Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretném kérdezni, hogy lesz bővítés a leadható tippek típusa között? Mert nekem ez így karcsú. Persze ha azt mondjátok ezt kell szeretni, akkor ezt fogom... De jó lenne legalább közel annyi tipp-típus, mint a régi verziónál.
Konkrétan a hc hiányzik... Lehet hogy van olyan mérkőzés ahol most ott van, de azok közül amiket tenni akartam még egy helyen sem volt...  :'(

szumos: megnézem, eddig azért nem került be, mert az asian handicapet még nem tudtam kiszűrni. Amint rájövök bekerül :)

Tesztként a következő frissitésnél bekerül a hc fociban.

Kössz vmlinuz!
Le vagyok kötelezve, lövöldözhetek majd tovább!  :D

Ha má' gyereknap, én is kívánnék:
Angol III-ban, azaz a League One-ban csak háromesélyre lehet tippelni jelenleg. Nekem konkrétan over/under kéne  :D




Feldogoztam az összes eddigi tippet. Ellenőrizzétek le, s ha van valami gond, akkor szóljatok.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum április 06, 2011, 09:05:20
Feldogoztam az összes eddigi tippet. Ellenőrizzétek le, s ha van valami gond, akkor szóljatok.  :beerchug:

Szólok. A kezdőből tegyetek át légyszíves a haladóba, mivel Juvefanatic nagyon elhúzott.  :D
Viccet félretéve, márciusban megvolt a 25 hozzászólásom ==> http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=6427.0

Idézetet írta: benson Dátum április 06, 2011, 09:44:58
Szólok. A kezdőből tegyetek át légyszíves a haladóba, mivel Juvefanatic nagyon elhúzott.  :D
Viccet félretéve, márciusban megvolt a 25 hozzászólásom ==> http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=6427.0
Valami hiba miatt nem kerültél át, pedig benne vagy a listában. Utánanézek.

Engem az érdekelne hogyan lehet következő napra is rakni.Mert ugye van a napi 5 limit. Ezt mára ki is használtam,de szeretnék az éjjeli nhl-ekre is fogadni(ami ugye éjfél után lesznek,vagyis holnap) de nem enged a rendszer mert meg van a maximális napi fogadási lehetőség.De az nhl-ek nyilvánvalóan már holnap vannak.

Ezt elfelejtettem kiirni, de a nap GMT szerint számit! Tehát 0:00 GMT-től 23:59 GMT-ig. Az NHL mérkőzések nagy része még általában ugyanarra a napra esik, ha éjjel 2 óra előtt játszódik le.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 06, 2011, 10:09:14
Valami hiba miatt nem kerültél át, pedig benne vagy a listában. Utánanézek.

Átkerültem, köszi!  :cya:

Rendben, így már érthető :) Köszönöm :)

Sziasztok! Lehet feltették már ezt a kérdést korábban, vagy pedig benne van a szabályzatban ( én speciel nem láttam), de egy mérkőzésre fel lehet adni több tippet? pl. over/under és végeredmény
Előre is köszönöm!

#253 április 06, 2011, 19:37:54, csacsa44
Szia BvB_09!

Nem lehet.

Üdv,

csacsa

"Napi tipp - Szabályok:

1. Minden tippelő naponta maximum 5 tippet játszhat (ez arra a napra vonatkozik amikor a mérkőzés zajlik). pl. tippjeinket előre is megtehetjük, mondjuk egy hétre, de ügyelnünk kell, hogy a megadott napokra ne legyen több, mint 5 tippünk.
2. Egy mérkőzésre csak egy tippet lehet tenni (pl. ha tettél egy tippet a Milan - Inter mérkőzésre, akkor arra a mérkőzésre nem tehetsz egy másikat)3. A megtett tippeket nem lehet kicserélni!
4. A megadott tét nagyságát nem lehet kicserélni"

Köszönöm szépen csacsa! Ez elkerülte a figyelmem.