Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: amarijjo Dátum március 01, 2010, 17:13:59
általában mikor kerül kifizetésre a pénz?

Ha minden igaz, ezen a héten meglesz.  ;)

köszi. a lehetőséget is nehezen de meg lett az első hely.



hi!

irtam az expektnek hogy mikor kapom meg a nyereményt és azt mondta még nem kapták meg a nyertesek listáját.

Idézetet írta: amarijjo Dátum március 02, 2010, 10:10:37
hi!

irtam az expektnek hogy mikor kapom meg a nyereményt és azt mondta még nem kapták meg a nyertesek listáját.

Kicsit legyél már türelmesebb plz! Biztos menni fog a nyeremény hamarosan.

Idézetet írta: amarijjo Dátum március 02, 2010, 10:10:37
hi!

irtam az expektnek hogy mikor kapom meg a nyereményt és azt mondta még nem kapták meg a nyertesek listáját.

amarijjo, légy már türelmes. Sehol nem írtam a szabályzatban, hogy a nyereményeket 24 órán belül kifizetik.

Erre te megkeresed az Expektet.... :D

Megmondtam szépen, hogy a hét folyamán megkapod a nyereményed.

hi!

csak azért irtam nekik mert azt hittem már csak rajtuk függ.

Milan, vagy bárki, aki tud segíteni!

A tippjátékban -25 egységgel állok. (nem nevet senki! ) És van egy olyan szabály, hogy aki 30 alá kerül, az kiszáll.
Na mármost én kijátszhatom így is a napi öt tippem, vagy csak 5 egységet kockáztathatok már.

Vagy úgy van, hogy -25-ön állok, de ha ma teszek 5*10 egységért és abból jön mondjuk +10 egység, akkor folytathatom.
Na a lényeg az, hogy akkor ma tehetek 5 tippet 5*10 egységért, vagy csak 5 egységet kockáztathatok már???

Köszönöm a segítséget előre is.

Minden tiszteletem a tiétek!

Persze, hogy tehetsz 5 tippet és akkora téten amennyin akarod, tehát 10-en.

Úgy van ahogy Latzka mondja.... :angel:

A holnapi NB1-nél Diósgyőr-DVTK van megadva a tippjátékban, de tudtommal Haladás-Kaposvár lesz holnap. Vagy én tudok valamit rosszul? ::)

Idézetet írta: Lufu Dátum március 04, 2010, 22:22:29
A holnapi NB1-nél Diósgyőr-DVTK van megadva a tippjátékban, de tudtommal Haladás-Kaposvár lesz holnap. Vagy én tudok valamit rosszul? ::)

Diósgyőr-Fehérvár természetesen  ;D

Ma lesz a Hali meccs, csak ugye úgy volt, hogy a DVTK meccs lenne a pénteki és megcserélték, és több helyen még nem írták át, de ma a Hali meccs lesz :)

Az volna a kérdésem, hogy ma leadtam egy tippet a mérkőzés kezdete előtt. Viszont téves fogadóirodát adtam meg, és  ezt be is írtam a javításba, de ezt már csak a mérkőzés után kb 1,5 perccel sikerült. A kérdésem az lenne, hogy a tippem érvényes e??