Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én a Tippjáték- Általános részvételi feltételek- 6.pont alatt írtakról kérdeznék!
Miért és milyen képet töltsek fel?
Ha nem teszek azon az oldalon tippeket (pl:expect) akkor nem részesülhetek a nyereményben?
Köszönöm!

Idézetet írta: Dyrol Dátum április 07, 2011, 08:47:53
Én a Tippjáték- Általános részvételi feltételek- 6.pont alatt írtakról kérdeznék!
Miért és milyen képet töltsek fel?
Ha nem teszek azon az oldalon tippeket (pl:expect) akkor nem részesülhetek a nyereményben?
Köszönöm!

Itt a válasz:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=1829.0

Ha nincs kép, akkor nincs nyeremény.

A képen egy nyert mixnek kell lenni?

csak nem értem hogy miért van erre szükség:(

Idézetet írta: Dyrol Dátum április 07, 2011, 09:44:42
A képen egy nyert mixnek kell lenni?

Nem, vesztes fogadás is megteszi.

Idézetet írta: Dyrol Dátum április 07, 2011, 09:48:31
csak nem értem hogy miért van erre szükség:(

Azért, mert az iroda a szponzor.


az expecten nincs fent pénzem, szal ha ott nem tudok fogadni akkor semmit nem ér ez a játék?

Idézetet írta: Dyrol Dátum április 07, 2011, 10:52:16
az expecten nincs fent pénzem, szal ha ott nem tudok fogadni akkor semmit nem ér ez a játék?

Dehogynem. Erkölcsi elismerés!  ;)
Ha csak a nyereményre hajtasz, akkor viszont tényleg felesleges tippelgetned, ha hó végéig nem tudsz fogadni az irodánál.

Köszi szépen, értelek:)

Hello érdeklődnék hogy csak nálam nincsenek egy ideje kiértékelve a meccsek vagy másnál is?Vagy esetleg valami baj van?Válaszokat előre is köszönöm!!! :great:

Nem kell aggódni, nálam sincsenek kiértékelve a meccsek. Valami gond van az org-on?

Idézetet írta: riverside Dátum április 15, 2011, 16:22:32
Nem kell aggódni, nálam sincsenek kiértékelve a meccsek. Valami gond van az org-on?

Az org-on csak akkor lenne gond, ha nem lennének fórumozók, de ez szerencsére nem így van. :) Ezt a kiértékelősdit meg Milánék biztosan mihamarabb megoldják, no para.

Latzka te nem mai csóka vagy itt, úgyhogy ha te azt mondod akkor elhiszem. Jó lenne ha ez megoldódna, mert ez így egy kicsit gáz.

Hát tényleg gáz, hogy nem lehet taktikázni... :) Nah, de sebaj...hamarosan meg lesz oldva a gond.  :ok:

Egész megbarátkoztam az új tippjáték felülettel, de van pár dolog, amin lehetne változtatni.
Például most nézem a kézi BL-t, és van rá 1x2, meg páros páratlan...
az 1x2 rendben, az alap, de kérdem én, mi a fenének a páros/páratlan???
Ahogy szoktam nézegetni a beküldött tippeket, én nem emlékszem, hogy valaki játszott volna ilyet. Helyette el tudnék képzelni egy hendis fogadási lehetőséget, vagy egy gólok számát...

Ugyanígy most például az NB1-re sincs over under, holott bizonyított dolog, hogy az a második legnépszerűbb fogadási opció! Sőt sok helyen előrébb helyezik a háromesélynél.

Na csak egy észrevétel, nem több.