Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia!
Brazil2 eseményre amely 00.30-kor kezdődött pontosan nem tudom melyik nap volt.

Idézetet írta: nyanyi Dátum október 21, 2011, 19:08:52
Szia!
Brazil2 eseményre amely 00.30-kor kezdődött pontosan nem tudom melyik nap volt.

Akkor azért nem engedte. Éjjel 2 óráig még az előző nap számít, s utána nullázódik.

Szia! Az iránt érdeklődnk hogy lehet e egy max két napot csúszni a képfeltöltéssel.Ugyanis csütörtökön tudtam csak utalni a moneybookersre banki átutalással aminek az átfutsi ideje átlagban 2-3 nap csak azt feletettem ki a dologból hogy holnap van a hónap utolsó napja viszont munkaszüneti nap lesz s nem tartom valószínűnek hogy megérkezik a pénz az MB számámra.Van e kis türelmi idő vagy a havi versenyen buktam ezzel a nyereményjogosultságot.Természetesen én vagyok a hibás hogy az utolsó pillanatra hagyom a befizetést de gondoltam megkérdezem hátha kapok egy nap türelmi időt. várom válaszod: üdvözlettel gyuszkopeter

Idézetet írta: gyuszkopeter Dátum október 30, 2011, 12:23:22
Szia! Az iránt érdeklődnk hogy lehet e egy max két napot csúszni a képfeltöltéssel.Ugyanis csütörtökön tudtam csak utalni a moneybookersre banki átutalással aminek az átfutsi ideje átlagban 2-3 nap csak azt feletettem ki a dologból hogy holnap van a hónap utolsó napja viszont munkaszüneti nap lesz s nem tartom valószínűnek hogy megérkezik a pénz az MB számámra.Van e kis türelmi idő vagy a havi versenyen buktam ezzel a nyereményjogosultságot.Természetesen én vagyok a hibás hogy az utolsó pillanatra hagyom a befizetést de gondoltam megkérdezem hátha kapok egy nap türelmi időt. várom válaszod: üdvözlettel gyuszkopeter

Szia,

Türelmi idő nincs. Októberi fogadást bizonyító képre van szükség.

Ha az van, akkor van nyeremény, ha nincs, akkor nincs nyeremény.

Fontos információ!

Novembertől a haladó tippjáték nyereményei Moneybookers számlára mennek.

Íme a nyeremények:

1.hely: 25 euró Moneybookerson keresztül

2.hely: 15 euró Moneybookerson keresztül

3.hely: 10 euró Moneybookerson keresztül

4.-5.hely: 5 euró Moneybookerson keresztül

Sok sikert kívánunk!  :beerchug:

+

nem szükséges Unibetes fogadást bizonyító kép feltöltése!

Ezt a logikát nem lehetne átvezetni spf kupára is? Szerintem többen vagyunk, akik nem szívesen fizetnek be ide, csak a bizonyító képért!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 01, 2011, 11:30:11
Ezt a logikát nem lehetne átvezetni spf kupára is? Szerintem többen vagyunk, akik nem szívesen fizetnek be ide, csak a bizonyító képért!
Természetesen bwinre gondoltam.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 01, 2011, 11:30:11
Ezt a logikát nem lehetne átvezetni spf kupára is? Szerintem többen vagyunk, akik nem szívesen fizetnek be ide, csak a bizonyító képért!

Ez egyelőre nem lehetséges.

Értem, csak egy kósza felvetés volt. Hamár az unibet is kiszáll a szponzorációból és a bwin amúgy sem volt részese. Azért kösz az infót Milán!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 01, 2011, 11:47:51
Értem, csak egy kósza felvetés volt. Hamár az unibet is kiszáll a szponzorációból és a bwin amúgy sem volt részese. Azért kösz az infót Milán!

Az Unibet sem száll ki teljesen, csak már nem a haladó tippjáték szponzora.

Idézetet írta: Milan Dátum november 01, 2011, 11:50:44
Az Unibet sem száll ki teljesen, csak már nem a haladó tippjáték szponzora.
Akkor gondolom az azonosítok közé is visszakerül majd.

Ha most jól látom, akkor nekem a haladók között kell versenyeznem? Mivel kezdőt nyertem októberben, így ha a haladók között fizetősre érek be, bár ezt kétlem a sok profi között, akkor csak Skrill nyeremény juthat.

  • Mi alapján indulhat valaki a haladók között?
    Miért jó az ha a haladók között indulhat valaki, hiszen ott kisebbek a nyeremények?
Bárgyú kérdések, belátom, de ha kapok rá választ megköszönöm.

Idézetet írta: riverside Dátum november 01, 2011, 13:00:26
Ha most jól látom, akkor nekem a haladók között kell versenyeznem? Mivel kezdőt nyertem októberben, így ha a haladók között fizetősre érek be, bár ezt kétlem a sok profi között, akkor csak Skrill nyeremény juthat.

  • Mi alapján indulhat valaki a haladók között?
    Miért jó az ha a haladók között indulhat valaki, hiszen ott kisebbek a nyeremények?
Bárgyú kérdések, belátom, de ha kapok rá választ megköszönöm.

Ha megnyered a kezdő tippjátékot akkor még nem jelenti azt, hogy a haladóknál szerepelsz. Ehhez minimum 25 hozzászólásra van szükséged egy adott hónapban.

Bár kisebbnek tűnik a nyeremény, valójában a számok azok eléggé csalósak lehetnek, mivel az Expektes nyereményt ki kell játszani, míg a Skrillen kapott pénzt szabadon felhasználhatod.

Így a Skrilles 25€ többet ér véleményem szerint a 40€-os Expektes számlafeltöltésnél.

Idézetet írta: riverside Dátum november 01, 2011, 13:00:26
  • Mi alapján indulhat valaki a haladók között?
hozzászolás függő (min 25 hozzászólás/hó)
Idézetet írta: riverside Dátum november 01, 2011, 13:00:26

  • Miért jó az ha a haladók között indulhat valaki, hiszen ott kisebbek a nyeremények?
MB-n nem kell megforgtni a pénzt. + egy kicsit presztizs