Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#660 augusztus 26, 2023, 23:00:22, csucsu Ok: ui.:
Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 26, 2023, 22:44:14Szólsz, hogy kártyával fizetnél, feloldod a telefont és odaérinted a terminálhoz. Nem használtál ilyet soha?

nem használtam,
akkor elég ha be van kapcsolva az NFC és csak oda kell érinteni ?
 ui.
másnál láttam, mielőtt fizetett a képernyőn látható egy bankkártya

Igen, az első 2-3 fizetés után a többi a kártyád is hozzá fogod adni a google payhez. Sokkal gyorsabb, nem kell pin kód stb.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 26, 2023, 22:59:17Igen, az első 2-3 fizetés után a többi a kártyád is hozzá fogod adni a google payhez. Sokkal gyorsabb, nem kell pin kód stb.

de akkor az jönne, hogy hogyan váltogatom ?
:)

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 26, 2023, 23:02:55de akkor az jönne, hogy hogyan váltogatom ?
:)
Google Wallet az applikáció (nem tudom miért nevezték át Googel Payről), beállithatsz benne alapértelmezett kártyát ha több van, vagy fizetés előtt megnyitod és kiválasztod, hogy éppen melyikkel fizetnél.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 26, 2023, 23:05:20Google Wallet az applikáció (nem tudom miért nevezték át Googel Payről), beállithatsz benne alapértelmezett kártyát ha több van, vagy fizetés előtt megnyitod és kiválasztod, hogy éppen melyikkel fizetnél.

akkor most töltsem le az applikációt ?

Még annyit tennék hozzá, hogy ha véletlenül a terminál megkérdezi, hogy forintban vagy euróban fizetnél (van, amelyik érzékeli, hogy eurós a kártya), mindig a forintot válaszd. Általában ha a terminál váltana, akkor nagyon gyenge árfolyamon vált. A MasterCard árfolyama mindig jobb.

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 26, 2023, 23:09:38akkor most töltsem le az applikációt ?
Ha hozzáadtad a kártyát, akkor már le van töltve. Androidba félig be van épitve, csak nem aktiv amig nincs kártya hozzáaadva.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.walletnfcrel&hl=en_US

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 26, 2023, 23:10:26Ha hozzáadtad a kártyát, akkor már le van töltve. Androidba félig be van épitve, csak nem aktiv amig nincs kártya hozzáaadva.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.walletnfcrel&hl=en_US

akkor most már Wallet is fent van, az NFC-t meg elég fizetés előtt bekapcsolni ?

köszönöm a segítséget

Eddig is itt volt ez a kapcsoló ?

És most 48 órát várni kell ha átkapcsolom, vagy mi is ez ?

Ha bekapcsolod nem fogsz tudni befizetni gamblingre.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 28, 2023, 05:06:34Ha bekapcsolod nem fogsz tudni befizetni gamblingre.

Köszönöm!

Az éjjel a Netelleren nem sikerült a Deposit Wise-ról, nem tudom miért, akkor találtam ezt a kapcsolót.


Applikációval nektek is ilyen csúnyán írja ki az egyenleget ?


We need more information about you
Regulations require that you provide some additional information by 5 Feb 2024 to continue using Neteller.

Sziasztok!
Tud valaki erről valamit? Mi a céja ennek? Milyen infókat akarnak? Kinek adhatják ki ezeket az infókat? Nem találok semmit erről a témáról.
Milyen szabályozásról van itt szó? Legalább hivatkozhatnának valamire.
Ha valaki nem adja meg az infókat, akkor bezárják az accountot? Vagy csak ideiglenesen zárolják, amíg nem adod meg az infókat?
Valaki tud bármit erről?

Skrill-en is amúgy ugyanez van.

Idézetet írta: dbz Dátum december 16, 2023, 23:41:02We need more information about you
Regulations require that you provide some additional information by 5 Feb 2024 to continue using Neteller.

Sziasztok!
Tud valaki erről valamit? Mi a céja ennek? Milyen infókat akarnak? Kinek adhatják ki ezeket az infókat? Nem találok semmit erről a témáról.
Milyen szabályozásról van itt szó? Legalább hivatkozhatnának valamire.
Ha valaki nem adja meg az infókat, akkor bezárják az accountot? Vagy csak ideiglenesen zárolják, amíg nem adod meg az infókat?
Valaki tud bármit erről?

Skrill-en is amúgy ugyanez van.
Nálam 2 mező volt ez, Revolut és minden pénztárca kérte korábban: adózási országod és még egy mező volt.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 17, 2023, 06:01:30Nálam 2 mező volt ez, Revolut és minden pénztárca kérte korábban: adózási országod és még egy mező volt.

Itt is két mező volt, az állampolgárság és a foglalkozás. Csak nem azért kérik, hogy a különböző országoknak kiadhatják az adatokat ezek után? Mert ha jól tudom, akkor ezek a szolgáltatók nem adták ki az pénzügyi adatokat.