Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megkérek minden játékost, hogy ne küldjön be még tippeket júliusra! Holnaptól lecserélem a forrást, és ezek a tippek el fognak tűnni!

Július 1-től a tippjátékban szereplő fogadási ajánlat az Unibettől lesz! Ez sokkal pontosabbnak tűnik a jelenleginél és bővebb is az ajánlat. Az elején kisérleti stádiumban lesz, igy ha hiányoltok valamilyen fogadási tipust, akkor szóljatok.



Folyamatos a fejlesztés gratulálok !   :beerchug:  :great:   :great:

Nekem szétcsúszva jelenik meg a tippjáték felülete. Két böngészővel is néztem. Másnak is így van?

Nekem most firefox alatt igen. Amikor a friss tippeket akarom nézni, akkor szét van csúszkálva, de nem vészes. Tippeket viszont minden gond nélkül tudok beküldeni, szóval addig nincs baj.

A mai foci választék nagyon hiányos. Szinte egy ország bajnoksága sincs fenn a meccsek között. Másnál is ez a helyzet?

Idézetet írta: Winger Dátum július 02, 2011, 13:56:56
A mai foci választék nagyon hiányos. Szinte egy ország bajnoksága sincs fenn a meccsek között. Másnál is ez a helyzet?
Minden bizonnyal igazad van és másnál is ez lehet a helyzet.
Ezt csak abból gondolom, hogy most végeztem a tippek értékelésével és egyetlen tipp sem érkezett a norvég és a svéd meccsekre.

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 03, 2011, 07:49:50
Minden bizonnyal igazad van és másnál is ez lehet a helyzet.
Ezt csak abból gondolom, hogy most végeztem a tippek értékelésével és egyetlen tipp sem érkezett a norvég és a svéd meccsekre.
A mai választékban sincsenek meg a nemzeti bajnokságok mérkőzései! Ez nem fog változni? Véglegesen ilyen lesz a kínálat?

Idézetet írta: Winger Dátum július 03, 2011, 13:07:18
A mai választékban sincsenek meg a nemzeti bajnokságok mérkőzései! Ez nem fog változni? Véglegesen ilyen lesz a kínálat?
Nem, nem. Viszont ebbe csak vmlinuz tud belenyúlni.

ez így nagyon szegényes :crazy:
könyörgöm vmlimuz nyúlj bele, nyúlj bele.  ;)

Minden elismerésem az oldalé, de én ebből a bővebb Unibetes kínálatból nem sok mindent látok...
Focira alig lehet fogadni.

Mikor lesz kb. megoldva? ???

Irjátok le kérlek, melyik bajnokságok hiányoznak.