Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum november 01, 2011, 13:03:29
Ha megnyered a kezdő tippjátékot akkor még nem jelenti azt, hogy a haladóknál szerepelsz. Ehhez minimum 25 hozzászólásra van szükséged egy adott hónapban.

Bár kisebbnek tűnik a nyeremény, valójában a számok azok eléggé csalósak lehetnek, mivel az Expektes nyereményt ki kell játszani, míg a Skrillen kapott pénzt szabadon felhasználhatod.

Így a Skrilles 25€ többet ér véleményem szerint a 40€-os Expektes számlafeltöltésnél.

Köszönöm a gyors választ. Igykeszem helytállni a haladóknál (vagyis a 25 hsz-em megvolt: ) ) is.
Igen így tényleg jobbnak tűnhet egy Skrilles nyeremény, bár ugye azt is feltolnám irodába, úgyhogy nálam olyanmindegy. :)

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 01, 2011, 13:06:19
hozzászolás függő (min 25 hozzászólás/hó)MB-n nem kell megforgtni a pénzt. + egy kicsit presztizs

Köszi a gyors választ Szikla!

Idézetet írta: Milan Dátum november 01, 2011, 13:03:29
Bár kisebbnek tűnik a nyeremény, valójában a számok azok eléggé csalósak lehetnek, mivel az Expektes nyereményt ki kell játszani, míg a Skrillen kapott pénzt szabadon felhasználhatod.

Így a Skrilles 25€ többet ér véleményem szerint a 40€-os Expektes számlafeltöltésnél.

Riverside véleményén vagyok, úgyis megy ez a nyeremény egy irodához és akkor már a 40 csak több, mint a 25; forgatás ide vagy oda.

Természetesen várjuk a szponzorokat a haladó tippjátékhoz... :)

Ajándék lónak ne nézd a fogát!

Én örülök neki, hogy mb-re kapjuk a pénzt.  ;)

Lehet hogy ismét hülye kérdésem van, de ha nyerek a kezdők között (Expekt) és utána a Haladók között is, akkor sem vagyok jogosult a nyereményre? Ez már egy másik iroda (Unibet). Vagy ilyenkor is csak Skrill nyeremény jár?

Idézetet írta: riverside Dátum november 02, 2011, 18:28:55
Lehet hogy ismét hülye kérdésem van, de ha nyerek a kezdők között (Expekt) és utána a Haladók között is, akkor sem vagyok jogosult a nyereményre? Ez már egy másik iroda (Unibet). Vagy ilyenkor is csak Skrill nyeremény jár?

A haladó tippjátékban a nyeremények Skrillen vannak kiküldve.

Szóval ha te most haladó tippjátékban szerepelsz, s nyersz, akkor megkapod a nyereményed.

Idézetet írta: Milan Dátum november 03, 2011, 10:23:48
A haladó tippjátékban a nyeremények Skrillen vannak kiküldve.

Szóval ha te most haladó tippjátékban szerepelsz, s nyersz, akkor megkapod a nyereményed.

Szerintem ezt javítsátok Milan.
http://www.sportfogadas.org/tippjatek-szabalyzat


Nem nagyon értem, hogy ha -pontom lesz akkor miért kell kizárni? Attól még, mivel majd a 2/3-a van vissza a hónapból, simán feljöhetek még. Mi értelme ennek a szabálynak? Ha van egyáltalán.

Pedig szerintem rém egyszerű az egész. Ha van bankod tudsz fogadni, ha nincs bankod nem tudsz fogadni.
Persze lehet tévedek, de én így értelmezem az egészet. Igazából sem tudsz fogadni, ha nincs pénz az adott fogadóirodádban...

Idézetet írta: Dacsi Dátum november 09, 2011, 19:01:17
Pedig szerintem rém egyszerű az egész. Ha van bankod tudsz fogadni, ha nincs bankod nem tudsz fogadni.
Persze lehet tévedek, de én így értelmezem az egészet. Igazából sem tudsz fogadni, ha nincs pénz az adott fogadóirodádban...
Igen, ez lenne a lényege.

Ez nem teljesen igaz mivel -59 és -49 van megadva határértéknek. Most akkor ha minuszba megyek akkor, azonnal legyek kitiltva, vagy nem. Miért pont ez a határ? Nem értem.

Idézetet írta: riverside Dátum november 09, 2011, 20:51:20
Ez nem teljesen igaz mivel -59 és -49 van megadva határértéknek. Most akkor ha minuszba megyek akkor, azonnal legyek kitiltva, vagy nem. Miért pont ez a határ? Nem értem.

Azért pont az a határ, hogy ne legyen az, hogy valaki egyből kiesik, pl. betesz 5 db. 10 egységes tippet, s mindegyik vesztes.

Így adunk egy plusz esélyt.

De hogyan jött ki a -59 és -49 pont? Ez érdekelne azért.