Sportingbet Bónusz naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 16, 2013, 11:07:57
Akkor ez is elég ütős bónusz.Szerintetek 5 surebet,vagy inkább rakni 5 1,01-es oddra?

5  surebetnél van minimális hasznod, nem kockáztatsz egy fillért sem, majd kapsz 6000 bónuszt.
5 1.01-es fogadásnál van minimális hasznod, kockáztatsz 30 000 ft-ot és kapsz 6000 ft bónuszt.

Néha elbukunk 1.01-es szorzókat is.
(amelyek reálisan inkább 1.05-ösek, mivel ami 100-ból csak egyszer bukna el, arra inkább nem is ad szorzót a sportingbet!)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 16, 2013, 11:59:01
Én nem találtam surebetet, 3%-ot pedig csak nagy sportingbetes oddsoknál, ami sokat nem ér ha a másik oldalt ugye nem bónuszt forgatok..Így azt csináltam, hogy a kicsi szorzós 1x2 kimeneteleket (1.1-1.2) megfogadtam sportingon és layeltem betfairen így minden meccsen lesz 1-1.8 euró minuszom, tehát kb 12-13 euró profitra számítok.

Rendesen jóváírják a bónuszokat, időben?


Te hogyan keresed a surebeteket?
Én találtam unibet, bet365 és pinnacle ellen is ma.

Egyébként a magas szorzó sem gond, ha van pénzed a fedezésre máshol és valóban hasznot hozó arbitrázsról van szó, inkább az szokott lenni a probléma, hogy a korlátozott számlákon magas szorzóknál még kevesebbet enged feltenni, így a 6000 ft-os átlag elérhetetlen.

Tényleg vigyázni kell ezzel a sportingbettel!Nagyon érdekes mozgatják élőben az oddsokat(gondolom a bónusznaptár miatt és a sok 1.01-es fogadó miatt)Szinte az összes Japán meccsnél,ahol vezet az egyik csapat 70-80. perc körül 1 góllal 1.01-1.03-al adják rájuk az oddsokat,miközben a többi irodánál bőven 1.1 körül vannak még ;D

Élőben mindig is gyenge oddsaik voltak, nem hiszem hogy a bónusznaptár miatt van ez.

Ha valaki megkapja a tegnapi fogadások után a money-t az írja már be légyszíves,mert nekem eddig még semmi...

Még én sem kaptam.Szerintem nemsoká jóváírják.Általában olyan 11-14 körül szokták feltenni :cya:

Ok,de majd írja be aki kapott..

Aki kapott, az írja be légyszi!  8)

Ma sztem már nem lesz itt semmi

Idézetet írta: szalist Dátum július 24, 2013, 14:12:26
Ma sztem már nem lesz itt semmi

Előfordult már, hogy délután 4 körül írták jóvá, de elvileg van rá 3 napjuk...

Tudom hogy van,de örültem volna neki ha nem kellett volna addig várni


Nemtudjátok,hogyha ma bónuszból fogadok szintúgy focira,holnap is jóváírják???

Idézetet írta: szalist Dátum július 24, 2013, 15:48:56
Nemtudjátok,hogyha ma bónuszból fogadok szintúgy focira,holnap is jóváírják???

Mindegy, hogy saját pénzből, vagy bónuszból teljesíted a feltételeket.

2013.07.26. 01:01 - 2013.07.29. 00:59 CEST
Ezen a héten kezdődik a labdarúgás OTP Bank Liga. Kezdje a szezont egy feltöltési bónusszal. Fizessen be számlájára péntek és vasárnap között és kap egy 50%-os bónuszt 12000 Ft-ig. Ez az ajánlat meghívásos. Nézze meg emailjét, hogy kapott-e meghívást!

Kapott már valaki erről mail-t?

Idézetet írta: Latzka Dátum július 24, 2013, 16:07:37
2013.07.26. 01:01 - 2013.07.29. 00:59 CEST
Ezen a héten kezdődik a labdarúgás OTP Bank Liga. Kezdje a szezont egy feltöltési bónusszal. Fizessen be számlájára péntek és vasárnap között és kap egy 50%-os bónuszt 12000 Ft-ig. Ez az ajánlat meghívásos. Nézze meg emailjét, hogy kapott-e meghívást!

Kapott már valaki erről mail-t?

Gondolom 26 és 29 között jöhet, ha jön.
A bónusznaptárban már hetek óta benne van.
Aki reménykedik benne, az esetleg kérje ki holnap a pénzét, nehogy a bónusz "megfogja" illetve legyen miből befizetni.  :)