Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milan!

Nem lehetne lépni már valamit az ügyben hogy a tippek kiértékelése hamarabb menjen? Ma már 6-a van és nálam még egy tipp sincs úgymond javítva. Nálam ez már bilit borít, ennyit nem szabadna elnézni már.....
De ez csak egy privát vélemény, sajnálom ha negatív

Gyors számolással 47 pontod van, ment volna ez neked is :) A hó végén majd biztosan gyorsabb lesz a kiértékelés (kevesebb ember és nagyobb tét miatt), szvsz ilyenkor nem számít ebben a játékban annyira az aktuális pozíció. Mondjuk könnyen beszélek, 5 rossz tippel már kiestem; ezt még könnyebb volt kiszámolni :)

Idézetet írta: Latzka Dátum július 06, 2012, 19:01:49
Gyors számolással 47 pontod van, ment volna ez neked is :) A hó végén majd biztosan gyorsabb lesz a kiértékelés (kevesebb ember és nagyobb tét miatt), szvsz ilyenkor nem számít ebben a játékban annyira az aktuális pozíció. Mondjuk könnyen beszélek, 5 rossz tippel már kiestem; ezt még könnyebb volt kiszámolni :)

Köszi Latzka! Igen ki tudnám számolni, de ha már van egy rendszer ami működhetne napra pontosan miért nem működik? Engem ez zavar csak.

Idézetet írta: riverside Dátum július 08, 2012, 10:41:45
Köszi Latzka! Igen ki tudnám számolni, de ha már van egy rendszer ami működhetne napra pontosan miért nem működik? Engem ez zavar csak.

Majd belevesszük a szabályzatba, hogy a tippjáték csak hetente egyszer kerül kiértékelésre. A rendszer úgy lesz beállítva.  ;)

Nemtudom mit jár a szája. Örüljön hogy vannak ilyen játékok, amivel lehet pénzt nyerni, tök ingyen. Szerintem ez tök jó dolog, és hálásnak kéne lenni érte, és nem még követelőzni is. Megáll az eszem.. :o ???

Szerk: és ezt most nem csak riversidra értettem, hanem azokra akik panaszkodnak.  :angel:

Nem értem miért kell ott lenni egy fél offal minden topikban.. :)

Utoljára írok ide !

Nekem szerencsére ez a játék nem megy, így általában gyorsan kiesem. De mikor néha eljutottam féltávig, igen is zavart, hogy sokszor a magam helyzetét sem tudtam - de azért mindig sikerült kiszámolni  :beerchug: -, de a legrosszabb az volt, hogy nem tudtam, hogy állnak az ellenfelek. Ilyenkor feltettem a kérdéseket:  Tegyek meg rizikós tippet ? Hány pontjuk lehet a többieknek ?  Hogy áll a verseny.
Ez nem egy magányos játék, helyezésekre megy, így igenis úgy működne rendesen, ha mindig ki lenne javítva. / Legalább 2-3 naponta /. Csak így követhető. Képzeljétek, ha rendes bajnokságokban is csak 2-3 hetente módosítanák a tabellákat....
Tudom, nem kötelező itt lenni. De ha valaki elindít egy ilyen játékot, akkor- most magamból indulok ki - vagy minőségin csinálom, vagy sehogy.

Összegzésül: Csak erre a játékra jellemző ez az eset. És számomra az nem érthető, hogy ez miért nincs kijavítva. Könnyebb letámadni a másikat, mint kijavítani a hibát ? Már sokan jelentkeztek, besegíteni de valamiért itt még sem változott a helyzet. Két lehetőség marad: Ezzel együtt kell élni vagy másik játékokkal kell próbálkozni.
Remélem azért javulás várható, mert a többi játék olyan szépen van javítva.

Na ennyi a mai szentbeszédből. Mindenkinek jó fogadást vagy nyaralást. És nem lerohanni a másikat. Észrevenni, hogy én csak jobbító szándékkal írtam, hogy legyen egy flottul működő tippjáték.

Csungi

Csungi

Az én tapasztalataim szerint 12-13- ára vagy még elöbbbre mindig kijavítják az összes tippet, és onnantól már minden nap javítják. Na mindegy nem akarom szét offolni a naplót, az én részemről ehhez a javításos dologhoz ennyit akartam hozzáfűzni. :)

Ma egy bizonyos meccsre volt két tippem,amit meg is raktam(de sajnos csak az egyiket látom a függő tippeknél). Pedig tisztán emlékszem,hogy megraktam mindkét tippem.

Ez a meccs a következő volt: CSMS Iasi-Otelul Galati

Egyik tippem az volt,hogy rúg gólt a vendég csapat(a két tippből,csak ezt látom a függő tippeknél), és a másik pedig az volt,hogy döntetlen esetén a pénz visszajár,azaz DNB2 (de ez sajnos már nincs a függő tippeknél).

Na, azt szeretném megtudni,hogy akkor én voltam figyelmetlen a szabályzat elolvasása közben,hogy csak egy tipped lehet egy bizonyos meccsre,vagy tényleg hiba történt?

Egy mérkőzésre egy tippet lehet tenni, ez alap, ezt a szabályzat is tartalmazza.

Arra nem tudok válaszolni a tipped miért nem érkezett be.
Lehet technikai probléma volt, de azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy vm épített valamilyen szűrőt a programba.
Akár így történt, akár úgy, jobban jártál, hogy nem érkezett be a tipp.

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 22, 2012, 22:35:49
Egy mérkőzésre egy tippet lehet tenni, ez alap, ezt a szabályzat is tartalmazza.

Arra nem tudok válaszolni a tipped miért nem érkezett be.
Lehet technikai probléma volt, de azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy vm épített valamilyen szűrőt a programba.
Akár így történt, akár úgy, jobban jártál, hogy nem érkezett be a tipp.

Akkor elnézést kérek a figyelmetlenségemért és köszönöm a válaszod!!  :)

Igen, van szűrő, ami nem enged több tippet egy eseményre.

Figyelem!

A kezdő tippjátékban az [ex]Expektes[/ex] nyereményre akkor jogosult a játékos ha a nyereményjáték lezárása előtti 30 napban van befizetés és fogadás a számláján.

Ennek a két feltételnek kell teljesülnie, valamint hogy 2 egymást követő hónapban nem kaphat egy játék ingyen sportfogadási bónuszt.




Idézetet írta: Milan Dátum július 23, 2012, 11:58:22
Figyelem!

A kezdő tippjátékban az [ex]Expektes[/ex] nyereményre akkor jogosult a játékos ha a nyereményjáték lezárása előtti 30 napban van befizetés és fogadás a számláján.

Ennek a két feltételnek kell teljesülnie, valamint hogy 2 egymást követő hónapban nem kaphat egy játék ingyen sportfogadási bónuszt.

Vagyis ezentúl ha az Expekt jelzi, hogy valaki azért nem kapta még meg a bónuszt, mert nem volt befizetése, akkor ezentúl már nem lehet tenni semmit ezügyben, s a nyeremény elúszik...

Sziasztok! A tippjátékban mért nem lehet az Olimpiai tenisztornára tippelni?