188Bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 29, 2011, 01:50:36, friccc
Ide várom a tapasztalataitokat a teremmel kapcsolatban.  :ok: ?   :noway: ?
Kifizetés nagyobb összegeknél nem jelent náluk problémát ( x K $ ) ?


Itt nyomul valaki?
Tapasztalatok?

Én már több éve fogadok itt és jók a tapasztalataim! Megbízható, mindig fizetnek (ráadásul gyorsan), jók az oddsok és az élő fogadás, magasak a tét limitek.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 27, 2013, 16:29:52
Én már több éve fogadok itt és jók a tapasztalataim! Megbízható, mindig fizetnek (ráadásul gyorsan), jók az oddsok és az élő fogadás, magasak a tét limitek.

Köszönöm! Ennyi elég is nekem. :)

Elég tanulságos dolgok történtek mostanában.

Az előzményekhez annyit, hogy már évek óta fogadok itt pár 10-100 eurós tétekkel. Nagyon kedvelem az irodát, és eddig semmi bajom nem volt velük. A dokumentumaimat már évekkel ezelőtt, a regisztráció után elküldtem nekik.
Nemrég vesztettem 1000€-t itt, aztán viszont gyorsan nyertem 2000€-t. Az 1. fogadás a spanyol La Ligából volt 1,98-as odson, a 2. a Serie A-ból 1,68-as oddson. Aki nem ismerné az irodát, a nagy ligákra nagyon magas limiteket adnak, a fogadásaimra 6000€ körül voltak.

Ez a két fogadás szemet szúrhatott nekik, mert alapos vizsgálódásba kezdtek velem kapcsolatban. Kértek fényképes igazolványt, ami nem lehet útlevél, személyi, jogsi stb., közüzemi számlát, bizonyítékot a befizetésről, és a jövedelmemről (!). Az elküldött diákigazolványt nem fogadták el, majd közölték, hogy akkor mégiscsak jó lesz a jogsi is. Ok, elküldtem, elfogadták. A közüzemi számla és a skrilles print screen is rendben volt. A jövedelemről viszont nem küldtem semmit, mivel hogy diák vagyok és nincs rendes jövedelmem. Erre kértek 3 havi bankszámlakivonatot. Ok, ezt is megkapták. De még mindig nem volt elég, felhívtak telefonon és az azonosításomhoz szükséges adatokon kívül (email, születés ideje stb.) elég személyes jellegű adatokra is kíváncsiak voltak, mint pl. mit csinálok (dolgozok, tanulok?), kapok-e ösztöndíjat az egyetemről, hányszor kapok stb. 7-8 percig tartott a beszélgetés. Gondoltam most már csak békén hagynak, de ma jött egy újabb email, hogy kérnek bizonyítékot az ösztöndíjamról, és egy magyarázatot, hogy miért jelentkeztem be portugál IP címről. Nos azért, mert Olaszországban tanulok, és itt nem érhető el a 188bet (saját maguk blokkolják, nem egy külső hatóság), ezért VPN-t használok. Most mit mondjak nekik? Az igazat, vagy találjak ki valami mesét, hogy Portugáliában nyaraltam? :)

Egyébként nem értem ezt az egész cseszegetést, mert teljesen szabályosan fogadtam. Nem volt bónuszom, nem éltem vissza semmivel, nincs 2 számlám, a fogadások nem voltak arbitrázsok stb. Ennyire nem szeretik, ha valaki nyer náluk 1000€-t?

Ha azt mondod, hogy nyaraltal akk kernek bizonyitekot amilyen hulyek...

en bevallanam az igazat...de ne az en velemenyem alapjan donts...nincs tapasztalatom ilyen durva helyzetbol...


Sok sikert kivanok hozza

Idézetet írta: Irtis Dátum október 14, 2013, 19:45:33
Elég tanulságos dolgok történtek mostanában.

Az előzményekhez annyit, hogy már évek óta fogadok itt pár 10-100 eurós tétekkel. Nagyon kedvelem az irodát, és eddig semmi bajom nem volt velük. A dokumentumaimat már évekkel ezelőtt, a regisztráció után elküldtem nekik.
Nemrég vesztettem 1000€-t itt, aztán viszont gyorsan nyertem 2000€-t. Az 1. fogadás a spanyol La Ligából volt 1,98-as odson, a 2. a Serie A-ból 1,68-as oddson. Aki nem ismerné az irodát, a nagy ligákra nagyon magas limiteket adnak, a fogadásaimra 6000€ körül voltak.

Ez a két fogadás szemet szúrhatott nekik, mert alapos vizsgálódásba kezdtek velem kapcsolatban. Kértek fényképes igazolványt, ami nem lehet útlevél, személyi, jogsi stb., közüzemi számlát, bizonyítékot a befizetésről, és a jövedelmemről (!). Az elküldött diákigazolványt nem fogadták el, majd közölték, hogy akkor mégiscsak jó lesz a jogsi is. Ok, elküldtem, elfogadták. A közüzemi számla és a skrilles print screen is rendben volt. A jövedelemről viszont nem küldtem semmit, mivel hogy diák vagyok és nincs rendes jövedelmem. Erre kértek 3 havi bankszámlakivonatot. Ok, ezt is megkapták. De még mindig nem volt elég, felhívtak telefonon és az azonosításomhoz szükséges adatokon kívül (email, születés ideje stb.) elég személyes jellegű adatokra is kíváncsiak voltak, mint pl. mit csinálok (dolgozok, tanulok?), kapok-e ösztöndíjat az egyetemről, hányszor kapok stb. 7-8 percig tartott a beszélgetés. Gondoltam most már csak békén hagynak, de ma jött egy újabb email, hogy kérnek bizonyítékot az ösztöndíjamról, és egy magyarázatot, hogy miért jelentkeztem be portugál IP címről. Nos azért, mert Olaszországban tanulok, és itt nem érhető el a 188bet (saját maguk blokkolják, nem egy külső hatóság), ezért VPN-t használok. Most mit mondjak nekik? Az igazat, vagy találjak ki valami mesét, hogy Portugáliában nyaraltam? :)


Egyébként nem értem ezt az egész cseszegetést, mert teljesen szabályosan fogadtam. Nem volt bónuszom, nem éltem vissza semmivel, nincs 2 számlám, a fogadások nem voltak arbitrázsok stb. Ennyire nem szeretik, ha valaki nyer náluk 1000€-t?

Ezek tényleg nem normálisak.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 14, 2013, 19:45:33
Elég tanulságos dolgok történtek mostanában.

Az előzményekhez annyit, hogy már évek óta fogadok itt pár 10-100 eurós tétekkel. Nagyon kedvelem az irodát, és eddig semmi bajom nem volt velük. A dokumentumaimat már évekkel ezelőtt, a regisztráció után elküldtem nekik.
Nemrég vesztettem 1000€-t itt, aztán viszont gyorsan nyertem 2000€-t. Az 1. fogadás a spanyol La Ligából volt 1,98-as odson, a 2. a Serie A-ból 1,68-as oddson. Aki nem ismerné az irodát, a nagy ligákra nagyon magas limiteket adnak, a fogadásaimra 6000€ körül voltak.

Ez a két fogadás szemet szúrhatott nekik, mert alapos vizsgálódásba kezdtek velem kapcsolatban. Kértek fényképes igazolványt, ami nem lehet útlevél, személyi, jogsi stb., közüzemi számlát, bizonyítékot a befizetésről, és a jövedelmemről (!). Az elküldött diákigazolványt nem fogadták el, majd közölték, hogy akkor mégiscsak jó lesz a jogsi is. Ok, elküldtem, elfogadták. A közüzemi számla és a skrilles print screen is rendben volt. A jövedelemről viszont nem küldtem semmit, mivel hogy diák vagyok és nincs rendes jövedelmem. Erre kértek 3 havi bankszámlakivonatot. Ok, ezt is megkapták. De még mindig nem volt elég, felhívtak telefonon és az azonosításomhoz szükséges adatokon kívül (email, születés ideje stb.) elég személyes jellegű adatokra is kíváncsiak voltak, mint pl. mit csinálok (dolgozok, tanulok?), kapok-e ösztöndíjat az egyetemről, hányszor kapok stb. 7-8 percig tartott a beszélgetés. Gondoltam most már csak békén hagynak, de ma jött egy újabb email, hogy kérnek bizonyítékot az ösztöndíjamról, és egy magyarázatot, hogy miért jelentkeztem be portugál IP címről. Nos azért, mert Olaszországban tanulok, és itt nem érhető el a 188bet (saját maguk blokkolják, nem egy külső hatóság), ezért VPN-t használok. Most mit mondjak nekik? Az igazat, vagy találjak ki valami mesét, hogy Portugáliában nyaraltam? :)

Egyébként nem értem ezt az egész cseszegetést, mert teljesen szabályosan fogadtam. Nem volt bónuszom, nem éltem vissza semmivel, nincs 2 számlám, a fogadások nem voltak arbitrázsok stb. Ennyire nem szeretik, ha valaki nyer náluk 1000€-t?

Ha több 1000 eurós téteket raksz, az mindig gyanús. A komolyabb ellenőrzésből kiindulva elképzelhető, hogy potenciális pénzmosóként tekintenek rád, főleg ha itt is olyasmit csináltál eddig, mint a bet365-ön. Korlát ill. számlazárolás ezek szerint még nincs, vagyis arbosnak / csalónak valószínűleg még nem minősítettek...

Itt nem csináltam azt mint a Bet365-ön. Ezen két fogadáson kívül teljesen átlagosan használtam az irodát évekig. Ha lenne egy csöpp eszük, akkor ebből láthatnák, hogy nem vagyok bűnöző. Egyébként részleges zárolást kaptam: nem tudok befizetni és a tét limitet csökkentették. Remélem a procedúra végén feloldják ezeket. De megint az a bajom, mint a Bet365-ös ügynél: teljesen szabályosan csináltam mindent, erre jön a korlátozás, vegzálás. Ha nem szeretik a nagy téteket, akkor miért adnak ilyen nagy limiteket? Ez így ebben a formában nagyon nem fair.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 14, 2013, 22:17:47
Itt nem csináltam azt mint a Bet365-ön. Ezen két fogadáson kívül teljesen átlagosan használtam az irodát évekig. Ha lenne egy csöpp eszük, akkor ebből láthatnák, hogy nem vagyok bűnöző. Egyébként részleges zárolást kaptam: nem tudok befizetni és a tét limitet csökkentették. Remélem a procedúra végén feloldják ezeket. De megint az a bajom, mint a Bet365-ös ügynél: teljesen szabályosan csináltam mindent, erre jön a korlátozás, vegzálás. Ha nem szeretik a nagy téteket, akkor miért adnak ilyen nagy limiteket? Ez így ebben a formában nagyon nem fair.

Nekem elsőre nem a pénzmosás gyanú ugrott be, hanem inkább arra lehetnek kíváncsiak, hogy a sportfogadásból élsz-e.
Ugye aki abból él, annak a jövedelme (vagy annak nagyobb része) az irodáktól származik, aki meg nem a sportfogadással keresi meg a betevőt, az a jövedelméhez képest relatíve kis összegeket tesz csak fel tétként.
(pl. akinek van 150eft nettója, az mekkora téttel fog fogadni maximum, ha van egy kis józan esze?)

Esetleg a játékfüggőség megakadályozása is lehetne a magyarázat, mert ha ezt az irodák komolyan vennék, akkor szűrniük kéne, hogy ki játszik a lehetőségeihez mérten túl magas tétekkel.
Az más kérdés, hogy ehhez van-e joguk?

A szabályzatukban van olyan, hogy bekérhetnek a jövedelmedre vonatkozó adatokat és dokumentumokat?
És ha te egy cégtulajdonos vagy, akkor éves mérlegeket és cégkivonatokat faxolsz nekik?

Zárolták is a számládat?


Nem tudom, hogy mi van a szabályzatukban, de az biztos, hogy ha licenszes iroda lenne Magyarországon, akkor nem lenne joguk jövedelmi adatokat kérni. Lehet hogy így sincs, dehát nem tudok mit tenni, vagy elküldöm vagy kitiltanak, jogorvoslati lehetőség nincs, és "vitás ügyekben mindig az irodának van igaza". A játékfüggőséget nem hiszem, hogy komolyan veszik. Ezt a legtöbb iroda letudja annyival, hogy beépít önkéntes korlátozási opciókat, de itt még az sincs. Abban viszont lehet valami, hogy a profikat ki akarják szűrni. Bár én továbbra is úgy gondolom, mint a Bet365-ös esetnél, hogy alapvetően úgy van megcsinálva egy iroda, hogy neki minden kínált fogadás (illetve ezek összessége) profitot termel. Ezt a logikát követve pedig nem kellene senkit sem korlátozniuk vagy kitiltaniuk, aki betartja a szabályaikat.
A számlámat nem zárolták, de nem tudok befizetni.

Kérdésemre így indokolták a jövedelmi adatok kérését:

"We acknowledge receipt of your concern and we understand your hesitance in providing us your personal document. However, we are required to verify the identity of our members as part of our due diligence to satisfy the regulatory requirements of GSC's Online Gambling Regulation Act 2001 ( "the Act" ). You may also refer to the link here for a reference of the Act, section 21 (1) (k). ( http://www.gov.im/lib/docs/gambling/Regulations/onlinegamblingregulationact2001.pdf )."

Vagyis igazolniuk kell az ügyfeleik személyazonosságát, amivel nincs is semmi gond. De arról nem írtak, hogy a jövedelmi adatokra miért van szükségük, és a belinkelt dokumentum sem említ ilyesmit (gyors átfutás után erre jutottam).

Úgy döntöttem, hogy kamuzok, és azt írtam nekik, hogy aznap Portugáliában voltam, és ezért volt portugál IP-m. Meglátjuk mit szólnak hozzá.

Újabb agymenésük. Megérdemlik, hogy nyilvánosságra hozzam. Komolyan, a NAV is megirigyelhetné őket...

"As you will be aware, we are regulated by the Gambling Supervision Commission in the Isle of Man and we are bound by their rules and regulations. One such rule relates to the verification of members' source of funds.

In the circumstances, we would be grateful if you would provide us with proof of the provenance of funds deposited in your account in October 2013. We will need a proper trail of evidence showing how the funds deposited in your account in October 2013 came to you in the first place and their route to your 188BET account.

For example, it may be that you have received funds from your parents, which you then used to fund a Skrill account, before depositing monies into your 188BET account. If this is the case, we would expect to see:-
(1)  Copy bank statement showing money being credited to your account from your parents;
(2)  Copy bank statement showing money being debited from your account in favour of Skrill;
(3) Copy Skrill account statement showing credit to your Skrill account;
(4) Copy Skrill account statement showing debit from your Skrill account in favour of 188BET.

It is appropriate, if you so wish, for you to redact those entries on your bank and account statements etc which are not relevant to the above.

We also look forward to receiving a copy of your full student card, clearly showing your name on the same.

We look forward to hearing from you urgently.



Yours sincerely

The 188BET Team"

Ha a közelmúltban volt egy nagyobb kifizetésed valamelyik irodától és azt dörgölnéd az orruk alá, ahhoz mit szólnának?
Vagy Föníciáig vissza kéne tudnod vezetned az eredetét?

Elküldtem nekik az elmúlt 1 hónap skrilles tranzakció-történetét, remélem elég lesz.