Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum január 19, 2018, 14:43:45
Ha nem enged belépni a skrillre és "Invalid credentials" üzenet jön, akkor mi a teendő?
Hova érdemes írni?
Egy nap alatt sem az oldalon lévő levelezőben elküldött üzenetre, sem a direkt a [email protected] küldöttre nem reagáltak, így meg ugye használhatatlan a számla.
Lehetne jelszó emlékeztetőt kérni, de ahhoz meg sms megerősítést kér és csak vezetékes telefonszám lett megadva a skrillnek. (nem az enyém a számla, hanem egy másik generációé...  :)  )

Igen, van.
Azon a számlán, ahol a pénzt várod, menj a Deposit részre és ott be tudsz fizetni a másik pénztárcával közvetlenül.
3% a díja, illetve ha devizaváltás van, akkor biztos ott is a "szokásos" gyenge árfolyammal számol.

Az az érdekes, hogy nekem is az egyik számlámra ezt írja ki, míg a másikon beengedett.
Ha az segít, ami invalid a forintos, a másik eurós.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 19, 2018, 19:17:03
Emailt most is hozzárendelhetsz másikat a számládhoz, így több emailcímen is fogadhatsz pénzt ugyanarra a számládra, ha meg te utalsz valahova, akkor az elsődlegesként beállítottat használod.
A VIP státusszal járó multi-currency számlának tudtommal az a lényege, hogy több pénznemben vezetik a számlád, így nem kell a váltás költségével számolnod.

Most akkor ha én hozzárendelek egy új email címet a skrillemhez, akkor ugyanahhoz a fogadóirodához betudok fizetni a másik emailcímemmel mondjuk más nevén?

Idézetet írta: Tonesz Dátum január 19, 2018, 21:41:23
Most akkor ha én hozzárendelek egy új email címet a skrillemhez, akkor ugyanahhoz a fogadóirodához betudok fizetni a másik emailcímemmel mondjuk más nevén?

Más néven miért akarnál ugyanahhoz a fogadóirodához befizetni?
Hogy kicsessz magaddal?  :)
Nem mindig veszi észre az iroda, vagy nem feltétlenül foglalkozik vele, de alapból a saját számládat kell be- és kifizetéshez használni. A multizás kiszűrésétől a pénzmosás megelőzéséig ennek több oka is van.

Egyébként meg ugyanúgy te maradsz a skrill számla tulajdonosa, ha hozzárendelsz egy másik emailcímet, akkor is, tehát az iroda számára ugyanúgy te leszel a befizető.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 19, 2018, 22:02:02
Más néven miért akarnál ugyanahhoz a fogadóirodához befizetni?
Hogy kicsessz magaddal?  :)
Nem mindig veszi észre az iroda, vagy nem feltétlenül foglalkozik vele, de alapból a saját számládat kell be- és kifizetéshez használni. A multizás kiszűrésétől a pénzmosás megelőzéséig ennek több oka is van.

Egyébként meg ugyanúgy te maradsz a skrill számla tulajdonosa, ha hozzárendelsz egy másik emailcímet, akkor is, tehát az iroda számára ugyanúgy te leszel a befizető.

Én ezt értem, viszont ahova befizetek fogadóiroda csak az email címet látja meg egy nevet, és olyat már csináltam hogy apum nevén regeltem be a fogadóirodához és az én skrillemről fizettem be és sosem volt belőle gond. Amúgy csak azért érdekelne ez mert olyan személynek fizetnék be aki nem akarja felhasználni a bankszámláját.

Idézetet írta: Tonesz Dátum január 19, 2018, 22:44:44
Én ezt értem, viszont ahova befizetek fogadóiroda csak az email címet látja meg egy nevet, és olyat már csináltam hogy apum nevén regeltem be a fogadóirodához és az én skrillemről fizettem be és sosem volt belőle gond. Amúgy csak azért érdekelne ez mert olyan személynek fizetnék be aki nem akarja felhasználni a bankszámláját.

Nem tudhatjuk, pontosan mit lát a fogadóiroda befizetésnél!
Nálam előfordult, hogy mikor netes pénztárcával, netellerrel fizettem be először a thegreek irodához, akkor írt az iroda ügyfélszolgálata, hogy javítsam a megadott lakcímemet, mert látják, hogy a netellernél nem az van megadva!
Így volt, költöztem a két regisztráció között (el is telt köztük vagy 2 év...) és nem frissítettem a netellernél, mert gondoltam tök mindegy, max. bankkártyaküldésnél számíthat.
Ezért írtam, hogy ha nem foglalkoznak vele, az még nem jelenti, hogy nem is látnak több adatot.

Igen, én is olvastam sztorikat arról, hogy más bankkártyáját is gond nélkül használták befizetésre vagy más bankszámláját kiutalásra, de ha egyszer ilyenbe beleköt az iroda és bukod a pénzed, az csak a te hibád lesz.

Ha olyan személynek akarsz befizetni, aki nem akarja a bankszámláját használni, akkor bölcsebb döntés neki is nyitni egy saját skrillt és azt használni.


Netellernél nekem is volt ilyen hogy befizettem más számlájára mert megkért(azt az oldalt én nem használtam) és akkor írták hogy netellerre nem fizetnek vissza mert a nem egyezik a neteller név illetve a fogadó oldalon használt név, de bankszámlára kifizették. Skrillnél viszont még nem volt ilyen szóval lehet majd megpróbálom aztán max bebukok pár ezer ft-t. Valamilyen funkciója csak van hogy több email-t lehet hozzárendelni a skrillhez :D

Idézetet írta: Tonesz Dátum január 20, 2018, 02:03:45
Netellernél nekem is volt ilyen hogy befizettem más számlájára mert megkért(azt az oldalt én nem használtam) és akkor írták hogy netellerre nem fizetnek vissza mert a nem egyezik a neteller név illetve a fogadó oldalon használt név, de bankszámlára kifizették. Skrillnél viszont még nem volt ilyen szóval lehet majd megpróbálom aztán max bebukok pár ezer ft-t. Valamilyen funkciója csak van hogy több email-t lehet hozzárendelni a skrillhez :D

Jól van, aķkor te is tudod, hogy pórul járhatsz vele, mégis erőlteted. Ezt inkább nem kommentálom.  :)

Egyébként az a funkciója, hogy ha több emailcímet használsz, akkor bármelyikre jön pénz, ugyanarra a skrill számlára kerülhetnek azok.
Én is más emailcimet használok az "üzleti életben", meg mást adok meg egy "ismeretlennek" vagy egy olyan weboldalon, ahol nagyobb eséllyel kapok spamet.
Szóval alapvetően nem azért van ez az opció, hogy csalhass és multizhass vele.   :)

Még az hozzátartozik, hogy a skrill és a neteller tulajdonosa ma már ugyanaz, így ahogyan a költségeiket egységesítették, simán küldhetik ugyanazokat az adatokat az iroda felé.

Annyi mindenbe beleköthet az iroda egy kifizetésnél, felesleges erre plusz lehetőséget adni nekik, ráadásul ez a kötekedés jogos is lesz.
Nem csak a pénzed, hanem az összes így használt fogadószámlát bebukhatod ám.
Ha neked ez a kockázat nem ér meg 5 percet, hogy nyiss másnak inkább egy ingyenes skrill számlát és alkalmanként arról fizess be, akkor persze csináld...

Majd még átgondolom, hogy legyen bár ezt egyáltalán nem gondolom csalásnak főleg, de azért megkérdezem majd tőlük, chaten hogy mit gondolnak erről aztán másnem hagyom a fenébe :D

Van olyan iroda ahova csak 5 euro a minimum befizetés?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 21, 2018, 11:10:50
Van olyan iroda ahova csak 5 euro a minimum befizetés?

Betclicnel 1000 Ft a minimum, bet365-n 1500 Ft (szoval elvileg 5 euro euros szamlanal).

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 21, 2018, 11:30:31
Betclicnel 1000 Ft a minimum, bet365-n 1500 Ft (szoval elvileg 5 euro euros szamlanal).

És ezeken kívűl még van?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 21, 2018, 11:10:50
Van olyan iroda ahova csak 5 euro a minimum befizetés?

1xbet-re 250 HUF

Jan. 31 után már se a Skrillre, se a Netellerre nem lehet Mastercard-dal befizetni.
Süllyedünk.....

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 22, 2018, 17:41:20
Jan. 31 után már se a Skrillre, se a Netellerre nem lehet Mastercard-dal befizetni.
Süllyedünk.....

És gondolom kiutalni sem lehet majd onnan Mastercardra..

Milyen jó, hogy ők maguk is Master-kártyát használnak...