Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában


Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 13, 2015, 12:29:47
Hali!

Regisztráltam Skrillen,bankkártyával akarnám feltölteni az egyenlegemet,csak nem engedi mert előtte hitelesíteni kell a kártyát.Ennek értelmében levonnák egy kis összeget ugye (1.01-2.99 között)

Ezt az összeget mikor vonják le,mennyit kell rá várni?

Annyit pontosítanék az eddig leírtakhoz, hogy a Skrill azonnal levonja a tetszőleges összeget a bankkártyádhoz tartozó számláról, mihelyt Te regisztráltad a bankkártyádat náluk.
Ezután kell várnod banktól függően pár napot és a bank is meg tudja neked mondani, hogy mennyi is ez az összeg euróban amivel a Skrill megterhelte a számládat. ( két tizedes pontosságig kell!!!) Ezt az összeget kell beírni a Skrillnél és aktívvá válik a bankkártyád. A Skrill által levont összeg azonnal megjelenik a Skrilles egyenlegednél, tehát nem vész el.
Pontosan csinálj mindent ( gondolok itt a kéttizedes eurós összegre), mert csak három lehetőséged van a bankkártyád aktiválására!

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 13, 2015, 14:06:15
Annyit pontosítanék az eddig leírtakhoz, hogy a Skrill azonnal levonja a tetszőleges összeget a bankkártyádhoz tartozó számláról, mihelyt Te regisztráltad a bankkártyádat náluk.
Ezután kell várnod banktól függően pár napot és a bank is meg tudja neked mondani, hogy mennyi is ez az összeg euróban amivel a Skrill megterhelte a számládat. ( két tizedes pontosságig kell!!!) Ezt az összeget kell beírni a Skrillnél és aktívvá válik a bankkártyád. A Skrill által levont összeg azonnal megjelenik a Skrilles egyenlegednél, tehát nem vész el.
Pontosan csinálj mindent ( gondolok itt a kéttizedes eurós összegre), mert csak három lehetőséged van a bankkártyád aktiválására!



Azonnal biztos nem vonta le mert arról már kaptam volna sms-t.
Az egyenlegem ugyanannyi mint regisztrálás előtt.

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 13, 2015, 13:21:00

Pár nap?

Hijnye,hát jó sokat tökörésznek,mire az ember elkezdhet játszani.
De remélem azért a feltöltésre,meg onnan bet365-re küldésre nem kell megint napokat várni?

Nem, az már gyorsabban fog menni. Csak az eleje ilyen macerás.  :ok:

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 13, 2015, 14:09:01


Azonnal biztos nem vonta le mert arról már kaptam volna sms-t.
Az egyenlegem ugyanannyi mint regisztrálás előtt.

Az egy dolog, hogy nem kaptál, s más, hogy mit tesz a Skrill. Lehet, hogy levonták, csak még feldolgozás alatt áll.

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 13, 2015, 14:09:01


Azonnal biztos nem vonta le mert arról már kaptam volna sms-t.
Az egyenlegem ugyanannyi mint regisztrálás előtt.

Akkor valamit nem jól csináltál.

A Skrillen belül amikor megadod a bankkártyád adatait ennek utolsó fázisa, hogy megjelenik az az ablak ahová azt a bizonyos pontos összeget kell írni. Ezzel párhuzamosan megtörténik a Skrill részéről a levonás, hisz ha nem történne meg akkor milyen összeget kérne.
Ha a bankkártyád regisztrálásánál nem jutottál el az általam említett ablakig, akkor valamit nem jól csináltál.

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 13, 2015, 17:03:59
Akkor valamit nem jól csináltál.

A Skrillen belül amikor megadod a bankkártyád adatait ennek utolsó fázisa, hogy megjelenik az az ablak ahová azt a bizonyos pontos összeget kell írni. Ezzel párhuzamosan megtörténik a Skrill részéről a levonás, hisz ha nem történne meg akkor milyen összeget kérne.
Ha a bankkártyád regisztrálásánál nem jutottál el az általam említett ablakig, akkor valamit nem jól csináltál.

Várjuk meg a vásárt a napjáig. Ha írták, hogy van ellenőrzés, akkor van ellenőrzés.

Eleinte ez legyen meg.

#1971 január 13, 2015, 20:49:51, Kondor1911
Idézetet írta: Várda64 Dátum január 13, 2015, 17:03:59
Akkor valamit nem jól csináltál.

A Skrillen belül amikor megadod a bankkártyád adatait ennek utolsó fázisa, hogy megjelenik az az ablak ahová azt a bizonyos pontos összeget kell írni. Ezzel párhuzamosan megtörténik a Skrill részéről a levonás, hisz ha nem történne meg akkor milyen összeget kérne.
Ha a bankkártyád regisztrálásánál nem jutottál el az általam említett ablakig, akkor valamit nem jól csináltál.

Nem,hát először regisztrálok,utána levonják a pénzt,majd ha te ezután azonosítottam magam akkor tudok küldeni rá pénzt.

Most jelenleg arra várok,hogy vonják le.A kártya mellé is oda van írva,hogy nincs hitelesítve,szal nem tudok róla befizetni.

Sziasztok!

Volt ez a hiba november végén hogy a kártyás vásárlásokat kétszer számolták el. Nos nekem törölték is a dupla tranzakciókat de az összeg a mai napig nem került vissza. Nálatok mi a helyzet? Nem egyedi eset volt hanem globális úgyhogy nézzétek át ti is a tranzakció történetet. Hova lehet írni nekik? Tudom hogy nem vmi gyorsan válaszolnak, de lassan már két hónapja volt. Köszi ha megosszátok Ti mit tapasztaltatok!

#1973 január 15, 2015, 12:51:25, bendehal
Nekem is írtak hogy 2x vonták le, mondjuk én nem vásároltam vele sokat abban az  intervallumban.
80-100$ észre se vettem itt ólvastam.
Ha nekem is 2x vonták le biztos hogy nem rakták vissza az összeget, mert ahogy itt ólvastam összeszámoltam de úgyse tünt fel semmi, de azóta biztos nem jött meg tölük ez a pénz.
Korábban is volt már ilyen náluk (ezt csak ólvastam) akkor 2-3 nap alatt vissza rakták az összeget.
Valószínűleg nálam is ez lehetett, bár elégé off-on voltam nem számoltam egyenleget novemberben.
De ha nem jött volna meg, annak jobban örülnék ha most kűldenék  :)
Lehetséges hogy nem véletlenül vonta le 2x az összeget. Abból csináltak egy jó promot valaki vett egy tv-t 2x levonás, utána lehetett nyerni egy tv-t stocking skriller-el :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 05, 2015, 23:26:08
Valaki nyert valamit végül  a karácsonyi akció keretein belül?  :)


Nekem osszesen 2 vagy 3 darab jegyem volt vegul ra, de az iPad vagy valamelyik masik szar meg nem erkezett meg eddig, ugyhogy gondolom nem en voltam a szerencses... :great: :cya: :D

Úgy látszik ma Free vásárlás van Skrill Cardal  :great:
Reggel vásároltam ezt-azt, vagy 8Eft-ért és nincs levonva  :)
Máskor figyeltem 5percen belül reserved az összeg.
:ok:

Sziasztok!
Van egy Skrill számlám ami már régebb óta megvan. A hétvégén úgy gondoltam rakok fel bet-re egy kevés pénzt skrill-en keresztül. Skrill-re feltöltöttem, amit aztán tovább is küldtem bet-re, de ma reggel jött az SMS az OTP-től hogy sikertelen az átutalás, így most az OTP-n is ott a pénz és a bet-en is ott van én meg be vagyok szarva, hogy most ilyenkor mi van...télleg nem nagy összegről van szó, de ilyenkor mi a teendő?
Köszi!

Felutalod kézi utalással ugyanazt az összeget. Hamarosan a Skrill is észreveszi és minuszban lesz a számlád.

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy a Skrill-ről fogadóirodához ill. fogadóirodától Skrill-re utalás díjmentes vagy pedig számítanak fel bizonyos összeget?