Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A mai meccsek közül az alábbiak hiányoznak: Dél-Korea Ligakupa, Izland, Japán (mindkét Liga) Kina, Lett, Norvégia, Svédország, Szingapur,

Hiányzik továbbá az éjszakai meccsek közül a brazil bajnokság, valamint az USA bajnokságai.


Köszönjük most már tökéletes  :great: :beerchug:



Tisztelt Sporttársak!

Július 22. és július 29. között előfordulhat, hogy a Tippjátékba érkező tippeket csak a következő nap esti óráiban fogom tudni feldolgozni.
Természetesen ez semmít nem befolyásol a játék menetén, csak úgy gondoltam illik értesíteni azon játékosokat, akik hozzászoktak a reggeli friss eredményekhez. Az Spf Kupát és a GB Ligát mindenféleképpen feldolgozom a hajnali órákban. A késlekedés csak és kizárólag a Tippjátékra vonatkozik majd, de ez sem törvényszerű csak a fenti időszak alatt előfordulhat.
Megértéseteket köszönöm!

Várda64  :cya:

Hát ... Igen  :great: szupi az oldal !!!
- A reggeli cigi ; kávé mellé már nélkülözhetetlen számomra.

:beerchug:

 ::) Hmmm.. Elösször is szeget ütött valami a fejemben, és meg szeretném osztani. Amolyan BLOG -formában.
-Másodszor úgyis gyarapítanom kell a hozászólásaimat, mivel évek óta itt vagyok a sportfogadás.org -on,
de jelenleg a kevés hozzászólásaim miatt nem léphetek fel a csetre.

Szóval szeretek fogadni...  ;) (minuszos nem vagyok) -de plusszos sem.
Ennek kapcsán szeretnék egy képet mutatni bizonyiték gyanánt egy elég kemény hónaprol.

http://imageshack.us/photo/my-images/846/fogadas.jpg/

(rengeteg tétem volt)

Na tehát... végül is tömören.. Elsősorban hobby-bol és a bankrollom növelése céljából játszottam a "tippjátékot". Ez a napokban megváltozott. Mostantól  nagyon hasznos , és nagyon FONTOS !
saját szavaimmal élve: statisztikának tekintem, amit párhuzamossan összekötök a valós fogadásaimmal.
(ez persze nem azt jelenti hogy megjátszok valós pénzzel mindent amit a tippjátékban)

-De!
Egész biztos vagyok benne ha megszünne a tippjáték, hatalmas űr keletkezne számomra.
Amit nagyon nehezen, vagy szinte sehogy nem tudnák pótolni, szoftverrel, vagy más módon. pl.: pappír ceruza....

Összeségében: ha a késöbbiekben komolyabb nyereményem lessz, azt nagyban köszönhetem majd a tippjátéknak.  :angel:

:cya:


Örvendünk, hogy számodra, s remélhetőleg más számára is fontos a tippjáték.  :great:

Fontos információ:

Annak következtében, hogy Szeptember 30 és Október 2 közt zajlik a Sportfogadas.org fórumtalálkozó, ezért a tippek feldolgozása egy picit csúszni fog, s a szeptemberi tippjáték nyerteseit, hétfőn, október 3-án hirdetjük ki.

Köszönjük megértéseteket.

További sok sikert kívánunk!  :cya:

sziasztok!
segítségeteket szeretném kérni.
most nyertem először feltöltést az expektre.
milyen szabályok vonatkoznak a tippjátékban szerzett pénz megforgatására?
előre is kösz az infot :beerchug:

sziasztok!
írtam az expekt ügyfélszolgálatának a bónusszal kapcsolatban.
gondoltam felteszem a választ a fórumra, talán segít a játékostársaimnak is.
,,Tájékoztatjuk, hogy az ingyenes fogadási lehetőségeket nem lehet kombinált fogadásokra használni, csak akkor, ha az első letét már megtörtént.
A kapott bónusz feloldásához és kifizetéséhez azt legalább 1,5 eséllyel, háromszor meg kell forgatnia, különböző eseményeken, egy vagy több fogadással."
én ezt a köv. képen értelmezem
1) ha már volt befizetés, akkor lehet kombit is fogadni.
2) csak a bónusz összegét kell megforgatni 3-szor, vagyis 3*40 eurot az én esetemben.
3) nem kötelező egy fogadásra feltenni a 40 euro összeget.

jól értelmezem?  :D



Hali.
Szerintem nem így van mivel nálam 1x kellett megforgatni a kapott összeget és már a kivehető résznél volt. Így szerintem a kapott összeget elég 1x megforgatni. Legalábbis nálam igy volt! Valamint én nekem 1,5 ös odds alatt volt és igyis azt irja hogy lehívható lenne!

Megérkezett a pénz a expektre! Igaz 270 Ft-tal számolták az eurót, a mostani 297 Ft-s árfolyam helyett, de nem telhetetlenkedek! Köszönöm!