Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: horzol Dátum augusztus 01, 2012, 11:35:45
Sziasztok! A tippjátékban mért nem lehet az Olimpiai tenisztornára tippelni?

Az Olimpiának külön tipppjátéka van:
http://www.sportfogadas.org/olimpia/tippjatek.php

;)

Hol tudom megnézni, hogy ebben a hónapban eddig hány hozzászólásom volt?

Idézetet írta: yossarian Dátum augusztus 06, 2012, 10:04:03
Hol tudom megnézni, hogy ebben a hónapban eddig hány hozzászólásom volt?

Profil-üzenetek megjelenítése-számolás


Aki haladó tippjátékban szerepel, azoknak kell most valamilyen fogadást igazoló képet feltölteni, vagy simán kapjuk MB-re a nyereményt?

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 11, 2012, 09:54:22
Aki haladó tippjátékban szerepel, azoknak kell most valamilyen fogadást igazoló képet feltölteni, vagy simán kapjuk MB-re a nyereményt?

Nem kell feltölteni képet. Simán megy a nyeremény Skrillen keresztül.  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 11, 2012, 09:54:22
Aki haladó tippjátékban szerepel, azoknak kell most valamilyen fogadást igazoló képet feltölteni, vagy simán kapjuk MB-re a nyereményt?

Még van 20 nap  ;D

#472 szeptember 11, 2012, 12:58:37, oakland23
Dumáljátok le Milannal, 15€-ért most kiszállok  ;D

u.i.: köszönöm a választ Milan!

Az szerintetek megoldható, hogy mikor nem frissül  a ranglista "önbevallással" ide beírogatjuk a pontszámainkat?

Kezdjétek mondjuk Ti!   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 21, 2012, 10:54:41
Az szerintetek megoldható, hogy mikor nem frissül  a ranglista "önbevallással" ide beírogatjuk a pontszámainkat?

Kezdjétek mondjuk Ti!   ;D

Ez minket nem zavar.  ;)

Sziasztok!

Elvileg pénzszerző helyen végeztem a kezdő tippjátékban, viszont csak most olvastam az ide vonatkozó szabályt, ami szerintem kétféleképpen van megfogalmazva:

1:"A kezdő tippjátékban az Expektes nyereményre akkor jogosult a játékos ha a nyereményjáték lezárása előtti 30 napban van befizetés és fogadás a számláján."

2:"A bónusz jóváírása előtti 30 napban be kell fizetni legalább egyszer az Expekt számlára."

Na most én eddig sajnos az utóbbi 30 napban nem fizettem be az Expektre, fogadásom egyébként volt.
A kérdésem az lenne, hogyha még most befizetek, akkor van-e esélyem a nyereményre, mert elvileg szerintem a: "A bónusz jóváírása előtti 30 napban be kell fizetni legalább egyszer az Expekt számlára." féle megfogalmazás szerint még lehet.

Idézetet írta: pocket Dátum október 01, 2012, 11:22:41
Sziasztok!

Elvileg pénzszerző helyen végeztem a kezdő tippjátékban, viszont csak most olvastam az ide vonatkozó szabályt, ami szerintem kétféleképpen van megfogalmazva:

1:"A kezdő tippjátékban az Expektes nyereményre akkor jogosult a játékos ha a nyereményjáték lezárása előtti 30 napban van befizetés és fogadás a számláján."

2:"A bónusz jóváírása előtti 30 napban be kell fizetni legalább egyszer az Expekt számlára."

Na most én eddig sajnos az utóbbi 30 napban nem fizettem be az Expektre, fogadásom egyébként volt.
A kérdésem az lenne, hogyha még most befizetek, akkor van-e esélyem a nyereményre, mert elvileg szerintem a: "A bónusz jóváírása előtti 30 napban be kell fizetni legalább egyszer az Expekt számlára." féle megfogalmazás szerint még lehet.

Nálunk teljesítetted a feltételeket, s a listán rajta fog szerepelni a neved, azt viszont már az Expekt dönti el, ha jóváírja vagy sem a bónuszt.


Köszi a választ. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy van-e még értelme befizetnem az Expektre, ha az utóbbi 30 napban nem tettem meg, hátha van erről valami tapasztalatok.

Idézetet írta: pocket Dátum október 01, 2012, 11:44:20
Köszi a választ. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy van-e még értelme befizetnem az Expektre, ha az utóbbi 30 napban nem tettem meg, hátha van erről valami tapasztalatok.

Korábban elnézőek voltak, hátha most is.  ;)

Valójában a szöveg így lenne teljesen helyes: "ha volt Szeptemberben befizetésed"...csak nehéz lenne mindig a szabályzatot módosítgatni.


Akkor szerinted akkor lesznek elnézőbbek, ha még befizetek, vagy mindegy?