Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv ! Német Bundesliga I-ben miért nincs mindkét csapat gólt lő lehetőség?

Idézetet írta: Punter Dátum április 16, 2011, 18:19:56
Üdv ! Német Bundesliga I-ben miért nincs mindkét csapat gólt lő lehetőség?

A közölt lista nem saját, hanem egy adott irodától van. Ha egy fogadási típus nincs fent az adott irodánál, akkor nálunk sem fog megjelenni.

Idézetet írta: Milan Dátum április 16, 2011, 18:28:38
A közölt lista nem saját, hanem egy adott irodától van. Ha egy fogadási típus nincs fent az adott irodánál, akkor nálunk sem fog megjelenni.

Köszi a választ Milan!

Viszont tippelni se mernék, hogy melyik iroda listája lehet, ahol egy top bajnokság egyik népszerű fogadási típusa nincs fent a kínálatukban.Fura, hogy pont az maradt ki, mert más bajnokságoknál van ilyen ehetőség, de nem néztem végig.

Feldolgoztam a tippjátékban a tippeket. Ha találtok hibát, akkor szóljatok!

További sok sikert.  :beerchug:

Új tippjáték:

Hamarosan véget ér az első tippjáték amely az új rendszer szerint működik.

Mi az általános vélemény? Jobb ez így? Mit kellene még tennünk, hogy jobb legyen?

Várjuk a véleményeteket.

További sok sikert, s akik még versenyben vannak, azoknak sikeres hajrát!  :beerchug:

Kezdem megszokni az új rendszert és komolyabb problémám sincs vele csupán a tenisznél hiányolom az alatt/felett és a szett hendikep fogadásokat.

Szerintem határozottan jobb. Sokkal kisebb az esély arra, hogy elkúrjunk valamit. Nem lehet fals oddsokkal operálni, ami szintén király.

Most hogy egy két típus itt-ott hiányzik, hát egye fene. Abból főzünk, ami van!  :ok:

Röviden: :great:

Sokkal jobb lett, még az is lehet,hogy a végén így rászokok a játékra !
Engem rendesen visszatartott,hogy olyan béna vagyok, hogy szinte képtelen voltam a korábbi rendszerben tippelni,mert valamit mindig elrontottam(többnyire az oddsznál a "központozást").
A magamfajta bénáknak jobb ez a bolondálló kivitel !  :cya:

Ezen szorzók szerint, egy 6-3, vagy 11-0 nem is olyan elképzelhetetlen? ;)
Melyik irodától vannak a tippjáték a oddsai?

Idézetet írta: tomiszi Dátum április 29, 2011, 13:44:28
Ezen szorzók szerint, egy 6-3, vagy 11-0 nem is olyan elképzelhetetlen? ;)
Melyik irodától vannak a tippjáték a oddsai?

0-0-ra nem gondoltál?

Idézetet írta: Milan Dátum április 29, 2011, 13:49:27
0-0-ra nem gondoltál?

Miért gondoltam volna, mikor az ott a felsorolásban? Tehát nem tartozik a más eredményhez.

Idézetet írta: tomiszi Dátum április 29, 2011, 23:22:56
Miért gondoltam volna, mikor az ott a felsorolásban? Tehát nem tartozik a más eredményhez.

Vak vagyok, s nem láttam, hogy ott a listában a 0-0.

Hello!Csak érdeklődnék az Áprilisi nyeremények körülbelül mikor lesznek jóváírva a számlán?Válaszokat előre is köszönöm! :cya:

Idézetet írta: Carlos66 Dátum május 06, 2011, 08:07:36
Hello!Csak érdeklődnék az Áprilisi nyeremények körülbelül mikor lesznek jóváírva a számlán?Válaszokat előre is köszönöm! :cya:

A nyertesek listáját átküldtem, s hamarosan megkapjátok.