Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ennyire nagy a gond Várda? Még mindig nem látom a kiértékelést. Mikorra várható?

üdv. mikor lesz frissítés ? miért maradnak ki napok a frissítés közben ? a szabályzatban nem ez van leírva. Napi frissítésről volt szó nem két heti frissítésről . Ha meg nem bírja valaki teljesíteni amit vállalt keressenek mást aki megcsinálja normálisan! Haladni kellene sorba a napi tippelések szerint !!!!!!!


Nem az én tisztem,de nem bírom ki szó nélkül..azt hiszem erre mondják,ha hallgattál volna,bölcs maradtál volna.Épp tőled fura a szabályzat emlegetése.De ha már megtetted,akkor ezek a részek decemberben miért nem teljesültek a részedről??

Kezdő Tippjáték nyereményre vonatkozó szabály:
A bónusz jóváírása előtti 30 napban be kell fizetni legalább egyszer az Expekt számlára.


4. Az aktuális hónap folyamán minimum 1 fogadást kell kötnöd az Expektnél, s a fogadásodról egy bizonyító képet kell feltöltened (ide klikkelvén találsz egy kis segítséget, hogy hogyan töltsd fel a képet)
5. A fogadást bizonyító képet a hónap végéig kell feltöltened (hónap utolsó napja, 23 óráig), máskülönben nem részesülsz a nyereményben.

Szóval ha a játékosok többsége nem reklamál,hanem játszik és türelmesen vár,akkor a helyedben én hallgatnék,hiszen te papíron első lettél decemberben,közben meg nem teljesítetted a feltételeket,hogy megkapd a 40 eurós nyereményt,ezáltal megszívattad magad és a mögötted végzőket.;)
Szép napot!! :)



Idézetet írta: riverside Dátum január 16, 2012, 18:34:48
Ennyire nagy a gond Várda? Még mindig nem látom a kiértékelést. Mikorra várható?
Nálam valamilyen technikai probléma van a feldolgozásnál, ezért megy lassan a kiértékelés. Napok pedig azért maradnak ki mert csacsa44 ahol tud besegít. Ő nem sorrendben halad, de a végeredmény szempontjából ez teljesen mindegy, nekem az is segítség, ha menet közben feldolgoz pár tippet.
Ma is lesz pár szabad órám, holnap várhatóan még több, dolgozom az ügyön, hogy a többi játékhoz hasonlóan ez is naprakész legyen.
Idézetet írta: csibike1 Dátum január 20, 2012, 13:34:17
Szóval ha a játékosok többsége nem reklamál,hanem játszik és türelmesen vár,akkor a helyedben én hallgatnék,hiszen te papíron első lettél decemberben,közben meg nem teljesítetted a feltételeket,hogy megkapd a 40 eurós nyereményt,ezáltal megszívattad magad és a mögötted végzőket.;)
Szép napot!! :)
csibike1! A Kolléga láthatóan egy kisebbségi komplexusban szenvedő, beteg ember. Írom mindezt az általad is említett decemberi események tükrében. Ahhoz a "futballszurkoló" férjhez tudnám hasonlítani, aki otthon egész héten elnyomásban él, majd hétvégén kimegy a mérkőzésre és a pályán zajló eseményektől függetlenűl mindenkit szíd. Vannak ilyenek, ezekkel együtt kell élni...

Nekem az a véleményem, hogy a tippjáték működése így nem mehet tovább. Nem méltó az oldalhoz. És írhat bárki bármit, lehet kifogás és mellébeszélés. Be kell látni szükség lenne változtatásra. Nekem személy szerint senkivel nincs problémám de ha van egy - működő - játék akkor az az legyen átlátható, mert attól izgalmas.
Ja és úgy gondolom, hogy sokan így vélekednek mint én, de már annyian lehurrogták a néha- néha elégedetlenkedőket, hogy senki nem mer megszólalni. Én le merem írni, mert ebben a korban már mindegy. És nem várom a kifogásokat keresők válaszát.
További jó tippelést.

Idézetet írta: csungi Dátum január 21, 2012, 15:44:03
Nekem az a véleményem, hogy a tippjáték működése így nem mehet tovább. Nem méltó az oldalhoz. És írhat bárki bármit, lehet kifogás és mellébeszélés. Be kell látni szükség lenne változtatásra. Nekem személy szerint senkivel nincs problémám de ha van egy - működő - játék akkor az az legyen átlátható, mert attól izgalmas.
Ja és úgy gondolom, hogy sokan így vélekednek mint én, de már annyian lehurrogták a néha- néha elégedetlenkedőket, hogy senki nem mer megszólalni. Én le merem írni, mert ebben a korban már mindegy. És nem várom a kifogásokat keresők válaszát.
További jó tippelést.

Nem gond, hogy Várda írta, hogy technikai okai vannak, s nem azért nem tudja feldolgozni, mert pont nincs kedve?

De biztosan megkapod a "bevállalós" fórumtag díjat. Te megmondtad! Most is, mint mindig.

Mellékesen aki értelmeset ír, és jogos a felvetése azt garantálom, hogy nincs lehurrogva.

Idézetet írta: csungi Dátum január 21, 2012, 15:44:03
Nekem az a véleményem, hogy a tippjáték működése így nem mehet tovább. Nem méltó az oldalhoz. És írhat bárki bármit, lehet kifogás és mellébeszélés. Be kell látni szükség lenne változtatásra. Nekem személy szerint senkivel nincs problémám de ha van egy - működő - játék akkor az az legyen átlátható, mert attól izgalmas.
Ja és úgy gondolom, hogy sokan így vélekednek mint én, de már annyian lehurrogták a néha- néha elégedetlenkedőket, hogy senki nem mer megszólalni. Én le merem írni, mert ebben a korban már mindegy. És nem várom a kifogásokat keresők válaszát.
További jó tippelést.
Milan utólagos engedelmével felteszek egy képet számodra csungi, ha már az átláthatóságról szónokolsz és átvitt értelemben, de megkérdőjelezed a szavahihetőségemet.
Látsz valamit rajta?? Hogy nem?? Na ez a baj!! Mert tegnap 20 óráig én is csak szinte ezt láttam. De Ti "megmondó gyerekek" olyan okosak vagytok, hogyha az ember azt mondja technikai probléma, Ti még az oldal üzemeltetőinél is jobban tudjátok, hogy mi van a háttérben.

Mindenki másnak!
Este járt nálam egy informatikához is értő Srác, valamit "kütyüzött" a gépen, melynek eredményeképpen ismét a normális tempóban tudom feldolgozni a tippeket. Mivel menet közben csacsa44 is besegített a feldolgozásba, így már most 20-ig kész a kiértékelés, de délelőttre naprakész lesz.
Az okozott kellemetlenségért elnézéseteket kérem (engem bosszantott a legjobban) és az lenne a kérésem, hogy az esetleges hibás kiértékeléseket jelezzétek! Köszönöm!

Azt már meg sem említeném, hogy a feldolgozónak is járhatna néha egy "köszönet", de ez már luxus, csak akkor írunk ha baj van...

#413 január 22, 2012, 15:03:55, hege1010
Idézetet írta: Várda64 Dátum január 22, 2012, 01:15:32
Mindenki másnak!
Este járt nálam egy informatikához is értő Srác, valamit "kütyüzött" a gépen, melynek eredményeképpen ismét a normális tempóban tudom feldolgozni a tippeket. Mivel menet közben csacsa44 is besegített a feldolgozásba, így már most 20-ig kész a kiértékelés, de délelőttre naprakész lesz.
Az okozott kellemetlenségért elnézéseteket kérem (engem bosszantott a legjobban) és az lenne a kérésem, hogy az esetleges hibás kiértékeléseket jelezzétek! Köszönöm!

Semmiféle kellemetlenségről szó sincs (legalábbis nálam). Inkább köszi az eddigi villámgyors kiértékelésért. Aki meg annyira kíváncsi arra, hogy mennyi pontja van mindenkinek (mivel késbe dől, ha nem érhet oda az 5 eurós helyekre....) ki lehet számolni....

Plusz meg lehet nézni kik és hány hozzászólással rendelkező emberkék reklamáltak (természetesen tisztelet a kivételnek!).


Várda64 és csacsa44 köszi a kiértékelést és a közreműködést :) a Zwolle és a Leeds csapatainak szintén köszönet a szép győzelmekért ;D

Idézetet írta: Milan Dátum január 22, 2012, 13:04:03
Azt már meg sem említeném, hogy a feldolgozónak is járhatna néha egy "köszönet", de ez már luxus, csak akkor írunk ha baj van...
Nem jár ezért köszönet Milan (persze ettől függetlenül jó esik az embernek meg volt már rá példa ezelőtt is), mert ez a feladatom, ezt vállaltam, mindemellett szeretem is csinálni. Csak azt nem szeretem ha mást magyarázunk a dolgok mögé mint ami valójában van (volt).

Más. Ha netalán nincs kiértékelve a Tippjáték és valaki izgalomra vágyik van egy jó receptem:

Ha izgalomra vágyom intenzíven elkezdek flörtölni egy hölggyel. Ezután pedig lehet izgulni, csak nehogy "Igen"-t mondjon, mert akkor hogy mászok ki belőle...  :D



#416 január 23, 2012, 08:40:42, Horusz1987
Idézetet írta: Várda64 Dátum január 23, 2012, 08:01:25
Nem jár ezért köszönet Milan (persze ettől függetlenül jó esik az embernek meg volt már rá példa ezelőtt is), mert ez a feladatom, ezt vállaltam, mindemellett szeretem is csinálni. Csak azt nem szeretem ha mást magyarázunk a dolgok mögé mint ami valójában van (volt).

Más. Ha netalán nincs kiértékelve a Tippjáték és valaki izgalomra vágyik van egy jó receptem:

Ha izgalomra vágyom intenzíven elkezdek flörtölni egy hölggyel. Ezután pedig lehet izgulni, csak nehogy "Igen"-t mondjon, mert akkor hogy mászok ki belőle...  :D

Tökéletes recept! :great:   :angel:

A Tippjáték ma 15:00 óra után lesz frissítve.

A Tippjátékot holnap reggelre fogom feldolgozni! Addig türelmeteket kérem!  :angel:

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 03, 2012, 10:48:56
A Tippjátékot holnap reggelre fogom feldolgozni! Addig türelmeteket kérem!  :angel:

Türelmesek vagyunk  ;) Várok ha kell 29.-ig is  :beerchug: