Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában


Idézetet írta: gabor88888 Dátum október 07, 2014, 17:00:47
OK  :beerchug:

Jó dolog lehet ez a token, ahogy olvastam az oldalukon megtérítik a kárt ha token használata mellett valaki le tud nyúlni pénzt a számláról. Alig várom, hogy nekem is legyen! A Neteller számlámat ma oldották fel több mint egy hónap után, a lenyúlt összeg sorsáról nem adtak tájékoztatást. 17 euro, szóval minimális, de akár lehetett volna több is, jelentősebb összeg. Mindegy, meghagyom tartalék számlának, arra jó lesz. Egyébként ha e-mailben akar velük kommunikálni az ügyfél a VIP support is rettentően lassú a SKRILL-nél, vagy az nem olyan vészes? Telefonon ha jól emlékszem azt írta valaki itt a fórumon, hogy nem lehet magyar tolmácsot kérni ha valami gubanc van. Ez mondjuk nem valami jó hír, mert beszélni csak nagyon alapszinten tudok, pl válaszolok ha megkérdezi a születési dátumomat, meg ilyesmi, de amúgy elég hulla az angolom.
Kérjél meg valakit, hogy beszéljen helyetted, tanulja meg a fontos adataidat, és sima.

A vip-es címre küldött levelekre hamarabb válaszolnak, mint a simára küldött levelekre? Mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban?  :)
Mert én a simára írtam nekik több, mint másfél hónapja és azóta is semmi válasz...

Oda elvileg csak vip ügyfelek írhatnak, de nekik hamar válaszolnak. Azt nem tudom, hogy a nem vip-seknek is ilyen gyorsak-e.

#1803 október 11, 2014, 11:09:15, benedek185
Idézetet írta: Irtis Dátum október 11, 2014, 10:50:09
Oda elvileg csak vip ügyfelek írhatnak, de nekik hamar válaszolnak. Azt nem tudom, hogy a nem vip-seknek is ilyen gyorsak-e.

Rendben, köszönöm a segítséget.  :) Azért majd rájuk írok a vip-es címen, hátha...
De amúgy vicc ez a Skrill support. Nyáron írtam rájuk először, semmi válasz. Aztán 3 hete megint írtam nekik, szintén semmi válasz...

Telefon a leggyorsabb megoldás,ha kell akár  angolul beszélni tudó ember segítségével!

Szerintem is csak telefonálj ha annyira fontos. ha meg nem akkor majd írnak  :D

#1806 október 15, 2014, 11:03:12, nida1
Sziasztok!

Egy ismerősőm szeretne bet365-ön számlát nyitni,azonban nem rendelkezik bankszámlával. Erre azt találtam ki, hogy hozzon létre egy skrill számlát a neten, amire vagy befizetnék az én kártyámmal(nekem nincs létrehozott skrill számlám), vagy létrehoznék én is egy skrill-t és skrillen keresztül utalnék neki pénzt,majd ezt a pénzt fizetné be a fogadóirodába.
Kérdés, hogy lehet-e befizetni más skrill számlájára egy más nevén lévő bankkártyával(amihez még nem tartozik skrill ), vagy hogy lehet e pénzt fogadni skrillen keresztül mástól és befizetni egy fogadóirodába úgy, hogy előtte nem történt befizetés saját kártyáról?
Kifizetésnél pedig ugyanez menne visszafele: vagy kiutalná skrillről a  bankszámlámra, vagy pedig elküldené skrillen keresztül nekem, és utána a bankszámlámra. Valamelyik megoldás lehet?
Kicsit zavarosra sikeredett :D

Köszi előre is!

Idézetet írta: nida1 Dátum október 15, 2014, 10:56:18
Sziasztok!

Egy ismerősőm szeretne bet365-ön számlát nyitni,azonban nem rendelkezik bankszámlával. Erre azt találtam ki, hogy hozzon létre egy skrill számlát a neten, amire vagy befizetnék az én kártyámmal(nekem nincs létrehozott skrill számlám), vagy létrehoznék én is egy skrill-t és skrillen keresztül utalnék neki pénzt,majd ezt a pénzt fizetné be a fogadóirodába.
Kérdés, hogy lehet-e befizetni más számlájára egy más nevén lévő bankkártyával(amihez még nem tartozik skrill ), vagy hogy lehet e pénzt fogadni skrillen keresztül mástól és befizetni egy fogadóirodába úgy, hogy előtte nem történt befizetés saját kártyáról?
Kifizetésnél pedig ugyanez menne visszafele: vagy kiutalná skrillről a  bankszámlámra, vagy pedig elküldené skrillen keresztül nekem, és utána a bankszámlámra.
Kicsit zavarosra sikeredett :D

Köszi előre is!

A további kellemetlenségek elkerülése végett semmi értelme a Te kártyáddal az Ő nevére skrill számlát nyitni. Egyrészt szerintem nem is lehet, másrészt, kellemetlen lenne akkor szembesülni a problémával, mikor nyereményt szeretnél majd felvenni, és nem engedi.

Egy bizonyos összegig enged a skrill mozogni mindenféle hitelesítés nélkül, a megszabott összeg feletti tranzakciók után már kéri a hitelesítést, és addig nem enged hozzáférni a pénzedhez, míg ennek eleget nem tettél.

Egyszerűbb megoldást tudok az ismerősödnek. Hozzon létre bet365 számlát és skrill-t a saját nevére. Ezután a skrill-jét feltudja tölteni paysafecard-al. Paysafecard értesítési pontot itt tudsz keresni: https://www.paysafecard.com/hu-hu/vasarlasa/ertekesitesi-pont-keresese/
Ennyire egyszerű.

Idézetet írta: nida1 Dátum október 15, 2014, 10:56:18
Sziasztok!

Egy ismerősőm szeretne bet365-ön számlát nyitni,azonban nem rendelkezik bankszámlával. Erre azt találtam ki, hogy hozzon létre egy skrill számlát a neten, amire vagy befizetnék az én kártyámmal(nekem nincs létrehozott skrill számlám), vagy létrehoznék én is egy skrill-t és skrillen keresztül utalnék neki pénzt,majd ezt a pénzt fizetné be a fogadóirodába.
Kérdés, hogy lehet-e befizetni más skrill számlájára egy más nevén lévő bankkártyával(amihez még nem tartozik skrill ), vagy hogy lehet e pénzt fogadni skrillen keresztül mástól és befizetni egy fogadóirodába úgy, hogy előtte nem történt befizetés saját kártyáról?
Kifizetésnél pedig ugyanez menne visszafele: vagy kiutalná skrillről a  bankszámlámra, vagy pedig elküldené skrillen keresztül nekem, és utána a bankszámlámra. Valamelyik megoldás lehet?
Kicsit zavarosra sikeredett :D

Köszi előre is!
Baromságokat írnak fent, simán megcsinálhatjátok.
Nyisson bBet365 számlát, nyisson egy Skrillt, és te át tudsz neki tolni a saját Skrilledről az ő Skrilljére pénzt, amit be tud rakni a bet365-re.
(ha jól értettem,amit írtál, mert nem volt egyszerű értelmezni, ha nem ez a szituáció, akkor vedd semmisnek, amit írtam.)
Visszafelé ugyanez, a haver bet365-jéről kikekrül a pénz a haver Skrilljére, onnan ő átküldi a Te Skrilledre, ahonnan te hazahívod a te bankszámládra.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 15, 2014, 14:46:59
Baromságokat írnak fent, simán megcsinálhatjátok.
Nyisson bBet365 számlát, nyisson egy Skrillt, és te át tudsz neki tolni a saját Skrilledről az ő Skrilljére pénzt, amit be tud rakni a bet365-re.
(ha jól értettem,amit írtál, mert nem volt egyszerű értelmezni, ha nem ez a szituáció, akkor vedd semmisnek, amit írtam.)
Visszafelé ugyanez, a haver bet365-jéről kikekrül a pénz a haver Skrilljére, onnan ő átküldi a Te Skrilledre, ahonnan te hazahívod a te bankszámládra.

Pontosan ezt kérdeztem, hogy lehetséges e ez a folyamat. Köszi szépen ! ;)

Mindkét megoldás működőképes. De a legegyszerűbb, ha nyitna magának egy bankszámlát. Fél óra alatt megvan, és előbb-utóbb úgyis kell másra is.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 16, 2014, 01:07:15
Mindkét megoldás működőképes. De a legegyszerűbb, ha nyitna magának egy bankszámlát. Fél óra alatt megvan, és előbb-utóbb úgyis kell másra is.
Igen, és lehetőség szerint CIB vagy Raiffeisen

Idézetet írta: Irtis Dátum október 16, 2014, 01:07:15
Mindkét megoldás működőképes. De a legegyszerűbb, ha nyitna magának egy bankszámlát. Fél óra alatt megvan, és előbb-utóbb úgyis kell másra is.

A banki rezsicsökkentés előtt én is ezt javasoltam volna, de ma már egy sima bankszámla is sok ezer forintot visz el egy évben, régebben ezt jó bankválasztással még meg lehetett úszni.

Valójában az a kérdés, hogy az ismerős önmaga akarja-e kézben tartani a pénzügyeit, ami azért biztosan megér pár ezer forintot. (még családtagok és barátok között is lehet anyagi vagy egyéb nézeteltérés, nem beszélve arról, hogy ha esetleg a legrosszabb történik azzal, akinél éppen a pénzed van...)
Ha csak a neve kell a számlanyitáshoz, akkor persze más a helyzet.

Üdv! Mekkora összeget tudok max befizetni bankkártyával a Skrill-re, ha meg soha nem hasznaltám ezt a befizetési módot?