Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában



Másik gépről befizetni? Akkor lehet, hogy más a gond, mint nálam volt. Szerintem beszélj a bet365-el is. Nekem egyből válaszoltak.

Ez nem bet365 hiba.. a skrill korlátozta a számlád, ha eddig nem lett volna egyértelmű. Kell nekik írni a helpben, van ilyen pontjuk.. vagy hívd fel őket. Személyit fognak kérni.

Igen elküldtem nekik.
Remélem nem két hét múlva válaszolnak.

Nem vagyok benne biztos,hogy jó kategóriákat választottam ki...
Megtudnád írni ,hogy melyikek a jók?

Ha Én olyan bankkártyát szeretnék hozzá adnia a Skrill számlámhoz, ami nem az Én nevemen van, arra kérhetem ki a Skrilles pénzem?Meg még annyi, hogy a kártya hozzáadásánál gambling-ra, vagy non-gamblingra kell menni? :D

Idézetet írta: fjazej Dátum november 01, 2014, 17:15:06
Ha Én olyan bankkártyát szeretnék hozzá adnia a Skrill számlámhoz, ami nem az Én nevemen van, arra kérhetem ki a Skrilles pénzem?Meg még annyi, hogy a kártya hozzáadásánál gambling-ra, vagy non-gamblingra kell menni? :D


Más néven futó kártyát nem lehet hozzá rendelni!

GAMBLING! yes.

Végre! Kb. másfél hónap után hitelesítették az adataimat, így hozzá tudok férni a bennlévő pénzemhez! A NO LIMIT szép és jó, de a házszámomat valamiért átírták. Félek, ha kijavítom a helyesre, megint el kell játszanom ezt a 6-7 hetes procedúrát, a lé meg ott csücsül majd a számlámon hozzáférhetetlenül. Vélemény?  :-\

Idézetet írta: p22 Dátum november 04, 2014, 07:25:32
Végre! Kb. másfél hónap után hitelesítették az adataimat, így hozzá tudok férni a bennlévő pénzemhez! A NO LIMIT szép és jó, de a házszámomat valamiért átírták. Félek, ha kijavítom a helyesre, megint el kell játszanom ezt a 6-7 hetes procedúrát, a lé meg ott csücsül majd a számlámon hozzáférhetetlenül. Vélemény?  :-\

Két esetben lehet gondod az eltérő lakcímből, ha a címedre lakcímellenőrző levelet vagy bankkártyát küldenek...

Ha tartasz a macerától, akkor vedd le a számláról a pénzed és utána módosítsd a címet, de szerintem az azonosítás nehezén már túl vagy.

Idézetet írta: p22 Dátum november 04, 2014, 07:25:32
Végre! Kb. másfél hónap után hitelesítették az adataimat, így hozzá tudok férni a bennlévő pénzemhez! A NO LIMIT szép és jó, de a házszámomat valamiért átírták. Félek, ha kijavítom a helyesre, megint el kell játszanom ezt a 6-7 hetes procedúrát, a lé meg ott csücsül majd a számlámon hozzáférhetetlenül. Vélemény?  :-\
Nem szokták átírni, te írhattad el.... Javítsd át nyugodtan, azt hiszem nem lesz gond.


Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 04, 2014, 07:43:34
Nem szokták átírni, te írhattad el.... Javítsd át nyugodtan, azt hiszem nem lesz gond.

Mától, a NO LIMIT "érkezésével" változott meg a házszám... no, mindegy, megpróbálom.  ;)

Szasztok!

Változott valami mostanában a Skrillre utalással kapcsolatban?
Már több mint egy hete utaltam rá pénzt, de még nem érkezett meg, kezdek aggódni. :(

Meg tudná nézni valaki, hogy be tud-e lépni a Skrilljére? Köszi

(nekem azt írja ki mindegyik számlánál, hogy nem jó az emailcím vagy a jelszó)