Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum február 12, 2012, 22:50:45
van még 48k-m,de kezdek belefáradni már ebbe a liftezésbe.
simán fel lehetne pumpálni,de nincs már energiám hozzá,belefásultam,nem élvezem a sportfogadást.
Lehet abbahagyom!
Szia!
Én nem csak rózsaszínű dolgokról fogok írni, de hidd el, nem fikázás a célom, együtt érzek veled, de a következőket látni kell:
1. Amikor jól ment, hihetetlenül mázlis korszakod volt, kézikapus dobott gólt egész pályáról, ha indultál gól overen, rögtön tizi vagy gól lett stb., stb.. Rövid volt a mérés, emiatt azt hihetted, hogy ez a rendszer, amit Live-ban játszol életképes, a hosszútáv megmutathatja, hogy talán nem biztos, most durrant ki a lufi...
2. A Gólindex számítása nagyon okos dolog, azt ügyesen kitaláltad.
3. A fő hiba, hogy nincs pénzmenedzselésed. Egyik tipp megy 500 forinttal, aztán a másik 37 ezerrel. Szerintem így nem lehet.
4. Igazából ez a félidő over elég gyenge lábakon álló valami, szerintem igazán hosszútávon nem lesz pluszos. Ennél csak a 10 perces intervallumos fogadások rosszabbak, azt nem is tudom, hogyan találtad ki, de ahogy láttam, lősz mindenre, ami mozog:-)

Én a helyedben kihasználnám a Gólindex-számítást, és még meccs előtt vagy az első félidő első felében állítanék össze Végső over 1,5-es duplákat egy meghatározott pénzmenedzselés szerint.

Amit itt feljebb írtál, hogy félidő 0-0 majd a félidő második felében over egészen biztosan nem fog működni, ahhoz kicsi az eredő oddsod, és nem fogsz tudni eleget nyerni ahhoz, hogy kompenzáld a félidő első felében esett gólokat...

További sok sikert, remélem nem érted félre ezt a hozzászólást, jobbító szándék vezérelt.


Idézetet írta: rensenbrink Dátum február 13, 2012, 09:50:35
Szia!
Én nem csak rózsaszínű dolgokról fogok írni, de hidd el, nem fikázás a célom, együtt érzek veled, de a következőket látni kell:
1. Amikor jól ment, hihetetlenül mázlis korszakod volt, kézikapus dobott gólt egész pályáról, ha indultál gól overen, rögtön tizi vagy gól lett stb., stb.. Rövid volt a mérés, emiatt azt hihetted, hogy ez a rendszer, amit Live-ban játszol életképes, a hosszútáv megmutathatja, hogy talán nem biztos, most durrant ki a lufi...
2. A Gólindex számítása nagyon okos dolog, azt ügyesen kitaláltad.
3. A fő hiba, hogy nincs pénzmenedzselésed. Egyik tipp megy 500 forinttal, aztán a másik 37 ezerrel. Szerintem így nem lehet.
4. Igazából ez a félidő over elég gyenge lábakon álló valami, szerintem igazán hosszútávon nem lesz pluszos. Ennél csak a 10 perces intervallumos fogadások rosszabbak, azt nem is tudom, hogyan találtad ki, de ahogy láttam, lősz mindenre, ami mozog:-)

Én a helyedben kihasználnám a Gólindex-számítást, és még meccs előtt vagy az első félidő első felében állítanék össze Végső over 1,5-es duplákat egy meghatározott pénzmenedzselés szerint.

Amit itt feljebb írtál, hogy félidő 0-0 majd a félidő második felében over egészen biztosan nem fog működni, ahhoz kicsi az eredő oddsod, és nem fogsz tudni eleget nyerni ahhoz, hogy kompenzáld a félidő első felében esett gólokat...

További sok sikert, remélem nem érted félre ezt a hozzászólást, jobbító szándék vezérelt.



Egyetértek rensenbrinkkel. A gólindex nagyon okos dolog, ezt kihasználva talán érdemesebb lenne végső overre menni. Ugyan kisebb lehet a szorzó, de végülis az a lényeg, hogy sikeres legyen a fogadás és gyarapodjon a bevétel.

Ez lehet hosszú lesz,de sztem megéri elolvasni majd!
Köszönöm mindenkinek a segítő szándékú üzeneteket,hozzászólásokat,chat-es beszélgetéseket!
Át fogom gondolni,összegzem,levonom a konzekvenciákat,tapasztalatot,és továbblépek mint mindig ha beleszaladtam sporfogadóként pofonokba!
Jópár hónapig ment a szekér,nem véletlenül hittem hogy egy jól müködő stratégiát "fedeztem fel","kutyultam össze".
Párán már menet közben óvaintettetek,de mivel többségében ellenkező visszajelzéseket kaptam(nagyon király amit csinálsz! Érdemes figyelni téged,sokat lehet tőled tanulni,hadd ne soroljam mert néhányan jóformán szobrot nem emeltetek nekem,ami nagyon jól esett,de elvakított! Nem láttam azt amin már sokszor átmentem:
nem a rendszer volt jó,hanem többször volt szerencsém mint nem!
Resenbrink és Alma,Tomiszi többször is jelezte hogy nem jó úton vagyok.
Ne haragudjatok hogy nem hallgattam rátok!
Máskor is buktam már egy nap 20-30ezret,nem ezen a hangsúly, a bankom is elég ahhoz még mindig hogy komolyan tudjak velem fogadni,a lényeg: át kell értékelni végre amit eddig csináltam és változtatni pár dolgot,mert látszik hogy hosszú távon ez nem fog müködni(nem müködik!).Ebben is nagyon sok segítséget kaptam.
Az alap stratégia önmagában nem rossz.Gólokra fogadni még mindig jobb mint kimenetelre,mert ott bizony sok minden beleszólhat(sérülések,motiváció,edzői,játékoshibák,pálya állapota,időjárás és még sorolhatnám),de ha jól elemzem gólok szempontjából a meccset,és nem akarok 2,00 feletti oddsokkal hamar még félidő előtt nyerni,akkor ez a gólindexes dolog megállja a helyét! (a martingale-es brékvadászat és 10perces intervallumú gólvadászat viszont gyilkos dolog,halálra itéli a bankom! El kell felejteni a martingale minden formáját!).
A számokban hiszek,mint sokan (pl. Tomiszi),ezért abban látom a folytatást hogy a gólindex köré építek egy kevésbé veszélyes,biztosabb lábakon álló stratégiát! (ehhez is nagyon sok tanácsot kaptam!)
Idézem Tomiszi-t:
IdézetSzerintem, három lehetséges út van, amelyen elindulhatsz...
Befejezed a fogadást...
Megmaradsz hobbi szinten, ahogy az itteni játékosok nagy része...
Vagy, pénzt akarsz nyerni, ennek érdekében felállítasz szabályokat, amelyekhez hosszú távon ragaszkodni fogsz...
Resenbrink írta:
Idézet2. A Gólindex számítása nagyon okos dolog, azt ügyesen kitaláltad.
3. A fő hiba, hogy nincs pénzmenedzselésed. Egyik tipp megy 500 forinttal, aztán a másik 37 ezerrel. Szerintem így nem lehet.
4. Igazából ez a félidő over elég gyenge lábakon álló valami, szerintem igazán hosszútávon nem lesz pluszos.
Csabax írta:
IdézetA gólindex nagyon okos dolog, ezt kihasználva talán érdemesebb lenne végső overre menni. Ugyan kisebb lehet a szorzó, de végülis az a lényeg, hogy sikeres legyen a fogadás és gyarapodjon a bevétel.
Amire jutottam: félidő over mellett legalább 50-50%-ban mérkőzés gólokra is fogadok.nem ész nélkül,hanem statisztikákra alapozva!

Szerintem a stratégiáddal semmi probléma nincs(leszámítva a 10perces intervallumokat). Mindig vannak bukó szériák, kérdés, hogy mekkora téteket bukik ilyenkor az ember. Egyetlen dolog hiányzik szerintem is, mégpedig egy racionális bankroll menedzsment, amely megakadályozná az ilyen szintű hirtelen buktákat.
Másik dolog. Sokszor írtad, hogy amíg kisebb tétekkel játszottál, minden megnyert ezresnek is tudtál örülni, míg mára a nagyobb tét csak idegességet okoz.
Ez esetben lehet, hogy a megmaradt bankod nagy részét ki kéne kérned, ezáltal felszabadultan fogadhatnál és örömödet is lelnéd benne. Ezt magamról tudom a legjobban. Amint összejön egy nagyobb bank, elkezd nyomasztani a pénz, így nem jönnek úgy össze a dolgok. Ekkor szoktam egy általam már megfelelőnek ítélt banknál a nagy részét kikérni a többivel pedig elkezdeni ismét felszabadultan játszani.
Szerintem a mostani "újrakezdésednél" keresve sem találhatnál jobb alkalmat erre.
Sok sikert és ne add fel, csak találj ki egy bankroll menedzsmentet! :cya:

Na elemezzünk kicsit mélyebben mint eddig!
Boncasztalon a nemsokára kezdőddő maláj 2.osztály egyik meccse:
Johor FA   -   ATM FA  index58
A vendégek a maláj bajnokság legtöbb gólt szerző csapata,meccsenként 2,83 az átlaguk,viszont a legjobb védelemmel is ők büszkélednek,egy gól alatt van a kapott gólok átlaga.
Viszont malájziában a vendéggyőzelem ritkább az átlagnál,ha félidő döntetlen akkor szinte soha nem a vendégcsapat nyer(vagy döntetlen marad,vagy hazai siker,mindössze 7%-ban lesz vendégsiker!)
vendég vezetés után vendéggyőzelem már jóval gyakrabban fordul elő,ez 13%
20 ill. 25%-ban döntetlen után hazai siker,ill. hazai félidő után hazai siker a leggyakoribb,hogy legyen mihez hasonlítani.
Azért azt is érdemes nézni hogy a vendégek vezetik a bajnokságot 17-4es gólaránnyal!
A fogadás mellé:
ATM - ATM   Johor FA v ATM  félidő 0-1 vége 1-4!! hihetetlen simán lejött a tipp!  :great:
(Félidő/játékidő)   02/13/2012   Egyik sem   4.33   Függőben
Tét:  1 200,00   Nyer.:  4 000,00
Ha megszerzik a félidei vezetést a vendégek,akkor azt meg is fogják tartani.
Ha félidő gólra rakni is jó lehet a meccsen,de a statok alapján a vendégek vezetését tartom nagyon valószínűnek!

Szerintem meg igen is volt hiba a stratégiádban. Én azon a véleményen vagyok, hogy a gólindex kiszámítása az nagyon sokat jelent, és ezáltal ki tudsz szűrni bizonyos meccseket. Az tény...
De nem egyszer láttam azt nálad, hogy alig hagysz még 15-20 perceket is, hogy leessen egy gól. Ezért én nagyon nem támogatom ezeket a félidős over fogadásokat, főleg a 25. perc után, mert abból szerintem hosszú távon nem lehet jól kijönni. Persze vannak kivétel meccsek, amikor igenis érdemes megtenni 25. perc után, de hogy egyfolytában, következetesen, nagyon sok meccsen azért az már kicsit sok. Ehhez véleményem szerint, nagyon nagy szerencse kell, h az ember plusszosan jöjjön ki. Annyira kiszámíthatatlan a foci, főleg ha még 20 perces intervallumokra várjuk a gólokat... Ez egy lehetetlen taktika szerintem.

Ha az egész meccset nézzük overes szempontból, azzal meg az a helyzet, hogy mivel marha kicsik az oddsok, ezért vagy kötésbe kéne tenni több meccset, h felmenjen az oddsa (több bukási lehetőség), vagy pedig nagyon sokkal kéne megtenni a "tuti overeket" az viszont azért kockázatos mert, ha egy is elmegy akkor elég sokat vesztettél a bankodból...

Szerintem nem csak az ilyen overes stratégiákat kéne folytatnod, hanem esetleg sok mással kombinálni, mert így nagyon leszűkül a mozgástered fogadás szempontjából, főleg egy olyan piacon(overezés) ahol lényegében sokkal könnyebb bukni, mint sem. Én a helyedbe mást is kitalálnék. (szögletek, végeredmények, dupla esély, under... millió-millió lehetőség, csak észnél kell lenni mindig)

Valamint én azt is a szemedre vetem még, ugyanúgy mint Kiminek a csetről, hogy nem értem miért kell minden nap több meccsre is tenni. (talán még a napi 10 fogadás is megvan nektek, ha nem több)  Ha minden xarra fogadtok, abba meg végképp benne van a bukási lehetőség. Van egy mondás, miszerint: " a kevesebb néha több". Azt hiszem ez erre is vonatkozik. Minőségre kéne menni Lau a mennyiség helyett...

Sok sikert amúgy, szorítok neked! És nagyon jó a naplód, mert lehet belőle sokat tanulni...

Köszi Ördög!
Igen ezt nem írtam: a non-stop fogadásnak is vége!
Csak a tényleg erős tippeket játszom,napi 2-4 meccsen!

ÉLŐ 2.szett 5-4es állásnál
Shuai Peng nyeri a(z) 2. szettet.   Shuai Peng - Fatma Al Nabhani
(Jelenlegi szett nyertes)   02/13/2012   Egyik sem   1.16   Függőben
Tét:  12 000,00   Nyer.:  2 000,00 
majd 5-5nél:
Shuai Peng nyeri a(z) 2. szettet.   Shuai Peng - Fatma Al Nabhani
(Jelenlegi szett nyertes)   02/13/2012   Egyik sem   1.36   Függőben
Tét:  5 500,00   Nyer.:  2 000,00

Eddig a statisztika mellettem szól,0-1-es félidő után jelenleg 1-2 az állás.Alakul a vendég-vendég félidő-vége eredményem! Még ne kiabáljuk azért el,de papír eredményre value-nak tünt a 4,33-mas odds,azért játszottam meg tőlem szokatlan fogadási formát!  ;)
Idézetet írta: laudrup Dátum február 13, 2012, 14:10:20
Na elemezzünk kicsit mélyebben mint eddig!
Boncasztalon a nemsokára kezdőddő maláj 2.osztály egyik meccse:
Johor FA   -   ATM FA  index58
A vendégek a maláj bajnokság legtöbb gólt szerző csapata,meccsenként 2,83 az átlaguk,viszont a legjobb védelemmel is ők büszkélednek,egy gól alatt van a kapott gólok átlaga.
Viszont malájziában a vendéggyőzelem ritkább az átlagnál,ha félidő döntetlen akkor szinte soha nem a vendégcsapat nyer(vagy döntetlen marad,vagy hazai siker,mindössze 7%-ban lesz vendégsiker!)
vendég vezetés után vendéggyőzelem már jóval gyakrabban fordul elő,ez 13%
20 ill. 25%-ban döntetlen után hazai siker,ill. hazai félidő után hazai siker a leggyakoribb,hogy legyen mihez hasonlítani.
Azért azt is érdemes nézni hogy a vendégek vezetik a bajnokságot 17-4es gólaránnyal!
A fogadás mellé:
ATM - ATM   Johor FA v ATM
(Félidő/játékidő)   02/13/2012   Egyik sem   4.33   Függőben
Tét:  1 200,00   Nyer.:  4 000,00
Ha megszerzik a félidei vezetést a vendégek,akkor azt meg is fogják tartani.
Ha félidő gólra rakni is jó lehet a meccsen,de a statok alapján a vendégek vezetését tartom nagyon valószínűnek!

Idézetet írta: laudrup Dátum február 13, 2012, 14:10:20

ATM - ATM   Johor FA v ATM  félidő 0-1 vége 1-4!! hihetetlen simán lejött a tipp!  :great:
(Félidő/játékidő)   02/13/2012   Egyik sem   4.33   Függőben
Tét:  1 200,00   Nyer.:  4 000,00
Ha megszerzik a félidei vezetést a vendégek,akkor azt meg is fogják tartani.
Ha félidő gólra rakni is jó lehet a meccsen,de a statok alapján a vendégek vezetését tartom nagyon valószínűnek!



 :D Grat várunk vissza! amugy én is tetem félidőbe még:D

Következő állomásunk hollandia és a beloften liga(ifi)

18:30   Jong ADO Den Haag   -   Jong Ajax index65  0-7  :great:
a 65ös gólindex már sejteti hogy nem kevés gólos meccset várhatunk!(3,6 a két csapat meccsenkénti gólátlaga).
A holland ifi bajnokság 3,89-es meccsenkénti gólátlaggal rendelkezik,a mérkőzések 75%-án legalább 3 gól esik!
Otthon a hazaiak 17:15ös gólarányt produkáltak 8 meccsen az pont 4 gól/meccs
Az ajax ifik idegenben 15:11-et 7 meccsen,az 3,71
3 ilyen felállású egymás elleni eredményt találtam:
06.12.2010   BD1   Jong ADO Den Haag   1-1   Jong Ajax   
26.10.2009   BD1   Jong ADO Den Haag   1-2   Jong Ajax   
03.03.2008   BD1   Jong ADO Den Haag   1-3   Jong Ajax
E szerint biztonsággal csak az over 1,5 vállalható,az pedig meccs előtt 1,12
Igaz ezek nem friss eredmények,sajnos 2010/11ből főleg csak ajax-ADO felállású meccsek voltak,ott viszont sokkal szebb  a kép:
19.09.2011   BD1   Jong Ajax   5-0   Jong ADO Den Haag   
06.12.2010   BD1   Jong ADO Den Haag   1-1   Jong Ajax   
23.08.2010   BD1   Jong Ajax   1-3   Jong ADO Den Haag   
15.03.2010   BD1   Jong Ajax   3-0   Jong ADO Den Haag
Ami nagyon biztató az az ADO mostani formája:
utolsó 3 hazai meccsén sokgólos meccseken nyertek:
30.01.2012   BD1   Jong ADO Den Haag   4-3   Jong Heerenveen/Emmen   
05.12.2011   BD1   Jong ADO Den Haag   4-1   Jong Heracles   
28.11.2011   BD1   Jong ADO Den Haag   4-1   Jong NEC
Élőben fogunk fogadni rá,elég szélsőséges időjárás volt mostanság egész európában,hollandiában sorozatban halasztottak el meccseket,jobb belenézni milyen elánnal pörögnek az ifik!
Ha biztató akkor szolóban overezhetjük vagy a velük párhuzamosan futó holland ifi meccsekkel kombiban!

ÉLŐ 12.percben
Monaco vagy döntetlen   Monaco v Bastia
(Dupla esély)   02/13/2012   Egyik sem   1.50   Függőben
Tét:  3 000,00   Nyer.:  1 500,00
Monaco-ék 9 új játékost igazoltak,össze akarják kapni a csapatot,van is hajtás!
Lehet egy over 1,5-et is nyomok még rá később!
ÉLŐ 32.percben
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.5   Monaco v Bastia
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   02/13/2012   Egyik sem   2.00   Függőben
Tét:  2 000,00   Nyer.:  2 000,00 

ÉLŐ 25.percben
Felett: 0.5   Bayer Leverkusen v Barcelona
(További mérkőzés gólok)   02/14/2012   Egyik sem   1.11   Függőben
Tét:  20 000,00   Nyer.:  2 222,22
nem túl kockázatos tipp,egy rémgyenge 'kusen ellen a barca még idegenben is rúg 1-2 gólt.
egy is elég,és bánom én ha a németek verik be.
42.perc Sanchez 0-1