Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Kagawa Dátum november 29, 2012, 15:40:11
Azaz ha megvan a 25hozzászólás autómatikusan a haladóban versenyzel igaz?
Előző hónapban kell hogy 25 hozzászólásod legyen, nem összesen.

Idézetet írta: Kagawa Dátum november 29, 2012, 15:40:11
Azaz ha megvan a 25hozzászólás autómatikusan a haladóban versenyzel igaz?

Ha feltöltesz expektes azonosítót, akkor nyilván a "kezdőben" fogsz indulni. Itt nagyobb összegeket tudsz nyerni.

Expektes azonositóm már fel van töltve, ebben a hónapban a kezdőben voltam és a 25 hozzászólás is meg van ebben a hónapban.

Idézetet írta: Kagawa Dátum november 29, 2012, 16:17:39
Expektes azonositóm már fel van töltve, ebben a hónapban a kezdőben voltam és a 25 hozzászólás is meg van ebben a hónapban.

Igen, láttam. Bár a minőségre nem nagyon adtál ;)
A lényeg, hogy csak az egyikben játszhatsz!

Nagyon nem ment az igaz. Most már csak az nem világos hogy én döntöm el hogy melyikben jászok, vagy ha megvannak a feltételeim a haladóhoz akkor automatikusan ott indulok?

Idézetet írta: Kagawa Dátum november 29, 2012, 16:40:21
Nagyon nem ment az igaz. Most már csak az nem világos hogy én döntöm el hogy melyikben jászok, vagy ha megvannak a feltételeim a haladóhoz akkor automatikusan ott indulok?


2. "A haladó tippjátékban akkor szerepelhetsz, hogyha az elmúlt hónapban volt minimum 25 hozzászólásod a Fórumon"

Sziasztok!

Azt nem lehetne megoldani, hogy dupla esélyre is lehessen tippelni? Például tennék a Grashoppers - Zürichre egy dupla esélyt, de csak háromesélyes fogadást látok!

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 02, 2012, 10:12:26
Sziasztok!

Azt nem lehetne megoldani, hogy dupla esélyre is lehessen tippelni? Például tennék a Grashoppers - Zürichre egy dupla esélyt, de csak háromesélyes fogadást látok!

Ja,ez tényleg jó volna!

Egy piri pont a tippjáték javítójának,hogy ilyen hamar kiértékeli a meccseket.  :ok:

Idézetet írta: Pikaa Dátum december 09, 2012, 09:34:57
Egy piri pont a tippjáték javítójának,hogy ilyen hamar kiértékeli a meccseket.  :ok:
A Tippjáték javítója köszönettel vette!  :) ;)

Nem lehetne egy "DNB" fogadástípust betenni még a tippjátékba?  :)

Üdv!Én az iránt érdeklődnék újfent, hogy melyik irodától veszitek át az szorzókat?A tippjátékban több bajnokságnál csak 1x2-es végeredmény van terítéken, egyéb fogadási lehetőség nincs.Most hirtelen paraguay, peru, uruguay, angol alsóbb osztályok(blue square north,south), UAE rémlenek.Ha megoldható lenne a bővítés(félidő, kétesély, félidő/végeredmény, gólok) itt is, és nem nagy gond, akkor köszönet érte! Plussz azért is érdekel, mert a játékban találtam egy nekem fura szorzót, amit nem tudok oddsportalon egyetlen irodához sem hozzárendelni (görög kupa,Aiginaikos Fc-PAOK 1/2 , 6.75 ).

Tippjátékban a tegnapi tippeket, magánjellegű elfoglaltságom miatt, csak késő délután lesz lehetőségem kiértékelni.

Addig is türelmeteket, megértéseteket kérem!
  :cya:

Idézetet írta: csibike1 Dátum december 12, 2012, 22:27:58
Üdv!Én az iránt érdeklődnék újfent, hogy melyik irodától veszitek át az szorzókat?A tippjátékban több bajnokságnál csak 1x2-es végeredmény van terítéken, egyéb fogadási lehetőség nincs.Most hirtelen paraguay, peru, uruguay, angol alsóbb osztályok(blue square north,south), UAE rémlenek.Ha megoldható lenne a bővítés(félidő, kétesély, félidő/végeredmény, gólok) itt is, és nem nagy gond, akkor köszönet érte! Plussz azért is érdekel, mert a játékban találtam egy nekem fura szorzót, amit nem tudok oddsportalon egyetlen irodához sem hozzárendelni (görög kupa,Aiginaikos Fc-PAOK 1/2 , 6.75 ).


Miután mára frissültek a dolgok az oddsportálon, kiderült honnan ez az abnormális szorzó..paf, és nem a bűvös sárkány, hanem mint fogadóiroda..hogy miért éppen ők, az meg majd kiderül egyszer, vagy nem  :) ha viszont kijön ez a szorzó, akkor szemmel tartom majd őket, mert alkalmanként "tudhatnak" valamit  ;)

Idézetet írta: csibike1 Dátum december 13, 2012, 16:46:05

Miután mára frissültek a dolgok az oddsportálon, kiderült honnan ez az abnormális szorzó..paf, és nem a bűvös sárkány, hanem mint fogadóiroda..hogy miért éppen ők, az meg majd kiderül egyszer, vagy nem  :) ha viszont kijön ez a szorzó, akkor szemmel tartom majd őket, mert alkalmanként "tudhatnak" valamit  ;)

Unibet.