Sztárbox, influencer boksz, meghalt a boksz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki üthet nagyobbat?

Mike Tyson
5 (29.4%)
Istenes Bence
12 (70.6%)
Jake Paul
0 (0%)

Összes szavazó: 17

Azt hittem csak játék, természetesen 2 Ft erejéig sem tartom egyik oddsot se.

Egyébként én is rájuk raknék.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 21, 2023, 15:59:16Ha itt Bencére tartod az 1.61-et, egy 3-400 Eurót, nem többet, szívesen tennék rá

500 euró a min. bet :) Komolyra fordítva a szót: just for fun nézem a Sztárbox mérkőzéseit.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 20, 2023, 21:13:41Berki Mazsi - Janicsák Veca (női középsúly) 1,50 - 2,50

Dobos Evelin - Nyári Dia (női középsúly) 1,83 - 1,83


Rácz Jenő - Istenes Bence (férfi középsúly)  1,61 - 2,20

Molnár Áron - Józan László (férfi középsúly) 1,14 - 5,50


Brasch Bence
- Szegedi Fecsó (férfi nehézsúly) 1,61 - 2,20

Árpa Attila - Pintér Tibor (férfi nehézsúly) 1,66 - 2,10


Jenő kicsit túlértékelt lett szerintem. Istenes taktikus bunyóval pontozással legyőzi.


Idézetet írta: Latzka Dátum november 20, 2023, 21:13:41Berki Mazsi - Janicsák Veca (női középsúly) 1,50 - 2,50

Berki Mazsi - Janicsák Veca (női középsúly) 1,83 - 1,83

"Most vasárnap  már az elődöntőkel folytatódik majd a verseny, az egyik mérkőzést pedig épp Berki Mazsi vívja majd Janicsák Vecaellen, aki épp a múlt héten diadalmaskodott Szabados Ági ellen, ám a meccs most veszélybe került, az influenszer ugyanis már egy hete komoly betegséggel küzd."

Mivel a Veca énekesnő, így valószínűleg az influenszer az a Mazsika :D Amúgy kis lázról ír tovább a cikk, szóval vélhetően ez inkább csak felhajtás és hírverés, de egy bukinak azért muszáj reagálnia ;D

Azért valahol mennyire szomorú, hogy egy Berki Mazsiról beszélgetünk, aki egy elhunyt celeb oldalán lett celeb :D

Gyorsan rákeresve, két szponzor reklám között valóban lázról számol be a hölgy. Amit még egy fotóval is bizonyított! Az izgalmak a tető foka felé hágnak Uraim! ;D

Idézetet írta: TiB Dátum november 22, 2023, 09:44:28Azért valahol mennyire szomorú, hogy egy Berki Mazsiról beszélgetünk, aki egy elhunyt celeb oldalán lett celeb :D

Ebben van valami, de vedd úgy, hogy ez a topik most az org-on a nyugalom szigete. A bet365 kivonulása és annak miértje egyértelműen hozott egy feszültséget a fogadókba, teljes joggal. Na, de azt a témát egyáltalán nem szeretném ide behozni; csak reagálni szerettem volna; illetve, mert szeretek fórumozni :) 



Idézetet írta: Latzka Dátum november 22, 2023, 10:13:05Ebben van valami, de vedd úgy, hogy ez a topik most az org-on a nyugalom szigete. A bet365 kivonulása és annak miértje egyértelműen hozott egy feszültséget a fogadókba, teljes joggal. Na, de azt a témát egyáltalán nem szeretném ide behozni; csak reagálni szerettem volna; illetve, mert szeretek fórumozni :) 

Jogos-jogos, meg tényleg vannak jó sztárboksz meccsek :) olyan szempontból reflektáltam a hölgyre, hogy milyen irányból is lehet valaki ismert ember, miközben a többség zenész, színész, műsorvezető valamiféle teljesítménnyel a háta mögött.

Ettől persze menjen tovább a tippelgetés a témában, nem megölni akartam a bulit, meg tetszik hogy a LaztkaBet reagált a hírre :)

Jobb, ha a LatzkaBet megint korrigál, egyes portálok szerint Mazsi babát vár  :)


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 22, 2023, 11:31:23Jobb, ha a LatzkaBet megint korrigál, egyes portálok szerint Mazsi babát vár  :)

Ez a hír a rendszer teljes összeomlását okozta ;D

A nemzetközi helyzet egyre fokozódik, Istenes üzent a séfnek, a séf meg visszaüzent. Ajaj!

https://index.hu/mindekozben/poszt/2023/11/22/racz-jeno-istenes-bence-sztarbox-uzenet-tamadas/

Idézetet írta: TiB Dátum november 22, 2023, 09:44:28Azért valahol mennyire szomorú, hogy egy Berki Mazsiról beszélgetünk, aki egy elhunyt celeb oldalán lett celeb :D

Gyorsan rákeresve, két szponzor reklám között valóban lázról számol be a hölgy. Amit még egy fotóval is bizonyított! Az izgalmak a tető foka felé hágnak Uraim! ;D

A lázmérést ezerötért nem akarja live-ba tolni? Ha már a pics-ját látta a fél Magyarország.

Egyébként még mielőtt elolvastam volna a fenti hozzászólásokat, látván a lázmérős képet, egyből a terhesség jutott eszembe. Jöhet az újbóli kamerák előtti szülés. Ami, mint kiderült nem is ment annyira élőben.  ;D

"A Story.hu bukkant rá egy Redditen terjedő posztra, melyben részletesen leírták, hogy mennyit kapnak a hírességek a műsorért. A Sztárbox versenyzőinek állítólag havi 2 millió forint üti a markukat a felkészülés során, míg az élő adásokért, azon belül a négyszer kétperces fordulókért 5, illetve 10 millió forint. Ez attól függ, hogy megnyerték, vagy elveszítették a meccset. Az oldal a produkció gyártóját is megkérdezte az ügyben, ám ők titoktartásra hivatkozva nem nyilatkoztak."

A hitelességét ugye nem tudom megmondani; de én reálisnak gondolom ezeket a számokat. Úgy rémlik Kabát Peti a veresége után olyasmit mondott a kamerába, hogy ő később tudta elkezdeni a felkészülést, mint a többiek; neki csak 5 hónapja volt. Tehát ő 15 millával gyarapodott. Aki pedig megnyeri a kategóriáját, az 3 győzelem esetén 3x10 milla + min. 6 hó x 2 milla = min. 42 millió forint.

A napi bulvár híreinket hallották :cya:  ;D

Még ha kicsit túlzóak is az összegek, akkor is nem semmi. Mindig arra gondolok ilyenkor, hogy mennyi lehet a háttérbevétel, amiben ezek költségek. Pl mikor McGregor és Mayweather bunyózott, akkor is mi pénz mozoghatott a háttérben.

Várom a véleményeket, hogy láttátok a mérkőzéseket.

Veca nem volt felhúzva, mint a duracell nyuszi; talán a fejvédő is zavarta, de összességében sima meccs volt Mazsi javára.

Brasch Bence sima győzelem, valóban kiemelkedik az egész sztárbox mezőnyben. Ettől függetlenül számomra nagyon nem szimpatikus; bármelyik 'öreg harcos' is kerül a döntőbe, neki fogok szurkolni.

Itt a két győztes kapcsán azért azt a következtetést vonnám le, hogy a kondi, box tudás mellett ezen a szinten a kartávolság is egy meccset eldöntő szempont, főleg a nőknél.

Rácz Jenő - Istenes Bence a főmeccs

A meccs előtti szájkarate szerintem csak show volt a nézettségért; nem gondolnám túl. Meggyőződésem, hogy Bence nem rasszista; hiába próbálták egyesek annak beálítani.

39-37 három bírónál is; bevallom engem nagyon meglepett ez a kihirdetett eredmény, mert az az érzetem volt, hogy Istenesé a meccs. Volt egy menet (talán a 3.) ami egyértelműen az övé volt, a többi meg x környéke nálam. Ha esetleg a meneteket az döntötte el a bíróknál, hogy Istenes azért több esetben nem fair eszközöket használt, akkor úgy azt megértem; nem vágom a pontozást ilyen szempontból. Gondolok itt olyan húzásra, hogy meglökte és amíg hátrafelé 'szállt' Rácz addig Bence eleresztett pár ütést :)

A végeredménytől föggetlen szorosabb mérkőzés lett, mint azt gondoltam az utolsó napokban. Hasonlított az igazi boxra, ennek a meccsnek a celebség mellett azért úgy gondolom volt sportértéke is :)



Idézetet írta: Latzka Dátum november 27, 2023, 08:13:56Várom a véleményeket, hogy láttátok a mérkőzéseket.

Veca nem volt felhúzva, mint a duracell nyuszi; talán a fejvédő is zavarta, de összességében sima meccs volt Mazsi javára.

Brasch Bence sima győzelem, valóban kiemelkedik az egész sztárbox mezőnyben. Ettől függetlenül számomra nagyon nem szimpatikus; bármelyik 'öreg harcos' is kerül a döntőbe, neki fogok szurkolni.

Itt a két győztes kapcsán azért azt a következtetést vonnám le, hogy a kondi, box tudás mellett ezen a szinten a kartávolság is egy meccset eldöntő szempont, főleg a nőknél.

Rácz Jenő - Istenes Bence a főmeccs

A meccs előtti szájkarate szerintem csak show volt a nézettségért; nem gondolnám túl. Meggyőződésem, hogy Bence nem rasszista; hiába próbálták egyesek annak beálítani.

39-37 három bírónál is; bevallom engem nagyon meglepett ez a kihirdetett eredmény, mert az az érzetem volt, hogy Istenesé a meccs. Volt egy menet (talán a 3.) ami egyértelműen az övé volt, a többi meg x környéke nálam. Ha esetleg a meneteket az döntötte el a bíróknál, hogy Istenes azért több esetben nem fair eszközöket használt, akkor úgy azt megértem; nem vágom a pontozást ilyen szempontból. Gondolok itt olyan húzásra, hogy meglökte és amíg hátrafelé 'szállt' Rácz addig Bence eleresztett pár ütést :)

A végeredménytől föggetlen szorosabb mérkőzés lett, mint azt gondoltam az utolsó napokban. Hasonlított az igazi boxra, ennek a meccsnek a celebség mellett azért úgy gondolom volt sportértéke is :)




Igen, talán a legjobb meccs a Jenő - Bence csörte volt, igazi csemege szerintem, még szakavatatlan szemnek is. Az hogy Bence csak egy menetet húzott be a pontozóknál, az engem is meglepett. Nálam azért ez inkább volt dönci, mint Jenő fölény. Na de mindegy, kiesett a kedvenc, nálam Bence hasonlított legjobban egy bokszolóhoz, mind a ringben, mind a körítésben. Innentől kezdve nem nagyon van kiért szorítanom, de már végignézem a következő elődöntőket meg a döntőket.