Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fontos Információ:


Februártól változik a kiesési határ:

- kezdő tippjátéknál: -59 alatt esnek ki a játékosok
- haladó tippjátéknál -49 alatt esnek ki

Tisztelt urak megváltozott a felhasználói nevem mert zárolták az EXPEKT-es számlám, így újból kellett regisztrálnom egy új felhasználói névvel !!! Az új felhasználói nevem - 19590612apa--- lett, kérem ezt vegyék figyelembe ha, netán BÓNUSZ-t, FELTÖLTÉST- nyernék a tippjátékon!!! Köszönöm a segítségüket!!! Tisztelettel--. APURIMAC-. SOK SIKERT MINDENKINEK !!!

Elég lett volna ha az azonosítóknál átírod a számot...
(Expektnél nem a felhasználónév kell, hanem az azonosítószám)

KÉRDÉS:

Azok, akik nem részesülhetnek Unibetes feltöltésben a haladó tippjátékban, de mondjuk valahol az elején végeznek, azoknak is kell feltölteni képet unibetes fogadásról?

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 16, 2011, 14:25:21
Hello, én azt szeretném megtudni, hogy a halado tippjáték és a kezdő tippjáték kozott csak annyi a kulonbség, hogy 25 hozzászolás kell az elmúlt honapban, a haladonál?? Előre is koszonom.  :cya:

A haladó tippjátékba valóban úgy kerülsz be, ha az előző hónapban volt minimum 25 hozzászólásod, illetve más a szponzor, s más a nyeremény is.

KÉRDÉS:

Azok, akik nem részesülhetnek Unibetes feltöltésben a haladó tippjátékban, de mondjuk valahol az elején végeznek, azoknak is kell feltölteni képet unibetes fogadásról?


Idézetet írta: oakland23 Dátum február 17, 2011, 17:40:52
KÉRDÉS:

Azok, akik nem részesülhetnek Unibetes feltöltésben a haladó tippjátékban, de mondjuk valahol az elején végeznek, azoknak is kell feltölteni képet unibetes fogadásról?



TERMÉSZETESEN  ;D

Buta vagyok, nem vak  :D

Köszi a választ   ;)

Nagyon fontos infó:

Április 1-től a tippjátéknak új felülete lesz, így arra kérlek benneteket, hogy előre most ne tippeljetek, mert azok a tippek el fognak veszni.

Holnap reggel felkerül az új felület, s utána lehet tippelni.

Köszi a megértést, s elnézést azoktól akik már előre tippeltek.

Szia Milan!
Feltöltöttem a márciusi expekt fogadást igazoló képet a kezdő tippjátékhoz,viszont ha ellenőrzésként ráklikkelek a "feltöltve" feliratra,egy régi tobet-es kép nyílik meg.Remélem azért a márciusi is átment,légy szíves nézd majd meg,ha ráérsz!Nem volna jó ezért elbukni az esetleges nyereményt!
Köszönöm szépen!
                  -Lev-

Idézetet írta: lev Dátum március 31, 2011, 20:26:52
Szia Milan!
Feltöltöttem a márciusi expekt fogadást igazoló képet a kezdő tippjátékhoz,viszont ha ellenőrzésként ráklikkelek a "feltöltve" feliratra,egy régi tobet-es kép nyílik meg.Remélem azért a márciusi is átment,légy szíves nézd majd meg,ha ráérsz!Nem volna jó ezért elbukni az esetleges nyereményt!
Köszönöm szépen!
                  -Lev-

Megvan.  ;)

Feldolgoztam az összes tippet. Ha valakinek van valami gondja, az akkor szóljon.

Fent van az új tippjáték felület, elméletileg lehet tippelni is. Ez még mindig fejlesztés alatt áll, tehát hibák előfordulhatnak, valamint van ami még nem működik! :beerchug:

Egy kérdés az elején: A korábbi hónapok információi (tippek, ranglista stb.) látható lesz majd?

És egy kis kritika, vélemény: Nekem jobban tetszett a korábbi szisztematika. Jóval több fogadási opció volt az egyes eseményekre és előre (a következő napokra) is lehetett tippet megadni, valamint külön varázsa volt (számomra legalábbis) az oddsok válogatásnak. Fogadói szempontból talán az egyetlen előny, hogy nem lehet az oddsokkal manipulálni, és aki nem szeret írni, neki most elég kattingatni az esemény kiválasztásánál.

Idézetet írta: rosco Dátum április 01, 2011, 11:15:56
Egy kérdés az elején: A korábbi hónapok információi (tippek, ranglista stb.) látható lesz majd?

És egy kis kritika, vélemény: Nekem jobban tetszett a korábbi szisztematika. Jóval több fogadási opció volt az egyes eseményekre és előre (a következő napokra) is lehetett tippet megadni, valamint külön varázsa volt (számomra legalábbis) az oddsok válogatásnak. Fogadói szempontból talán az egyetlen előny, hogy nem lehet az oddsokkal manipulálni, és aki nem szeret írni, neki most elég kattingatni az esemény kiválasztásánál.

Első kérdésedre a válasz: igen, ez látható lesz.

Ami a véleményed illeti: ahány ember, annyi féle. Elég sok gond volt a korábbi tippjátékkal...gondolj csak arra, hogy hányan helytelen oddsot írtak be + éjszaka volt egy csomó gond a mérkőzések időpontjával stb. stb.