Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia vmlinuz!

A labdarugás kinálati listáját is aktualizálni kéne.! Szerepel pl. az Intertotó Kupa, ami már régen megszünt, de nincs fenn pl a CONCACAF Champion Liga, vagy a brazil B osztály, hogy csak néhányat emlitsek!

Idézetet írta: Winger Dátum augusztus 05, 2010, 12:26:30
Szia vmlinuz!

A labdarugás kinálati listáját is aktualizálni kéne.! Szerepel pl. az Intertotó Kupa, ami már régen megszünt, de nincs fenn pl a CONCACAF Champion Liga, vagy a brazil B osztály, hogy csak néhányat emlitsek!

Winger: a listában a www.sfstats.net-et szereplő bajnokságok, illetve kupák mérkőzései szerepelnek.

Az Intertotó kupa azért van fent, mert valamikor létezett, s fent van az sfstats.net archívumában, de ettől eltekintve nincs Intetotó mérkőzés.  :D

Üdv!

1 meccsre több tippet is lehet adni? Úgy értem pl tippelek 1et a gólok számára és a kimenetelre is. Vagy ilyet nem lehet? Félszemmel átfutottam a szabályzatot és semmit se találtam. Köszi előre is :cya:

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 06, 2010, 11:49:48
Üdv!

1 meccsre több tippet is lehet adni? Úgy értem pl tippelek 1et a gólok számára és a kimenetelre is. Vagy ilyet nem lehet? Félszemmel átfutottam a szabályzatot és semmit se találtam. Köszi előre is :cya:

Nem lehet, itt a szabályzat ide tartozó passzusa:

"Egy mérkőzésre, vagy sporteseményre csak egy tippet adhatsz (nem tippelhetsz arra, hogy egy mérkőzésen a Barcelona nyer, s egy másik tippeden, hogy a Barcelona mérkőzésén több, mint 2 gól születik vagy hasonlók)."

Idézetet írta: hege1010 Dátum augusztus 06, 2010, 12:54:24
Nem lehet, itt a szabályzat ide tartozó passzusa:

"Egy mérkőzésre, vagy sporteseményre csak egy tippet adhatsz (nem tippelhetsz arra, hogy egy mérkőzésen a Barcelona nyer, s egy másik tippeden, hogy a Barcelona mérkőzésén több, mint 2 gól születik vagy hasonlók)."
Rendben, köszi!

ID: 41252 (A. Kerber - S. Zahlavova)

Helló Milan!

A fenti tippem miért törölted? 21:30-kor kezdődött a meccs, livescore.com-on (eredmenyek.com) nem jól van kiírva.

Idézetet írta: rosco Dátum augusztus 06, 2010, 23:09:58
ID: 41252 (A. Kerber - S. Zahlavova)

Helló Milan!

A fenti tippem miért törölted? 21:30-kor kezdődött a meccs, livescore.com-on (eredmenyek.com) nem jól van kiírva.

Kijavítottam!  ;)


Üdv adminok!

Az ATP-Toronto hiányzik a listából, ezt majd légyszí pótoljátok!  :)
Köszi!




Üdv!

A tippjátékban olyan fogadást hogy tudok leadni amivel arra fogadnék, hogy nem fog betalálni mindkét csapat? Mert a "csak az egyik lő gólt" ahoz nem jó ugye a 0-0, mert akkor egyik se lőtt.
Köszi!

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 20, 2010, 22:34:42
Üdv!

A tippjátékban olyan fogadást hogy tudok leadni amivel arra fogadnék, hogy nem fog betalálni mindkét csapat? Mert a "csak az egyik lő gólt" ahoz nem jó ugye a 0-0, mert akkor egyik se lőtt.
Köszi!

Most pontosan mire is akarsz tippelni? Arra, hogy egyik sem fog betalálni, vagy arra, hogy csak az egyik lő gólt?

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 21, 2010, 00:14:41
Most pontosan mire is akarsz tippelni? Arra, hogy egyik sem fog betalálni, vagy arra, hogy csak az egyik lő gólt?
Arra, hogy nem lő gólt mindkét csapat. Ilyen fogadás típust minden irodánál láttam már, de itt a tipjátékban nem túl egyértelmű nekem, hogy melyik is lehet ez, ha egyáltalán van.

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 21, 2010, 01:05:15
Arra, hogy nem lő gólt mindkét csapat. Ilyen fogadás típust minden irodánál láttam már, de itt a tipjátékban nem túl egyértelmű nekem, hogy melyik is lehet ez, ha egyáltalán van.

Azért mert nem lehet nálunk ilyesmire tippelni.

A tippjáték és az elemzős játékok pár napon belül mindenképpen feldolgozásra kerülnek, hátráltató tényezők nem teszik jelenleg lehetővé a gyors kiértékelést! Köszönjük a megértést és türelmeteket!

Üdvözlettel: Milán és a sportfogadás org. team

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 03, 2010, 11:52:04
Milan a félidő pontos eredményét nem lehetne bevezetni a játékba? Pontos végeredményre lehet tenni, szóval miért ne lehetne félidőre is hasonló.

Ettől a hónaptól még nem, viszont októbertől bevezethetjük ha óhajtjátok.