Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!Érdeklődnék mikor lesz kiértékelve a Januári játék?Válaszokat előre is köszönöm!Üdv:Carlos66 :cya:

Idézetet írta: Carlos66 Dátum február 06, 2012, 17:40:05
Sziasztok!Érdeklődnék mikor lesz kiértékelve a Januári játék?Válaszokat előre is köszönöm!Üdv:Carlos66 :cya:

???  :)

Kérelem:

Arra kérek minden játékost, ha észrevesz valamilyen hibát a tippjátékban (pl. egy játékosnak azonos mérkőzésre több tippje van), akkor jelezzétek nekünk itt, vagy privátban.

Köszönjük előre is.  :beerchug:


Megszeretném tudni,hogy a tippjátékban mikor lesznek feldolgozva a tippek ? :) Mert ha jól tudom,akkor nekem 6. óta nincs feldolgozva,vagy másnak sincs?  ???

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 10, 2012, 12:29:25
Megszeretném tudni,hogy a tippjátékban mikor lesznek feldolgozva a tippek ? :) Mert ha jól tudom,akkor nekem 6. óta nincs feldolgozva,vagy másnak sincs?  ???

Másnak sincs. Egy kis türelem és meglesz.

Ilyen fagyos hidegekben ne csodálkozzatok, hogy lassabban megy a feldolgozás. 3 órát kell az internet kábelt melegíteni.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum február 10, 2012, 12:39:30
Másnak sincs. Egy kis türelem és meglesz.

Ilyen fagyos hidegekben ne csodálkozzatok, hogy lassabban megy a feldolgozás. 3 órát kell az internet kábelt melegíteni.  ;)

Ja,akkor elnézést a türelmetlenségemért.  :) Csak nyugodtan,azt hittem már,hogy csak nálam van a gond,vagy nem is tudom.  :D

Előre bocsájtom, hogy nem kell egyszerre leharapni a fejem.
Amit írok mindig a jobbítás és nem a bántás szándékával történik.
Aki szabadidejét nem kímélve tippeket javít, annak elismerés és hála, hisz más emberek szórakozását segíti, önként. Talán még szívesen is csinálja. De valljuk meg őszintén, azért mégis csak lenne mit javítani a tippjáték kiértékelésen.
Amikor azt írtam februárban, hogy átláthatatlan, azt arra értettem, hogy nem naprakész és nem látható, hogy ki hogy áll. A hónap végén nagyon szépen ment a javítás, örültem is, hogy minden visszaáll. Hisz a többi játéknál nincs semmi probléma.
Sajnos - hála isten nekem újra lett munkám - én nem tudom bevállalni, hogy besegítsek, de gondolom mindenki azon dolgozik, hogy ez a helyzet megváltozzon. Én nem várok mást csak egy ígéretet. És nem leharapni a fejem, én csak a jobbítás szándékával írtam.

Nah látod, ez most már teljesen másképp hangzik, mint a korábbi hasonló hozzászólásaid.

Dolgozunk az ügyön.  ;)

Amúgy én szívesen elválalnék hasonló dolgot,mint pl. ez a tippjáték kijavitása is. Persze,ha lehetséges.  :) Szívesen besegítenék nektek! ;)

Márciusra és a közeljövőre várható valami előrelépés a Tippjáték javításban???  :cya:

Ügyes-bajos dolgaim intézésében kicsit megcsúsztam az idővel, ezért a Tippjáték csak holnap lesz frissítve.
Megértéseteket köszönöm!  :cya:

Várda Uram, tippjátékban több sportág elérhetetlen... például már a tegnapi nba-nhl meccsekre sem lehetett rakni. Ma már a tenisz is hiányzik. Tudtok ez ügyben valamit tenni? Köszönöm előre is!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 23, 2012, 12:17:44
Várda Uram, tippjátékban több sportág elérhetetlen... például már a tegnapi nba-nhl meccsekre sem lehetett rakni. Ma már a tenisz is hiányzik. Tudtok ez ügyben valamit tenni? Köszönöm előre is!

Próbáld meg egy picit később. Lehet nem frissült a lista.

Ismerem az ilyen trükköket Milan! ;) Máskor már egy nappal előtte kinn vannak a meccsek. Türelmes vagyok, csak jeleztem, hogy nálam fenn áll ez a problem.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 23, 2012, 12:25:02
Ismerem az ilyen trükköket Milan! ;) Máskor már egy nappal előtte kinn vannak a meccsek. Türelmes vagyok, csak jeleztem, hogy nálam fenn áll ez a problem.

Az lehet, de az NBA és az NHL sokszor csak délutánra frissül.

Ez nem tőlünk függ, hanem az irodától.