Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tisztában vagyok vele. Ezért hoztam fel a teniszt. De pl. más hoki meccsek is elérhetetlenek. KHL egy nappal előtte kint szokott lenni, stb, stb.

Megvan a hiba. Sajnos megváltozott pár kód, ezért nem kerültek át a fogadások. Most kicseréltem, de még lehetséges, hogy van ami hiányzik, ezt jelezzétek.

Sziasztok! Ha így marad, először nyerek a Tippjátékon (Kezdő) s szeretnék érdeklődni , hogy azt a 40 eurós nyereményt HA én nyerem, akor az Expektnél, hányszor kell forgatni és milyen szorzón?

Köszi a választ.

Patrik

3-szor kell megforgatni minimum 2.00-ás oddson.

Szigorítottak a kritériumon? Milan, javíts ki ha tévedek, de régebben 1.5 volt a szorzó.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 27, 2012, 13:12:17
Szigorítottak a kritériumon? Milan, javíts ki ha tévedek, de régebben 1.5 volt a szorzó.

Sajnos fejből én sem tudom. Utána kell néznem, s ha nem akkor legközelebb rákérdek.

Idézetet írta: Milan Dátum március 31, 2012, 11:24:30
Sajnos fejből én sem tudom. Utána kell néznem, s ha nem akkor legközelebb rákérdek.

Igen én is így tudom , hogy EGYSZER kell és 1.50-en. Seven barátom nyerte a múlt hónapit,vagy az azelőttit és pont ma mondta, 1.50 volt a kritérium EGYSZERi forgatással és kifizethető volt.

Sziasztok!

Pontosítok, decemberben nyertem kezdő tippjátékot  ::)  de akkor még ezek a feltételek voltak érvényesek, aztán hogy most mi van azt majd Milán megmondja vagy majd meglátjátok amint megkapjátok a bonuszt!

Üdv.

Utána érdeklődtem a dolgoknak, s kiderült, hogy valóban eddig 1,50-es szorzó volt, de mostantól a feltétel a következő:

3-szor kell megforgatni a kapott bónuszt, minimum 1.50-es szorzón!

Sziasztok!Érdeklődnék előző hónapban volt legalább 25 hozzászólásom a fórumban mégis kezdő tippjátékos vagyok miért?Előre is köszönöm!!! :cya:

Idézetet írta: Carlos66 Dátum június 01, 2012, 08:31:12
Sziasztok!Érdeklődnék előző hónapban volt legalább 25 hozzászólásom a fórumban mégis kezdő tippjátékos vagyok miért?Előre is köszönöm!!! :cya:

Azért, mert kézileg helyezünk át mindenkit.

Eleinte lezárom a múlt hónapi játékot, s utána meglesznek a haladó tippjátékban szereplők listája is.

Holnapi frissítéskor a haladók közt leszel.  :beerchug:

Köszönöm a gyors válaszodat! :beerchug:

Az lenne a kérdésem, hogy a szabályzat szerint:

Idézet1. Ha egy mérkőzést nem játsszanak le a kiirt időpontban (elhalasztanak stb.) akkor a tippet semlegesként könyveljük el
2. Tenisz tippek esetében:
- ha egy játékos feladja a meccset, akkor azon tippelők akik az illető játékosra tippeltek -téttel lesznek pontozva (tehát tippjük vesztesként lesz elkönyvelve), akik pedig az ellenfélre tippeltek, azoknak helyes tippként lesz kiértékelve a tippjük (ez csak az 12-es fogadási típusra vonatkozik, a többi fogadási típusnál
a tippet semlegesként vesszük)
- ha egy játékos mérkőzés előtt visszalép, akkor a rá vonatkozó tippek 0 ponttal lesznek kiértékelve

Van-e esetleg mód arra, hogy a tegnapi napra leadott tenisz tipp (ami nem kezdődött meg tegnap hanem át tették mára) ne semlegesként legyen kiértékelve, hanem áttéve a mai napra, vagy még a meccs megkezdése előtt töröljék (Del Potro meccs ID: 69193),  hogy meg lehessen rakni újra mert elvileg jelen esetben nem lehet rá tenni. (2. Egy mérkőzésre csak egy tippet lehet tenni (pl. ha tettél egy tippet a Milan - Inter mérkőzésre, akkor arra a mérkőzésre nem tehetsz egy másikat))

Nem értem, hogy miért de a rendszer július 3-i tippnek veszi, így életben marad.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum július 03, 2012, 12:36:04
Nem értem, hogy miért de a rendszer július 3-i tippnek veszi, így életben marad.  ;)

Ok, köszönöm  :great: