszer megbánta már szerintem, hogy belevágott. Most meg már azért nem adja fel, mert akkor veszni hagyná 5 év munkáját, és lelkileg ez elég demoralizáló egyeseknek. Egy hónapja változatlan a létszám, vagyis mindenki görcsösen markolja a koloncot. Ez már rég nem a fogadásokról szól. Mindegy, ők tudják. 15 magyar van, kíváncsi vagyok, a blokkolás után mennyien maradnak. Vagy aki ennyire elszánt, az már mindenre fel van készülve?

Mivel nők is indulhattak, akik kb. 8 évvel tovább élnek átlagosan, totál igazságtalan az egész!  :)

Azért gondoljatok bele, milyen odafigyelés kell, hogy egyetlen nap se maradjon ki!
Se karácsony, se nyaralás, se áramszünet nem fér bele!

A betclic-nél volt júliusban egy akció, hogy ha napi 1 euróval fogadsz bő 3 héten keresztül, akkor a hónap végén adnak 10 euró bónuszt. Már az is lefárasztott! (de legalább garantáltan hozott pár ezer forintot...)

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 06, 2013, 05:51:31
Régi vagy új design nem számít, a napi 50 €-s játékban a lengyel hegemónia tovább folytatódik.  :redchug:

Izgulhatunk, hogy ki lesz a nap lengyelje!

#296 augusztus 08, 2013, 12:48:08, Wonder68
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 06, 2013, 09:50:59
A bajnokságok kezdetére valami jó 250 eurós bónuszt bedobhatnának, hogy megismerkedjek az új oldallal... :)

Csak szólni kell, és már itt is van az új 200eurós bónuszuk  :beerchug: :beerchug: :beerchug:
:ok:
Kár hogy csak 50%-os ,ezért 120.000forintot kell befizetni  :D

Ha ki akarjuk venni 720.000ft ot kell feltenni ;)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 08, 2013, 12:37:54
Csak szólni kell, és már itt is van az új 200eurós bónuszuk  :beerchug: :beerchug: :beerchug:
:ok:
Kár hogy csak 50%-os ,ezért 120.000forintot kell befizetni  :D

Ha ki akarjuk venni 720.000ft ot kell feltenni ;)

Hogy pörgeted ki, hogy megérje, ilyen fos oddsok mellett?

#298 augusztus 08, 2013, 13:02:28, Wonder68
Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 08, 2013, 12:49:32
Hogy pörgeted ki, hogy megérje, ilyen fos oddsok mellett?

Legutóbb is megcsináltam  :)
Igaz a végén kicsit bele kellett húzni, de jóval pluszban száltam ki, inkább az volt nehéz hogy összeszámolni a 2.0 ddds fogadásokat, Pedig még füzetben is vezettem:)
Egyszer  vissza is dobták a kifizetést, mert még hiányzott pár €..
Sokan vannak akik új stratégiákat próbálnak ki, ez azoknak is tökéletes  ;D
Meg kezdőknek is jó lecke, mire végeznek kitanulják a sportfogadást  :ok:
Vagy bebuknak és egy életre jó lecke lesz nekik... :crazy:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 08, 2013, 12:57:30
Legutóbb is megcsináltam  :)
Igaz a végén kicsit bele kellett húzni, de jóval pluszban száltam ki, inkább az volt nehéz hogy összeszámolni a 2.0 ddds fogadásokat, Pedig még füzetben is vezettem:)
Egyszer  vissza is dobták a kifizetést, mert még hiányzott pár €..

De keresztbefogadással vagy sima fogadással?