Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Virpi Kuitunen Dátum július 01, 2010, 14:09:15
Tenisznél a páros vagy vegyes páros meccsekre is lehet tippelni?

Igen.

Fontos információ:

Megtörténhet, hogy a tippjátékban a betöltendő mérkőzéslista nem helyes. Ez általában EL, meg BL selejtezőkben szokott előfordulni.

A hiba annyi, hogy a hazai csapat fel van cserélve az idegenben szereplő csapattal, ezért megkérlek, hogy amikor kiválasztottátok a mérkőzést akkor cseréljétek fel a csapatok neveit, úgy hogy helyes legyen a párosítás.

Ha nem cseréltétek fel, akkor sem egy gond, mert úgyis fel lesznek dolgozva a tippek.

Hello!

Így hogy nem expekt-es támogatású a kezdő tippjáték, lehet Unibet odds-okat is használni?

Idézetet írta: bancho Dátum július 03, 2010, 16:25:37
Hello!

Így hogy nem expekt-es támogatású a kezdő tippjáték, lehet Unibet odds-okat is használni?

Eddig is lehetett bancho;)

OK, köszi!

Akkor én rosszul értelmeztem: azt hittem hogy a haladóban Unibet, a kezdőben meg Expekt.   :wall:

Ahhoz hogy játszhassak a kezdő tippversenyen még mindig expekt-es számla kell? Úgy látom már az Unibet szponzorálja már ezt is. Nekem csak Unibetes számlám van.

Idézetet írta: gati78 Dátum július 05, 2010, 10:06:11
Ahhoz hogy játszhassak a kezdő tippversenyen még mindig expekt-es számla kell? Úgy látom már az Unibet szponzorálja már ezt is. Nekem csak Unibetes számlám van.


Még mindig tárgyalunk a szponzorokkal, s lehetséges, hogy a kezdő tippjátéknak új szponzora lesz.

Remélhetőleg ezen a héten eldől minden.  ;)

Fontos Információ:

Júliustól a kezdő tippjáték szponzora a Tobet fogadóiroda.

Aki a kezdő tippjátékban szeretne szerepelni annak szüksége van egy Tobetes számlára (ha még nincs hasonló számlád, akkor itt nyithatsz egyet), illetve az aktuális hónap folyamán minimum egy fogadást kell kötnie a Tobetnél, s erről egy fogadást bizonyító képet kell feltölteni.

A nyeremények a következőek lesznek:

1.hely: 50 eurós Tobet számlafeltöltés

2.hely: 25 eurós Tobet számlafeltöltés

3.hely: 15 eurós Tobet számlafeltöltés

4.hely: 10 eurós Tobet számlafeltöltés


Ezentúl a tippjátékban az oddsokat az Unibettől, illetve a Tobettől lehet venni.

Sok sikert kívánunk mindenkinek!  :ok:

+ jó hír azoknak akik a haladó tippjátékban szerepelnek: Júliustól nagyobbak a nyeremények, illetve a negyedik helyezettet is díjazzuk.

1.hely: 50 eurós Unibet számlafeltöltés + 20 euró Moneybookerson keresztül

2.hely: 25 eurós Unibet számlafeltöltés + 10 euró Moneybookerson keresztül

3.hely: 15 eurós Unibet számlafeltöltés + 5 euró Moneybookerson keresztül

4.hely: 10 eurós Unibet számlafeltöltés

Sok sikert.  :great:

Ez szuper :great:

Milán, tettem most egy tippet a Szávay meccsre (expektes odds-szal), de már csak a Tobetet vagy az Unibetet lehet, mint irodát választani. Ezt most állítottad be? Mert úgy látom a délelőtt a többiek még az expektet be tudták állítani. Sajnos tobeten és unibeten már nincs a kínálatban, de csak úgy fair ha "beveszed" ezt a tippet, vagy nem?! :D

Idézetet írta: Latzka Dátum július 09, 2010, 16:10:42
Ez szuper :great:

Milán, tettem most egy tippet a Szávay meccsre (expektes odds-szal), de már csak a Tobetet vagy az Unibetet lehet, mint irodát választani. Ezt most állítottad be? Mert úgy látom a délelőtt a többiek még az expektet be tudták állítani. Sajnos tobeten és unibeten már nincs a kínálatban, de csak úgy fair ha "beveszed" ezt a tippet, vagy nem?! :D

A mai nap még elfogadom az ilyesmit is, viszont holnaptól csak e két irodától lehet választani.  ;)

Nem jól értékeltétek a norvég bajnoki mérkőzéseimet a döntetlenek jöttek miért volt téves a tippem.Köszi.

Idézetet írta: szpigot Dátum július 13, 2010, 14:58:43
Nem jól értékeltétek a norvég bajnoki mérkőzéseimet a döntetlenek jöttek miért volt téves a tippem.Köszi.

Id-kat is kérek, mert másképp nem tudom, hogy melyik van tévesen feldolgozva.

Most vettem észre, hogy a Bad Gastein-i turné nem volt fel a listában. Most már felkerült.  ;)

40201 fogadasom javitsd 1 rol 2 esre megkerlek .KOSZI