Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Új Tippjáték Felület - Vélemény!

Arra kérlek benneteket, hogy mondjátok el a véleményeteket a tippjáték legújabb felületével kapcsolatban!
Mi tetszik, mi nem? Mire lenne még szükség.

Próbáljuk majd úgy alakítgatni, hogy jó legyen mindenki számára...bár általában nagyok az igények és változóak.  ;D

Sok sikert mindenkinek!  :beerchug:

Szerintem az eseményeket abc sorrendbe kéne rakni mert jobban átláthatóbb lenne és könnyebben lehet keresgetni.

Idézetet írta: Etoo Dátum április 01, 2011, 11:54:33
Szerintem az eseményeket abc sorrendbe kéne rakni mert jobban átláthatóbb lenne és könnyebben lehet keresgetni.

Ez nagyon így van. Például az angoloknál van vagy 5 osztály, mind másfelé. Az abc sorrend tényleg ésszerű lenne.

Idézetet írta: Milan Dátum április 01, 2011, 11:43:40
Első kérdésedre a válasz: igen, ez látható lesz.

Ami a véleményed illeti: ahány ember, annyi féle. Elég sok gond volt a korábbi tippjátékkal...gondolj csak arra, hogy hányan helytelen oddsot írtak be + éjszaka volt egy csomó gond a mérkőzések időpontjával stb. stb.

Az szuper, hogy látható lesz a korábbi tipplista, legalább át tudom számolni a márciusi tippjeimet. 8)

Akkor, amit javaslok az az eseményekhez tartozó fogadási lehetőségek bővítése (pl. legalább dupla esély, szett hendikep, gém hendikep, gém under/over) és hogy lehessen későbbi napokra is fogadásokat megtenni.

Idézetet írta: rosco Dátum április 01, 2011, 12:08:17
Az szuper, hogy látható lesz a korábbi tipplista, legalább át tudom számolni a márciusi tippjeimet. 8)

Akkor, amit javaslok az az eseményekhez tartozó fogadási lehetőségek bővítése (pl. legalább dupla esély, szett hendikep, gém hendikep, gém under/over) és hogy lehessen későbbi napokra is fogadásokat megtenni.

Most is lehet rosco, előre tippelni. Plusz: dupla esély is van.

Itt a legújabb szabályzat:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=2675.0

Ha valakinek hozzáfűznivalója van, akkor az írjon ide.

Idézetet írta: Milan Dátum április 01, 2011, 12:09:12
Most is lehet rosco, előre tippelni. Plusz: dupla esély is van.

Igaz, lehet későbbi eseményekre is fogadni, csak az tévesztett meg, hogy az új felületen nem láttam a naptárt, ez így ok is. Ami a dupla esély illeti, ahol van az remek, még kéziben kellene és szintén a kézinél hendikep, valamint a teniszt felturbózni legalább a torna második felében azokkal, amiket írtam: gém vagy szett hendikep, gém under/over.

Lesznek még új fogadási tipusok nemsokára, épp dolgozok rajta. A rendezés is meglesz.

Az új felület nagyon jól áttekinthető, és tényleg sokkal kényelmesebb így megadni a tippeket. Egyetértek a bajnokságok összerendezésével az országok szerint, és javaslom, hogy a fogadási választék (egy-egy eseményre) egyezzen meg a fogadóirodák választékával. (pl Unibet). Ez kb. az, amit Rosco is javasol. 

Sziasztok!
Beküldtem most 5 tippet mára, aztán egy sem jelenik meg a függgő tippjeimnél.
Ez így ok, vagy valami hiba van?
Mindegyiket max téttel tettem. Lehet ez a baj? Mondjuk se az első, se az utolsó nem jelenik meg.

Idézetet írta: syl5 Dátum április 02, 2011, 16:45:13
Sziasztok!
Beküldtem most 5 tippet mára, aztán egy sem jelenik meg a függgő tippjeimnél.
Ez így ok, vagy valami hiba van?
Mindegyiket max téttel tettem. Lehet ez a baj? Mondjuk se az első, se az utolsó nem jelenik meg.

Saját adatlapodnál sem látod a tippjeidet?

Idézetet írta: syl5 Dátum április 02, 2011, 16:45:13
Sziasztok!
Beküldtem most 5 tippet mára, aztán egy sem jelenik meg a függgő tippjeimnél.
Ez így ok, vagy valami hiba van?
Mindegyiket max téttel tettem. Lehet ez a baj? Mondjuk se az első, se az utolsó nem jelenik meg.

Nálam Új tippek+Adatlapom kombinációval előhozza

Most már működik a tipplista is.

helló!
a tippjátékban a Cowdenbeath - Ross County meccset kétszer raktam, az egyiket vedd ki majd légyszi.
köszi.
tonijani

Tippjáték - Végső Győztesre fogadás

A tippjátékban nem lehet a végső győztesre tippelni, ezért a hasonló tippek törölve lesznek.