Betfair Liga Klub

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 06, 2011, 12:51:36, Milan
Megtetszett az egyik fórumtag fogadása? Szeretnél gratulálni neki a sikeres szelvényéért? Ebben a témában megteheted mindezt.  :ok:

Gratulálok Oaknak a tegnapi Valencia-Santander X-hez, amit előbb 100 egységgel, majd 10000 egységgel is megpakolt. Gondolom ideges voltál az első fogadás elszúrása miatt, és a másodikon egy nullával több ment véletlenül ;D

Így kell ezt csinálni, erről szól a fogadás. A véletlenről...

#2 március 09, 2010, 17:48:18, oakland23
Többször csinálok ilyet, hogy minimállal rakok. Ezt csak azért teszem, hogy el ne felejtsem. Amúgy meg mióta egyszer All-inre vett a rendszer, igencsak megnézem hány nullát írok. (majd írok privátban, miért)
Amúgy meg a tököm kivan, hogy CTK meg BFSE meg GHz meg janikuki meg ilyesmi nevekkel kell megküzdeni. Én azt hittem 'Szigokkal' 'Tittikkel' Gerykkel Latzkákkal TiBekkel Pistikkel kell megküzdeni a fizetős helyekért. Kicsit sokan lettünk gyerekek.
Én Milan helyében lazán bekérnék egy személyi másolatot minden indulótól, mert ez igancsak kezd komolytalan lenni. Eddig hol voltak ezek az emberek???

Te Szigo a 100 meg a 10000 közt nem egy nulla, hanem kettő a különbség. ;D Attól, hogy egy prof így lát egy meccset, egy majom szemszögéből teljesen máshogy fest. Amúgy bet365 oddsokat néztem, és a 'pool idegenbeli győzelme is, és a Valencia hazai győzelmére is 1,57 volt . Aki rutinos, tudja hogy ez nincs rendben, döntenem kellett, és ismerve a Valenciát az ő bundájukra voksoltam. Aztán mikor két kapuralövés volt 30 perc alatt, tudtam, itt nagy baj nem lehet. Persze néha melléfogok, mint a Celtic-es tippemnél. Amúgy ha megfigyeled, ott is először kisebbel raktam, ha jól emlékszek. Aki ismer tudja, nem mindenki hülye, aki annak látszik.  ;) Aztán hajrá srácok, mert elég kevés ismerős név van ott elöl...  :bash:

Te oakland, a játékot mindenki számára hoztuk létre, s nem csak neked, meg a többi aktív fórumtagnak.

Tehát akár az is lehetséges, hogy 5000-en játsszanak.  :D

Attól viszont nem kell félned, hogy valaki olyan nyer aki több felhasználóval játszik, hisz ha most nem is ellenőrizzük, akkor is a végelszámolásnál ezt is figyelembe vesszük, s az illető nem fog egy fillért sem kapni.

Szóval mindenki produkálja a legjobbját, mert az a lényeg, s a végén meglássuk, hogy kinek jár a nyeremény, s kinek nem.  ;)

#4 március 09, 2010, 18:11:46, oakland23
Ez egyenes beszéd Milan! Rostát neki !!!  ;) ;) ;)
Aztán gondolom az oldal látogatottsága és a szponzoráció összefügg, úgyhogy nincs ezzel akkora a baj. Jöjjenek csak, mert ez a játék is megfő, mint a liga...  :'(

U.i.: Szemed kettéállna, ha 5000 ember szelvényit kellene ellenőrizni  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 09, 2010, 18:09:13

U.i.: Szemed kettéállna, ha 5000 ember szelvényit kellene ellenőrizni  :D

Vénáimat vágnám az biztos... ;D

Elméletileg akkor sem kellene sokkal többet ellenőrizni, mivel csak minden olyan eseményt és kimenetet kell feldolgozni, amit megtettek és csak egyszer, utána mindenkinek automatikusan kiértékelődik. Ha meg egy szelvényen elment egy meccs, akkor a többit már nem kell feldolgozni.  :ok:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 09, 2010, 18:49:58
Elméletileg akkor sem kellene sokkal többet ellenőrizni, mivel csak minden olyan eseményt és kimenetet kell feldolgozni, amit megtettek és csak egyszer, utána mindenkinek automatikusan kiértékelődik. Ha meg egy szelvényen elment egy meccs, akkor a többit már nem kell feldolgozni.  :ok:

Íme egy ember, aki megmenti az életem. KÖSZÖNÖM!  :kiss2:

Nah, akkor Szigo a számból vetted ki a szót. Ez a topik úgy alakult, hogy írtam Milannak msn-n, hogy hova írjak gratulációt, mert megláttam a majom szelóját és mondom ezt meg kell dícsérni. Erre Milannal megbeszéltük, hogy nyit egy topikot neki és bumm így lett ez a topik.
És gratula oakland és azért "Gerykkel" játszol :) Mutassuk meg az újaknak, hogy nem véletlenül vagyunk ezen a fórumon már egy ideje ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 09, 2010, 17:35:01
Amúgy meg a tököm kivan, hogy CTK meg BFSE meg GHz meg janikuki meg ilyesmi nevekkel kell megküzdeni. Én azt hittem 'Szigokkal' 'Tittikkel' Gerykkel Latzkákkal TiBekkel Pistikkel kell megküzdeni a fizetős helyekért. 

Engem kihagytál vazze! Örök Harag!  :2guns:   

;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 09, 2010, 17:35:01
Többször csinálok ilyet, hogy minimállal rakok. Ezt csak azért teszem, hogy el ne felejtsem. Amúgy meg mióta egyszer All-inre vett a rendszer, igencsak megnézem hány nullát írok. (majd írok privátban, miért)
Amúgy meg a tököm kivan, hogy CTK meg BFSE meg GHz meg janikuki meg ilyesmi nevekkel kell megküzdeni. Én azt hittem 'Szigokkal' 'Tittikkel' Gerykkel Latzkákkal TiBekkel Pistikkel kell megküzdeni a fizetős helyekért. Kicsit sokan lettünk gyerekek.
Én Milan helyében lazán bekérnék egy személyi másolatot minden indulótól, mert ez igancsak kezd komolytalan lenni. Eddig hol voltak ezek az emberek???

Te Szigo a 100 meg a 10000 közt nem egy nulla, hanem kettő a különbség. ;D Attól, hogy egy prof így lát egy meccset, egy majom szemszögéből teljesen máshogy fest. Amúgy bet365 oddsokat néztem, és a 'pool idegenbeli győzelme is, és a Valencia hazai győzelmére is 1,57 volt . Aki rutinos, tudja hogy ez nincs rendben, döntenem kellett, és ismerve a Valenciát az ő bundájukra voksoltam. Aztán mikor két kapuralövés volt 30 perc alatt, tudtam, itt nagy baj nem lehet. Persze néha melléfogok, mint a Celtic-es tippemnél. Amúgy ha megfigyeled, ott is először kisebbel raktam, ha jól emlékszek. Aki ismer tudja, nem mindenki hülye, aki annak látszik.  ;) Aztán hajrá srácok, mert elég kevés ismerős név van ott elöl...  :bash:

seggére csaptam 30000 Ft-nak.  ;D De legalább kiesett a Real. A Copa del Rey után a BL-t is eladta.  ;D
Így van ez jól.

Második napja megy az ehavi játék és van aki már 30000 fölé szaladt. Mázlisták! Úgy nézem nem nekem való ez a játék... :crazy:

Nem a hónap elején kell elöl lenni, hanem a végén.  ;) Bár én is mindig fordítva csinálom  :D

Ez a játék nem a jó fogadók játéka hanem a mákosoké. Jaaas mindig azt mondta, hogy havi +20% az gyönyörű, nah most 6000 ft itt semmit se ér..