Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Haladó Tippjáték Infó:

Januártól a haladó tippjátékban egy játékos három havonta csak egyszer részesülhet Unibetes számlafeltöltésben.

Ez a kikötés már a januári tippjátékra is vonatkozik, így akik az elmúlt három hónapban nyertek azok egy esetleges januári siker által nem részesülnek Unibetes számlafeltöltésben, viszont nem kell szomorkodni, mert erre is kitaláltunk egy alternatívát.

Erről többet itt olvashattok:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=5780.0


Még egy újdonság:

Februártól a kiesési határ változik:
- kezdő tippjátéknál: -59 alatt esnek ki a játékosok
- haladó tippjátéknál -49 alatt esnek ki

Milyen szabály vonatkozik a rossz dátummal beküldött tippekre?
Be kell küldeni újra?

Idézetet írta: naplopó Dátum január 10, 2011, 18:39:11
Milyen szabály vonatkozik a rossz dátummal beküldött tippekre?
Be kell küldeni újra?

Beküldheted újra, vagy kéred hogy a már megtett tipp dátumát cseréljük ki, viszont lényeges, hogy ez a mérkőzés megkezdése előtt történjen.

Februártól a kiesési határ változik:
- kezdő tippjátéknál: -59 alatt esnek ki a játékosok

-59 pont, vagy vesztett fogadás?


Idézetet írta: beaviske2 Dátum január 11, 2011, 00:51:19
Februártól a kiesési határ változik:
- kezdő tippjátéknál: -59 alatt esnek ki a játékosok

-59 pont, vagy vesztett fogadás?



Pont.

-31.8 pontom van kezdő tippjátékban, a nevem át van húzva. nem tudok tippet rakni. (Hiba: Nincs elég pontszámod ehhez a tipphez!) üzenettel.          :o     kiestem?

kicsit szedet vedet vagyok látom februártol vannak változások. akkor kiestem....

Üdv ismét. Az lenne a kérdésem, hogy a kezdő tippjátékban bármelyik sporteseményre lehet tippelni ami az expekt.com oldalon megtalálható? Mert irtó kevés esemény van az ujj tipp beküldése fül alatt.

Idézetet írta: beaviske2 Dátum január 13, 2011, 12:31:35
Üdv ismét. Az lenne a kérdésem, hogy a kezdő tippjátékban bármelyik sporteseményre lehet tippelni ami az expekt.com oldalon megtalálható? Mert irtó kevés esemény van az ujj tipp beküldése fül alatt.

Tippjáték Szabályzat:

"Mire lehet tippelni?

A tippjátékban a következő sportágakra lehet tippelni:

1. Futball (SfStats-on szereplő bajnokságok/kupák)
2. Kosárlabda (SfStats-on szereplő bajnokságok/kupák)
3. Kézilabda (SfStats-on szereplő bajnokságok/kupák)
4. Jégkorong (SfStats-on szereplő bajnokságok/kupák)
5. Tenisz (ATP, WTA, Davis Kupa, Challenger turnékra nem lehetséges)
6. Baseball (MLB)
7. Amerikai Foci (NFL)
8. Forma1
9. Motorversenyek (125cc, 250cc, MotoGP)

Egy mérkőzésre, vagy sporteseményre csak egy tippet adhatsz (nem tippelhetsz arra, hogy egy mérkőzésen a Barcelona nyer, s egy másik tippeden, hogy a Barcelona mérkőzésén több, mint 2 gól születik vagy hasonlók)."

Sziasztok!

A kezdő tippjátékot most szeretném elkezdeni,de egy olyan problémám van,hogy kosár under/overt szeretnék játszani, de csak a végeredményre látom az oddsokat, az under/overre nem.Vki meg tudná mondani,hogy hol tudom megnézni?Köszi!

Idézetet írta: montini Dátum január 19, 2011, 17:37:44
Sziasztok!

A kezdő tippjátékot most szeretném elkezdeni,de egy olyan problémám van,hogy kosár under/overt szeretnék játszani, de csak a végeredményre látom az oddsokat, az under/overre nem.Vki meg tudná mondani,hogy hol tudom megnézni?Köszi!
Hello

Neked kell beírnod az oddsot a unibet/expekt kínálatából. Attól függ melyik irodát választod a listából.

Akkor magyarán csak az unibet/expekt oldalán megnézem mi a line és az odds a meccsre, és beírom!?Köszi szépen a segítséget! :beerchug:

Idézetet írta: montini Dátum január 19, 2011, 17:44:26
Akkor magyarán csak az unibet/expekt oldalán megnézem mi a line és az odds a meccsre, és beírom!?Köszi szépen a segítséget! :beerchug:
Igen, pontosan. Nincs mit.

Köszi.Még egy olyan kérdés,hogy az aktuális hónapban, mínusz hány pontnál esik ki 1 játékos?Ezt nem találtam sehol.

Idézetet írta: montini Dátum január 19, 2011, 17:49:56
Köszi.Még egy olyan kérdés,hogy az aktuális hónapban, mínusz hány pontnál esik ki 1 játékos?Ezt nem találtam sehol.
Januárban még -29 pont, de februártól -59 pont a kiesési határ a kezdő tippjátékban.