Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alpar91 Dátum július 22, 2010, 22:16:28
40201 fogadasom javitsd 1 rol 2 esre megkerlek .KOSZI

Megkérlek a továbbiakban a javításokat a "Téves Tippek" témában kérd:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,4090.0.html

Köszi.  ;)

Üdv!

Az augusztusi haladó tippjátékra én jogosult vagyok? Sztem megvan a 25 hozzászólásom, akkor már adhatom is a tippeket az oldalon?

Szerintem nyugodtan tippelhetsz, függetlenül attól, hogy melyik ligába kerül a tipped.  De valószínűleg meglesz a haladó ;)

Fontos információ:

Jelenleg szabadságon vagyok, s megkérem az összes játék nyerteseit, hogy legyenek türelmesek, hisz hamarosan megoldom a kifizetéseket.

Ezen a héten ritkán leszek bent (sajnos nem lesz mindig nettem).

Megkérlek nyissátok meg a teniszes témákat, illetve az SfGuru ROW-t is.  ;)

Sikeres hetet kívánok mindenkinek!  :beerchug:

Idézetet írta: gigazo Dátum augusztus 02, 2010, 00:23:23
Szerintem nyugodtan tippelhetsz, függetlenül attól, hogy melyik ligába kerül a tipped.  De valószínűleg meglesz a haladó ;)
Na, ma már tippelnék is, meg is adtam az Unibet azonosítómat, de folyton azt a hibát írja ki, hogy a Tobet azonosítót nem adtam meg a kezdő tippjátékhoz..

Szívesen játszanék az SF játékain, a szabályzatot is elolvastam, látom, hogy minden játékhoz regisztrálni kell valahová. Még ez is oké.
Csakhogy el is kezdtem már több regisztrációt, de mindet félbehagytam, mert azért valami normális bónuszt elvárnék.
Nem tudom melyik oldal volt már pontosan, de kábé mind hasonló: fizess be 10k-t, adunk mi mellé másik 10-et, ha:
- felteszed mind a befizetés, mind a bónusz összegét háromszor, minimum 2.0-s oddsal!! WTF, meg még mit nem? Ilyen feltételekkel tuti bukom még nem csak a bónuszt de a saját pénzem is. Szóval sokat lépett előre nálam a rangsorban az egyetlen általam használ oldal, a bwin.

Viszont arra gondoltam, hátha van valami más bónusz, amit a főoldalon nem írnak. Pl. a bwin-re én meghívtam már 2 kollégát is, és nagyon korrektek, meghívó után mindössze 2500-at kell befizetni, majd 3 hónap alatt összesen 28k-nyi fogadást megtenni, de ahogy te akarod! És megy a 4k-4k bónusz mindkét félnek, meg még valami pókerpénz is van, az annyira nem érdekel.

Szóval tudtok-e hasonlót? Szívesen megadok valakit referálónak, hátha mindketten jól járunk.  :)

(bocs ha nem annyira ontopic, csak a tippjáték miatt kellett ezt kiírnom magamból)  :-X

#126 augusztus 02, 2010, 19:45:18, vmlinuz
A bónuszok minden irodánál valamilyen feltételhez kötöttek. Ezeknek a célja, hogy kicsit megismertesse az irodát, meg ösztönözzön a játékra. Rengeteg bónuszos visszaélés volt régebb, ezért is lettek ilyen szigorúak a feltételek. Zárójelben megjegyzem, hogy egyetlen egyszer kértem bónuszt, s azt is pókeren.

Azért kell irodás számla, mert a játékok nyereményeit az irodák szponzorizálják és ezeket csak bónuszok, számlafeltöltések formájában hajlandóak adni. Ez alól kivételek az MB-s nyeremények. Viszont ha az adott irodánál már van számlád nem kell újra regisztrálnod.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 02, 2010, 19:41:34
A bónuszok minden irodánál valamilyen feltételhez kötöttek. Ezeknek a célja, hogy kicsit megismertesse az irodát, meg ösztönözzön a játékra. Rengeteg bónuszos visszaélés volt régebb, ezért is lettek ilyen szigorúak a feltételek. Zárójelben megjegyzem, hogy egyetlen egyszer kértem bónuszt, s azt is pókeren.

Azért kell irodás számla, mert a játékok nyereményeit az irodák szponzorizálják és ezeket csak bónuszok, számlafeltöltések formájában hajlandóak adni. Ez alól kivételek az MB-s nyeremények. Viszont ha az adott irodánál már van számlád nem kell újra regisztrálnod.

Értem én mindezt, csak érdekes módon az egyik mégis tud emberi feltételeket szabni...  ;)

Én is ugyanigy jártam!
Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 02, 2010, 12:40:35
Na, ma már tippelnék is, meg is adtam az Unibet azonosítómat, de folyton azt a hibát írja ki, hogy a Tobet azonosítót nem adtam meg a kezdő tippjátékhoz..

Javitva, elfelejtettem a haladó listát. ::)

Idézetet írta: Rézmalac Dátum augusztus 03, 2010, 09:06:46
Értem én mindezt, csak érdekes módon az egyik mégis tud emberi feltételeket szabni...  ;)
Ezért jó, hogy lehet válogatni az irodák között ;)

Szia vmlinuz!

Az lenne a kérésem, hogy a WTA tornák közé tedd már ki légy szíves a san diegoit is, mert az még nem szerepel a listában. Előre is köszi! :ok:


Üdv vmlinuz és Milan!

Most látom, h a koppenhágai WTA torna sincs a listában. Betennétek azt is? Köszi! :ok: