BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Luckyboy Dátum november 06, 2010, 09:56:24
Rendben visszajött a 6000, tátom is a szám.
Na mondom, gyorsan ki is szedem... De ugye hét naponta csak egy kifizetés ingyenes.
Nem gond, kivárom az egy hetet.

Egyébként pozitív meglepetés ért az irodával kapcsolatban, máshol még nem igen láttam olyan ingyen fogadást, ahol nem kell pörgetni.
Mondjuk olyat sem, hogy hetente csak egy kifizetés ingyenes. Gondolom a várakozás ideje alatt a játékosok jó fele eljátssza ilyenkor a visszakapott pénzét, és már meg is érte ez a valóban egyedülálló promóció az irodának. De nincs ezzel semmi baj, ha minden jól működik.

Ha a befizetett 6 ezer forinttal nyersz, annak a nyereményét meg kell forgatni, nem? Tehát, mondjuk ha megduplázod a pénzed, akkor a befektetett 6 ezret lehívhatod, de a nyeremény 6 ezret meg kell forgatni, ha jól tudom. Jól tudom?


Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 07, 2010, 06:48:09
Ha a befizetett 6 ezer forinttal nyersz, annak a nyereményét meg kell forgatni, nem? Tehát, mondjuk ha megduplázod a pénzed, akkor a befektetett 6 ezret lehívhatod, de a nyeremény 6 ezret meg kell forgatni, ha jól tudom. Jól tudom?

Ha március óta nincs változás, akkor nem kell itt forgatni semmit első nyertes fogadás után. Szerintem még mindig lehívható az egész, de hátha van frissebb tapasztalat.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 07, 2010, 07:55:12
Ha március óta nincs változás, akkor nem kell itt forgatni semmit első nyertes fogadás után. Szerintem még mindig lehívható az egész, de hátha van frissebb tapasztalat.

Köszi az infót Latzka! Szép játék volt!  :beerchug: Ezt ke csinánijee!  ;D

A múltkorihoz hasonló eset a BetClic pókernél, szerintem ez nevetséges.... bemásolom azt, amit a naplómban is leírtam... :

EZ MI!?!?!? 

Mint korábban írtam, kedden megnyertem egy selejtezőt, melynek köszönhetően indulhatok (elvileg) a ma 16.30-kor kezdődő El Clasico döntőn, ahol az El Clasico-ra lehet 2 jegyet nyerni plusz költőpénz stb... na most persze nem lettem automatikusan regisztrálva, ezért írtam nekik pénteken egy mail-t, hogy mi a szitu... amire azt válaszolták, hogy blabla... folyamatban van, munkatársaik még dolgoznak ezen... stb...  de ha a verseny előtti napon sem leszek regisztrálva, írjak nekik megint.... Ma néztem meg ismét, hogy be vagyok-e már regisztrálva (kb 6 órával verseny előtt)... persze nem voltam... írtam megint, hogy így a verseny napján miért nem vagyok regisztrált stb...
          ..... Erre a válaszuk:

"Kedves Miklós!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Technikai csoportunk kérésére szeretnénk tájékoztatni Önt, hogy pókerszolgáltatónkkal felvettük a kapcsolatotversenyregisztrációja ügyében.

Szeretnénk elnézését kérni, sajnos, előfordulhat, hogy a mai napi versenyre már bnem lehet regisztrálni Önt, de kérjük, ügyeljen arra, hogy ez az utolsó percben is megtörténhet, ügyeljen a verseny kezdési idejére.

Ha az eheti versenyen nem tud részt venni, a jövő hét vasárnapi versenyre kap regisztrációt.
Bármi kérdéssel, problémával forduljon hozzánk bizalommal.

Kívánunk Önnek sok szerencsét honlapunkon.


Tisztelettel:
Bence,
BetClic Ügyfélszolgálat"



Na engem rohadtul nem kárpótol ha a jövő hétvégire betesznek, mert (ha most nem érek el eredményt) arra is játszanék selejtezőket, egész héten van kb napi 5-6 szatellit.... ugyanis ha egy ilyen heti döntőt kihagyok, az ugye egy eséllyel kevesebb, hogy megnyerjem a fődíjat (összesen 3 hétvégi döntő lesz, mert az akció nov 1-től 21-ig tart...)....  Nevetséges az egész.... tudom, mondtátok, hogy utaljak ki... de ez a promo, illetve a hasonló promok mindenképp érdekelnek.... (ez meg különösen).... Ilyet hogy csinálhatnak meg, hogy a feltételben leírtak elllenére sem regisztrálnak!?

Idézetet írta: Latzka Dátum november 07, 2010, 07:55:12
Ha március óta nincs változás, akkor nem kell itt forgatni semmit első nyertes fogadás után. Szerintem még mindig lehívható az egész, de hátha van frissebb tapasztalat.

A frissebb tapasztalat októberi, és még mindig így van, vagyis egyből lehívható.

Ezennel GRATULÁLOK A K******TT BetClic-nek, hogy a versenyek sikerült nélkülem elindulnia (65 indulóval, amiből 10 helyezett értékes nyereményekkel lesz gazdagabb)... mindezt annak ellenére, hogy már kedden kvalifikáltam magam egy szatellit megnyerésével, valamint a héten kb 5 e-mailt írtam, azzal kapcsolatban , hogy legyek már regisztrálva a versenyre, ha már egyszer bejutottam rá....   

GUSZTUSTALAN AMIT MŰVELNEK!!! SEMMIREKELLŐ BANDA!    :bash: :bash: :bash:   >:( >:( >:(   :noway: :noway: :noway:


/ja és ugyanezt eljátszották velem egy héttel korábban is >:( /

Zsivany20, légyszi küldd el nekem privátban a problémát kronológikusan. Nem kell minden apróságot, hogy hosszú legyen, de legalább az alapvető időbeli történéseket, hogy utána tudjak nézni.

Köszi szépen!
I.

Sziasztok!

A bónusszal kapcsolatban a legutóbbi kérdésre, és egy korábban már ebben a topicban tárgyalt kétségre a válasz!

- Az ajánlat az első megnyert fogadásra is igaz, tehát ha valaki nyeri az első fogadását, azonnal viheti a pénzét, korlátozás nélkül.
- Korábban a bonusz feltételei között ott volt két tényező, amik azóta kikerültek, és tovább erősítették a bónusz értékét felhasználói szempontból. Az egyik, ami már régebb óta nincs: Nem kell minimum oddsra figyelni, bármilyen oddsra igaz a Cashback.
A másik: nem szükséges a bónuszt három kimeneteles eseménynél felhasználni. Tehát tenisznél, amerikai focinál, vagy bárhol, ahol két kimenetel van csak, ugyanúgy használható az első befizetési bónusz, és vesztes fogádásnál a pénz visszajár, nyertes fogadásnál a nyeremény jár. A pénz kivételére egyik esetben sincs korlátozás!

Összességében tehát fontos, hogy a bónuszhoz tulajdonképpen semmiféle apróbetűs kitétel nem társul, csak egy abszolút kockázatmentes első fogadási lehetőségről van szó.

Üdv, I.

Idézetet írta: BetClic Dátum november 08, 2010, 17:19:24
Zsivany20, légyszi küldd el nekem privátban a problémát kronológikusan. Nem kell minden apróságot, hogy hosszú legyen, de legalább az alapvető időbeli történéseket, hogy utána tudjak nézni.

Köszi szépen!
I.


Üdv Iván!
Nekem is ilyen problémám van, küldtem egy privát üzenetet!

Sziasztok!

A póker versennyel kapcsolatos problémák kapcsán kiderült, hogy a hunyó nem a BetClic ügyfélszolgálata vagy pókeresei voltak, hanem a BetClic póker termékét adó Boss Media. Őket nem tudták elérni az ügyfélszolgálatiak, és nekik kellett volna megoldani a regisztrációt.

De mindkét károsult kárpótlásban részesül, és hacsak valami nem jön közbe, most úgy néz ki, hogy nem csak egy döntőre kapnak regisztrációt, hanem mind a két hátralévő döntőre. Ez így méltányos kárpótlás megítélésem szerint. Remélem ezzel kapcsolatban a következő két heti döntőn már nem lesz ilyen technikai hiba, de itt sajnos a BetClic is a Boss kezében van.

Üdv, I.

Szia Iván!
Köszönöm szépen a segítséget! Remélem most már nem lesz semmilyen probléma.
Még egyszer köszi! :ok:
Üdv!

Rendben lesz, ha tényleg be leszünk regisztrálva, mert megint vészesen közeleg a verseny és még nem vagyunk regisztrálva!  :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 11, 2010, 12:14:33
Rendben lesz, ha tényleg be leszünk regisztrálva, mert megint vészesen közeleg a verseny és még nem vagyunk regisztrálva!  :)

Na most már regisztrálva vagyunk a döntőre! :ok:

Igen, remélem a jövőhetivel is minden rendben lesz!  :)

Pénteken játszottam selejtezőt a finalra be is jutottam de nem voltam regisztrálva a versenyre(először le is tagadták hogy én megnyertem a selejtezőt--->Kedves Gábor!
Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.
Szeretnénk tájékoztatni, hogy adatbázisunk szerint Ön nem nyert továbbjutást az El Classico Final-ra. Kérjük szíveskedjen elküldeni ügyfélszolgálatunknak az említett képernyőfotót.
Szíves megértését és együttműködését köszönjük!
) 1 teljes nap live supportozás után látom ma hogy mégis regisztráltak,de levelet nem kaptam róla hogy indulhatok a versenyen (azt mondták majd tájékoztatnak,ez nem történt meg) a 7. helyen zártam a versenyt ami azt jelenti hogy 50euro bonuszt kapok, kiestem nézem a számlám és látom hogy sehol sincs az 50euro írok live supportnak mondja hogy épp ebben a pillanatban történik a jóváírás, várok 1órát és ismét nézem a számlám még most sincs rajta a nyeremény írok live supportnak mondja hogy pár napon belül lesz rajta a pénz(érdekes 1 órával ezelőtt még az volt hogy éppen most írják jóvá)

Nem tudom hogy vannak vele a fórumtársak,tudom hogy nem egy és nem kettő embernek volt már gondja a betclic-el, de sztem elérték azt a szintet hogy már feketelistások között lehet emlegetni a betclic-et! :noway: :noway: