Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fekete listás információ:

Ettől a hónaptól bevezettünk egy tolerancia időt, ami a büntetéseket illeti abban az esetben ha a mérkőzés megkezdése után volt beküldve a tipp.

Ez a határ 5 perc lesz. Aki ez a határ alatt van annak töröljük a tippjét, de nem kap figyelmeztetést, aki pedig ez a határ fölött van annak töröljük a tippjét, s figyelmeztetést is kap.


#91 május 13, 2010, 15:30:38, Milan
Kezdő Tippjáték Infó:

Mivel májustól az [ex]Expekt[/ex] már nem támogatja a kezdő tippjátékot, ezért változtatnunk kellett a nyereményeken.

Ennek következtében a májusi ideiglenes nyeremények a következőek:

1.hely: 25 euró Moneybookers által

2.hely: 15 euró Moneybookers által

3.hely: 10 euró Moneybookers által

Júniustól lehetséges, hogy a Tobet lesz a tippjáték szponzora, s akkor változnak a nyeremények is, de ez még a jövő kérdése....

A fogadást bizonyító kép nem kötelező ebben a hónapban a kezdő tippjáték esetében.

Utánpótlás meccsekre lehet tippelni /foci/?

Idézetet írta: spitfire Dátum május 26, 2010, 20:32:04
Utánpótlás meccsekre lehet tippelni /foci/?

Csak abban az esetben ha fent van az Sfstats.net-en.

Bocsánat, de már több tippem érvénytelennek lett titulálva és FOGALMAM SINCS, HOGY MIÉRT? Tudnátok valami infot?

Idézetet írta: marciluca Dátum május 29, 2010, 21:51:33
Bocsánat, de már több tippem érvénytelennek lett titulálva és FOGALMAM SINCS, HOGY MIÉRT? Tudnátok valami infot?

Szia,

Egyik tippnél sem adtad meg az esemény odds-át (nyereményszorzóját). Amikor az oddsot írod be akkor pontot kell használnod, s nem vesszőt a tizedesszámnál.

Köszönöm a gyors és kielégítő választ! :D

 :cya: Milan

Nálam a tippjátékban miért írja ezt ki?

"Hiba: Cesc18 nem játszott ebben a hónapban: 201006"

Pedig játszottam, csak kiestem a hónap közepén, ha jól emlékszek -33 pont körül lehettem...


Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 02, 2010, 09:45:31
:cya: Milan

Nálam a tippjátékban miért írja ezt ki?

"Hiba: Cesc18 nem játszott ebben a hónapban: 201006"

Pedig játszottam, csak kiestem a hónap közepén, ha jól emlékszek -33 pont körül lehettem...



Ez júniusra érvényes...

mikor derül ki a végeredménye a májusi tippversenynek?

Ketten tippeltek a Mahut - Isner mérkőzésre, amely most már a harmadik nap fog lezajlani (eszméletlen, hogy milyen rekordot dönt ez a két játékos).

Szeretnélek értesíteni, hogy mindkét tipp még játékban van, s a mérkőzés végén (ha lesz ilyen  ;D ) feldolgozom a tippeket.  :ok:

Kössz Milan!  ;D türelmetlenül várom a  végét. 120- 118ra nyer Mahut, most hívott Isner ;)

Sziasztok!  :cya:

Épp kérdezni akartam, de megelőztél a válasszal. Akkor türelmesen várom a végét. Remélem nekem kedvező eredménnyel zárnak!  ;)

Azért egy kérdés felmerült (természetesen nem várok rá választ): mi lesz ha csak júliusban fejezik be?  ;D

És most látom, hogy ráadásul mindketten 68 hozzászólásnál járunk...  :great: csak hogy ez is döntetlen legyen. (igaz, hogy amint ezt elküldöm már nem így lesz)

Tenisznél a páros vagy vegyes páros meccsekre is lehet tippelni?