Nyereményjátékok Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibetes ingyenes fogadások jóváírva, kivétel: @Hentesáru és @riverside

Idézetet írta: Admin Dátum március 29, 2024, 06:33:21Unibetes ingyenes fogadások jóváírva, kivétel: @Hentesáru és @riverside

Köszi. Mi a teendőm?  :cya:

Idézetet írta: Admin Dátum március 29, 2024, 06:33:21Unibetes ingyenes fogadások jóváírva, kivétel: @Hentesáru és @riverside

Megnéztem az Unibeten, valóban más az azonosítóm, de vajon ezt mikor változtatták meg? Én nem nézegettem folyton, anno 1x megnéztem, és itt megadtam az orgon.
Köszi!

#48 április 02, 2024, 21:23:05, Admin
Idézetet írta: riverside Dátum április 01, 2024, 20:48:01Megnéztem az Unibeten, valóban más az azonosítóm, de vajon ezt mikor változtatták meg? Én nem nézegettem folyton, anno 1x megnéztem, és itt megadtam az orgon.
Köszi!

Senki nem változtatta meg csak úgy, kérés nélkül. Te küldted be így, vagy max. valamikor kérted a cserét.

Egyébként meg mindenkinek a saját kötelességes, hogy ellenőrizze adatait, hogyha helyesek vagy sem.

Az összes játékainkra érvényes szabálymódosítás:

Abban az esetben ha egy játékos feladja a mérkőzést (tenisz)/nem indul a versenyen (Motorsportok), akkor az adott mérkőzésre tett tippeket 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel.

Amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. tenisznél első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón.

Unibetes ingyenes fogadások jóváírva (akinek megvolt adva tegnap estig az Unibetes azonosítószáma).  :ok:

Sziasztok! Nemtudom hova kéne irnom ezzel kapcsolatban, de talán ide gondoltam a legjobbnak.
Érdeklődni szeretnék, hogy az MLB mérkőzésekre nem-e lehetne kibővíteni a fogadási lehetőségeket a mérkőzés összesített pontszámokkal. Például ha a 8.5 pont felett 1.90, az alatti opció is 1.90, akkor lenne emelett még 2 opció, amivel az egyikkel lefele, a másikkal pedig felfele lehetne eltolni a line-t. De azzal is megelégszem, ha csak egy opció kerül be a pontszám felett/alatt-ra. Nem tudom mennyire van erre igény, vagy mennyi munka lenne ez nektek, tudom, hogy annyira nem népszerű piac, de én nagyon örülnék neki, hogyha egy kicsit bővebb lenne a piac az amerikai baseball meccsekre! Köszi szépen ha esetleg visszajeleztek!

Idézetet írta: krisi18 Dátum Ma - 00:07:06Sziasztok! Nemtudom hova kéne irnom ezzel kapcsolatban, de talán ide gondoltam a legjobbnak.
Érdeklődni szeretnék, hogy az MLB mérkőzésekre nem-e lehetne kibővíteni a fogadási lehetőségeket a mérkőzés összesített pontszámokkal. Például ha a 8.5 pont felett 1.90, az alatti opció is 1.90, akkor lenne emelett még 2 opció, amivel az egyikkel lefele, a másikkal pedig felfele lehetne eltolni a line-t. De azzal is megelégszem, ha csak egy opció kerül be a pontszám felett/alatt-ra. Nem tudom mennyire van erre igény, vagy mennyi munka lenne ez nektek, tudom, hogy annyira nem népszerű piac, de én nagyon örülnék neki, hogyha egy kicsit bővebb lenne a piac az amerikai baseball meccsekre! Köszi szépen ha esetleg visszajeleztek!
Ez szerintem is nagyon jó ötlet.
Nálam is fenn áll ez az igény.
Egyébként nyáron ez az egy major sport amire lehet tippelni és a sporttv is szokta közvetíteni, ezáltal sok magyar fogadónál népszerű lehet a sportág.

Szűk egy hónap és foci EB. A büdzsé mennyire engedi, hogy legyenek rá majd versenyek?

Idézetet írta: curpy82 Dátum Ma - 15:36:24Szűk egy hónap és foci EB. A büdzsé mennyire engedi, hogy legyenek rá majd versenyek?

Ez attól függ, hogy mennyit dobsz a közösbe.  ;)

Idézetet írta: krisi18 Dátum Ma - 00:07:06Sziasztok! Nemtudom hova kéne irnom ezzel kapcsolatban, de talán ide gondoltam a legjobbnak.
Érdeklődni szeretnék, hogy az MLB mérkőzésekre nem-e lehetne kibővíteni a fogadási lehetőségeket a mérkőzés összesített pontszámokkal. Például ha a 8.5 pont felett 1.90, az alatti opció is 1.90, akkor lenne emelett még 2 opció, amivel az egyikkel lefele, a másikkal pedig felfele lehetne eltolni a line-t. De azzal is megelégszem, ha csak egy opció kerül be a pontszám felett/alatt-ra. Nem tudom mennyire van erre igény, vagy mennyi munka lenne ez nektek, tudom, hogy annyira nem népszerű piac, de én nagyon örülnék neki, hogyha egy kicsit bővebb lenne a piac az amerikai baseball meccsekre! Köszi szépen ha esetleg visszajeleztek!

Idézetet írta: olics Dátum Ma - 11:34:17Ez szerintem is nagyon jó ötlet.
Nálam is fenn áll ez az igény.
Egyébként nyáron ez az egy major sport amire lehet tippelni és a sporttv is szokta közvetíteni, ezáltal sok magyar fogadónál népszerű lehet a sportág.

Köszönjük a javaslatokat. Megfontoljuk, és ha lesz rá lehetőségünk, akkor bővítjük majd a kínálatot.

Idézetet írta: Admin Dátum Ma - 15:46:04Ez attól függ, hogy mennyit dobsz a közösbe.  ;)

Amennyit az éven utaltatok, szép kerek nulla. 8)

Ja bocs,a kézin kaptam januárban 10 ezret Unira.

Akkor ezt megbeszéltük.  :ok: