Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: APURIMAC Dátum október 18, 2010, 09:05:03
SZÉP, NAPOT MINDENKINEK!!! Tisztelettel, csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a napi fogadáskínálat mikor, hány órakor frissül??? Várom TISZTELETTEL válaszukat!!! Előre is köszönöm-  APURIMAC -. Üdvözlöm, az összes Sportfogadót!!!...

APURIMAC: te most pontosabban melyik műsorra érted? Tippelni simán lehet most is.

üdv!

Neken csak annyi ?-eim lennének hogy aki a haladó tippjátékban szerepel annak csak az unibetől lehet oddsot venni? és aki a bet365től vesz annak a tippnek mi a sorsa?

Idézetet írta: ROCCSA Dátum október 20, 2010, 18:30:48
üdv!

Neken csak annyi ?-eim lennének hogy aki a haladó tippjátékban szerepel annak csak az unibetől lehet oddsot venni? és aki a bet365től vesz annak a tippnek mi a sorsa?

Ilyen kikötés nincs. Mindkét tippjátékban mindkét irodától lehet oddsokat venni.


Jól látom, hogy ettől a naptól újra az [ex]expekt[/ex], unibet kettőstől kell venni a tippjáték oddsait?

Idézetet írta: Titti7 Dátum november 02, 2010, 16:09:24
Jól látom, hogy ettől a naptól újra az [ex]expekt[/ex], unibet kettőstől kell venni a tippjáték oddsait?

Igen, amint időm engedi le is írom, hogy mik a követelmények.  ;)

Tippjáték újdonságok novembertől:

Novemberben a nyeremények a következőek lesznek:


A kezdő tippjáték nyereményei:

1.hely: 40 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés

2.hely: 25 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés

3.hely: 15 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés

4.hely: 10 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés

5-6.hely: 5 euró [ex]Expektes[/ex] számlafeltöltés



A haladó tippjáték nyereményei:

1.hely: 50 euró Unibetes számlafeltöltés

2.hely: 30 euró Unibetes számlafeltöltés

3.hely: 20 euró Unibetes számlafeltöltés

4.-5.hely: 5 euró Moneybookerson keresztül


Ezentúl az oddsokat a következő irodáktól lehet venni: [ex]Expekt [/ex]és Unibet

Ha bármilyen kérdésetek van azt itt feltehetitek.

Sok sikert kívánunk mindenkinek!  :ok:

őőő

igazából lehet rossz helyre írom ezt a kérdést,de tegnap csináltam pár fogadást, mindet egy meccsre, volt egy sima 1x2,egy over meg egy ht/ft, és egy nem lő gólt. namost én elolvastam a szabályokat és nem találtam benne ilyet hogy egy meccsre csak egy tippet lehet megjátszani... ok lehet én vagyok a sügér :) de akkor miért az 1.14es oddsot kellett meghagyni,amikor az összes jó lett,és a nem lő gólt pl (debrecen) 1.88 az unibet oldaláról néztem meg (én is meglepődtem)... meg a többi mind ki lett húzva?   :redchug:

Idézetet írta: nl7x Dátum november 05, 2010, 16:31:51
őőő

igazából lehet rossz helyre írom ezt a kérdést,de tegnap csináltam pár fogadást, mindet egy meccsre, volt egy sima 1x2,egy over meg egy ht/ft, és egy nem lő gólt. namost én elolvastam a szabályokat és nem találtam benne ilyet hogy egy meccsre csak egy tippet lehet megjátszani... ok lehet én vagyok a sügér :) de akkor miért az 1.14es oddsot kellett meghagyni,amikor az összes jó lett,és a nem lő gólt pl (debrecen) 1.88 az unibet oldaláról néztem meg (én is meglepődtem)... meg a többi mind ki lett húzva?   :redchug:

Szia

Benne van a szabályzatban...

"Egy mérkőzésre, vagy sporteseményre csak egy tippet adhatsz (nem tippelhetsz arra, hogy egy mérkőzésen a Barcelona nyer, s egy másik tippeden, hogy a Barcelona mérkőzésén több, mint 2 gól születik vagy hasonlók)."

És azért az 1.14-es oddsot vették figyelembe, mert azt a tippet adtad le először a találkozóra.


 ;D ;D ;D Ez az én formám

köszi a választ,peace :beerchug:


Üdv!
Az 49610-s számú tippemnél csak a kiértékelés után vettem észre, hogy rosszul írtam be a tippet, a vendég győzelem helyett a hazait írtam, de a szorzó amit beírtam az a vendég győzelemre vonatkozó volt. Gondolom utólag már nem lehet javítatni a tippet. A kérdésem az lenne, hogy a kiértékelésnél csak a tippet veszitek figyelembe, vagy a hozzátartozó szorzót is, mert ha mindkettőt, akkor ebben az esetben véleményem szerint törölni kellene.

hello

bolton tottenham meccset tippelés utan vettem csak észre,hogy elkezdték,esetleg kitudnatok torolni,hogy tudjak uj 5. meccset rakni helyette?:)
elnezest a hibamert

Sziasztok!

ID: 49709 tippemnél sajnos a kimenetelt rosszul adtam meg, mint az az oddsból is látszik, csak '2' helyett '1' ment a tippre. A tipp maga nyertes lett volna, de hibámat sajnos csak a kiértékelés után vettem észre. Lehetséges lenne ezt a tippet töröltnek értelmezni?
Előre is köszönöm!