Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Szervusztok adminok!

Régebb jégkorongban az over - under összes pontnál  beszámított a hosszabbításban ütött gól is.
A jelenlegi iroda esetében aki szponzorálja a játékot  már nem veszi figyelembe a hosszabbításban ütött gólt a játékban?

üdv:Suvi

Röplabdát nem lehetne betenni a tippjátékba???  ::)

Idézetet írta: gerry Dátum november 13, 2011, 12:48:18
Röplabdát nem lehetne betenni a tippjátékba???  ::)

És ha már liba, legyen dagadt! A világ legnézettebb bajnoksága az NFL, erre nem lehet rá tippelni. Talán a snooker, meg a darts mellett elférne ez is.

Persze anélkül is képes vagyok kiesni hó közepén, csak  ezt nem akartam magamban tartani  ;D


Idézetet írta: Suvi Dátum november 13, 2011, 10:17:28
Szervusztok adminok!

Régebb jégkorongban az over - under összes pontnál  beszámított a hosszabbításban ütött gól is.
A jelenlegi iroda esetében aki szponzorálja a játékot  már nem veszi figyelembe a hosszabbításban ütött gólt a játékban?

üdv:Suvi
Szerintem ez a szabály nem iroda függő.
Én a rendes játékidőben született gólok számához viszonyítva értékelem a jégkorongban az under/over fogadási típust. Ha nem így kell majd szólnak Milanék.

Kosárlabdánál más a szituáció, mert ott a fogadás szövegében is benne van, hogy "hosszabbítással együtt". Jégkorong esetében nincs ez a plussz kritérium.

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 14, 2011, 07:02:17
Szerintem ez a szabály nem iroda függő.
Én a rendes játékidőben született gólok számához viszonyítva értékelem a jégkorongban az under/over fogadási típust. Ha nem így kell majd szólnak Milanék.

Kosárlabdánál más a szituáció, mert ott a fogadás szövegében is benne van, hogy "hosszabbítással együtt". Jégkorong esetében nincs ez a plussz kritérium.

Én pedig úgy emlékszem, hogy jégkorongban nem vettük figyelembe a hosszabbítást, kosárlabdánál igen.

Ez manapság sem változott, s nem is irodafüggő.

Ha az előző hónapban volt 25 hozzászólásom, akkor automatikusan át kellene, hogy helyezzen a haladó tippjátékba vagy valaki manuálisan helyez át?

Idézetet írta: Dacsi Dátum december 01, 2011, 11:18:57
Ha az előző hónapban volt 25 hozzászólásom, akkor automatikusan át kellene, hogy helyezzen a haladó tippjátékba vagy valaki manuálisan helyez át?

Én foglalkozom ezzel. Hamarosan meglesz.  ;)


Napok óta függőben vannak a fogadásaim, kérdésem csak annyi, hogy ez így szokott menni vagy vmi probléma lenne nálam? :-\

Idézetet írta: tomerto Dátum december 09, 2011, 10:23:26
Napok óta függőben vannak a fogadásaim, kérdésem csak annyi, hogy ez így szokott menni vagy vmi probléma lenne nálam? :-\

Nincs semmi probléma, nyugodtan tippelgess, ahogy szoktál. A konyhás néni szabin van, de hamarosan jön és megfőzi a kaját..  ;D

Üdv,

csacsa


Idézetet írta: tomerto Dátum december 09, 2011, 10:23:26
Napok óta függőben vannak a fogadásaim, kérdésem csak annyi, hogy ez így szokott menni vagy vmi probléma lenne nálam? :-\
Holnap egyenesbe teszem a dolgokat!  ;) Az a baj, hogy délelőttös héten nincs időm megcsinálni hajnalban, estére pedig "hulla" vagyok és többet hibáznék mint nem a kiértékeléskor.
Ma mondjuk nem vagyok "hulla", de mindjárt indulnom kell a "termelési tanácskozásra".  :redchug:

De holnap délelőtt naprakész lesz ígérem.  :)